Home Horoskopai Vasilisa Volodinos horoskopas savaitei nuo 2020 m. Spalio 12 iki spalio 18 d

Vasilisa Volodinos horoskopas savaitei nuo 2020 m. Spalio 12 iki spalio 18 d

by admin
6684 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Vasilisa Volodina yra ekspertė astrologė. Didelė patirtis šioje srityje padeda žmonėms suteikti svarbių nurodymų, kaip ir kur ieškoti laimės bet kuriuo metu.

Šių metų spalio vidurys bus nepaprastai įdomus ir svarbus. Žvaigždžių ir planetų nuotaikos pokyčiai teigiamai paveiks daugumos Zodiako ženklų atstovus. Didelė tikimybė, kad daugelis iš mūsų pradės prarasti blogiausius įpročius. Visata nori mus pakeisti į gerąją pusę.

Avinas

Avinas savaitės pradžioje turėtų mažiau jaudintis dėl smulkmenų. Pirmosios dienos gali būti nenuspėjamos. Naudingi geros nuotaikos patarimai padės šiems žmonėms tapti laimingesniais. Pradedant nuo aplinkos, žvaigždės ir planetos jiems padės ieškoti laimės. Tai bus labai svarbios ir produktyvios dienos.

Šią savaitę Avinas turėtų pradėti naujus dalykus namuose ir dirbti. Tai atsilieps kolegoms ir artimiesiems, tačiau apie grandiozinius planus geriau nekalbėti tiems, kurie negali finansiškai ar emociškai padėti. Avinams reikės paramos, tačiau tai nereiškia, kad jie patys nieko nesusitvarkys. Žvaigždės nori, kad šio ženklo žmonės būtų taupūs ir nešvaistytų pinigų.

Jautis

Vykstant meilės reikalams, Jaučiui reikia pasitikėti vidiniu balsu. Intuicija šių žmonių neapgaus, todėl verta jos pasiklausyti naujų pažinčių, pirmų pasimatymų akimirkomis. Galbūt žmogaus elgesys pasirodys keistas. Jei kyla abejonių, geriau ne į galvą įsimylėti, o šiek tiek palaukti.

Finansų klausimas turėtų būti vertinamas labai atsargiai. Galite pirkti, bet tik labai atsargiai, įvertindami visas įmanomas rizikas. Diplomatija ir taikumas darbo procese bus labai svarbūs. Jūs turite išmokti atleisti nusikaltėliams ir iš bėdų pasisemti patirties ir išminties. Atleidimas nėra silpnybė.

Dvyniai

Apskritai Dvyniams bus labai produktyvi ir turininga savaitė, tačiau jų gyvenime gali pasirodyti neigiamų žmonių. Anksčiau dailyhoro.ru svetainės ekspertai pasakojo, kaip bendrauti su tokiais žmonėmis, kad nepatektų į blogą jų įtaką. Savaitės pabaigoje jums gali prireikti giminaičių ir draugų pagalbos. Geriau jų neatsisakyti.

Daug dėmesio reikėtų skirti savo sveikatai. Žvaigždės padarys Dvynius šiek tiek labiau pažeidžiamus negalavimų. Norėdami išvengti nuovargio, turite tinkamai suplanuoti savo kasdienę veiklą pagal savo prioritetus. Taip pat neturėtumėte atlikti kelių užduočių vienu metu – tai gali neigiamai paveikti jūsų nuotaiką.

Vėžys

Vėžiai šią savaitę neturėtų pasitikėti kitais, klausytis artimųjų ir kolegų patarimų, ieškoti pagalbos ir atsakymų į klausimus internete. Jūs turite įsiklausyti į savo vidinį balsą, tačiau intuicija ne visada bus tiksli. Penki talismanai padės jį sustiprinti ir išlaikyti aukšto lygio. Šią savaitę bus daug lengviau gyventi su jais.

Pirmoji savaitės pusė gali sukelti nedidelį chaosą Vėžio gyvenime. Ritmas gali išeiti iš rankų, o kai kurie planai gali būti sužlugdyti. Rakovas tikisi didelės sėkmės, kuriai laukia verslo derybos, interviu ir kalbos. Jie turėtų padėti kitiems, kad gautų pagalbą mainais.

Liūtas

Liūtams šią savaitę pasiseks. Pačioje pradžioje geriau atlikti namų darbus ir rūpesčius. Galite skirti laiko namų tobulinimui, naujų baldų ir aksesuarų pirkimui. Tai labai paveiks liūtų ir jų artimųjų bei sielos draugo santykius. Žvaigždės pataria ne kontroliuoti mylimą žmogų, o vadovauti.

Jei manipuliuoji žmonėmis, gali kilti konfliktas. Taip pat nesiskolinkite pinigų ir duokite tuščius pažadus. Finansų ir darbo srityse Liūtas neturi gaišti laiko. Turite greitai ir efektyviai atlikti visas savo darbo pareigas. Šią savaitę liūtų kapitalas gali gerokai padidėti, jei jie pradės laikytis svarbių pinigų rinkimo taisyklių.

Mergelė

Mergelės turėtų palaikyti aktyvų ryšį su gerųjų Zodiako ženklų atstovais. Jei apsupsi save tokiais žmonėmis, gali rimtai pasisekti versle, mėgautis maloniu bendravimu ir gauti emocinę paramą. Reikia praleisti kuo daugiau laiko tarp žmonių. Vienatvė neigiamai paveiks nuotaiką ir sėkmę.

Galite saugiai vykti į keliones, komandiruotes. Antroje savaitės pusėje reikia būti atsargesniems su pinigais ir apskritai būti apdairesniems. Darbe ir versle apgaulė yra įmanoma, tačiau Mergelė turi pakankamai įgūdžių ir intuicijos, kad iš anksto atpažintų kitų bandymą pasipelnyti iš jų gerumo, pasinaudoti jais.

Svarstyklės

Svarstyklėms palankiausios savaitės dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis žvaigždės ir planetos bus kuo harmoningesnės. Bus galima atlikti ritualą norui įgyvendinti, pradėti ką nors naujo, padaryti paskutinį šuolį, kad pagaliau užbaigtumėte kokį svarbų verslą. Dabar svarbiausia nesėdėti be darbo.

Savaitgaliais patartina pereiti nuo darbo prie namų ruošos darbų. Svarstyklės turėtų praleisti savaitgalį namuose, šeimos apsuptyje ir visiškai atsiduoti namų darbams. Taip pat bus naudinga rūpintis savo sveikata, išvaizda. Gali būti, kad šios savaitės pabaigoje Svarstyklės supras, kaip jos nori atrodyti.

Skorpionas

Pirmoji savaitės pusė puikiai tiks meilei, bet ne darbui. Nuo pirmadienio iki trečiadienio galite padaryti savo išvaizdą, eiti į pasimatymus ir susitikti su priešingos lyties atstovais. Pravers meilės šnabždesiai. Skorpionams reikia atlikti auditą – išmeskite visas perteklines šiukšles iš namų. Tai padės pakelti nuotaiką ir sėkmės.

Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio galite visiškai eiti į darbą ir verslą. Savaitgalį verta šiek tiek tingėti ir visas problemas atidėti vėlesniam laikui. Gali būti, kad antroje savaitės pusėje Skorpionai pažadins susidomėjimą dalykais, kurie anksčiau jiems nebuvo skirti ypatingo vaidmens. Šį saugiklį turite išlaikyti savyje.

Šaulys

Tai tinkamiausias laikas mokytis, įgyti žinių. Žvaigždės žymiai pagerins atmintį ir padidins Šaulio smalsumą, suteiks jiems noro tapti geresniais. Ilgainiui tai turės teigiamą poveikį pajamoms ir apskritai finansinei gerovei. Taip pat naudinga laikytis paprastų gairių, kurios padės Šauliams praturtėti.

Savaitės viduryje galimos netikėtos išlaidos, todėl Šauliams reikės būti atsargiems. Meilės sferoje viskas yra stabilu ir nėra pagrindo jaudintis. Šią savaitę geriausia nepamiršti artimųjų ir artimųjų. Savanaudiškumas neduos gero. Savaitgaliai puikiai tinka romantikai ir sielos draugo paieškai.

Ožiaragis

Tai tinkamiausias laikas pakelti savo santykius į kitą lygį. Jūs netgi galite pradėti planuoti vestuves, turėti kūdikį. Bet kokia nauja pradžia bus labai naudinga, ypač finansų ir darbo srityse. Ožiaragiai neturėtų per daug bendrauti su emociniais Zodiako ženklais. Tokie žmonės gali juos sunerimti.

Ožiaragiai šią savaitę neturėtų pradėti jokių statybų ar atnaujinimo darbų, tačiau svarbu, kad namai būtų švarūs ir tvarkingi. Tai padės išlaikyti sėkmę ir gerą nuotaiką. Namuose bus naudinga skaityti ir žiūrėti mokomuosius vaizdo įrašus, užsiimti lengva fizine veikla, joga.

Vandenis

Vandeniai šią savaitę turėtų atsidėti tam, kad surastų naują pašaukimą gyvenime. Numerologiniai metodai gali jiems tai padėti. Taip pat bus naudinga išklausyti savo širdies, artimiausių patarimų. Turite praleisti daugiau laiko su artimaisiais. Verta dažniau vaikščioti su vaikais ir sielos draugu.

Nuo 12 iki 18 metų labai nerekomenduojama rodyti pavydo. Tai gali sukelti rimtų problemų ir netgi nutrūkti santykius. Visiems, kurie aktyviai ieško, geriau neskubėti. Skubėjimas gali išgąsdinti žmogų. Spalio 16 ir 17 dienos yra idealios dienos apsipirkti ir sunkiai dirbti.

Žuvys

Apskritai savaitė bus labai palanki. Meilės sferoje Žuvys turėtų naudoti efektyvius ritualus, nes žvaigždžių ir planetų energija yra kūrybinga ir gali suteikti jiems tai, ko nori. Tai bus branginamų norų išsipildymo laikas. Kiekvienas, jau turintis santykių, turėtų įveikti savanaudiškumą savyje ir dažnai galvoti apie mylimąjį.

Pirmoji savaitės pusė gali būti kupina problemų ir reikalų finansų ir darbo srityse. Galbūt valdžia duos rimtus nurodymus. Papildoma atsakomybės našta bus nerimą kelianti, todėl geriau nevengti darbo. Negalima pervargti ir purtyti nervus bendraujant su nemaloniais žmonėmis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama