Home Horoskopai Pavelas Globa prognozavo piniginę sėkmę dviem zodiako ženklams

Pavelas Globa prognozavo piniginę sėkmę dviem zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Garsus astrologas žada finansinę gerovę dviejų zodiako ženklų atstovams iki 2020 metų pabaigos

2020-ieji artėja prie pabaigos. Tai buvo sunkūs metai daugumai žmonių – visų zodiako žvaigždynų atstovams. Prasidėjo sunkiai, pandemija pablogino finansinę padėtį, o 2020 m. Finalas daugumai iš mūsų nežada rimtų pokyčių į gerąją pusę, tačiau …

Garsus astrologas prognozavo finansinę sėkmę dviejų zodiako ženklų atstovams dar iki 2020 metų pabaigos, skelbia portalas „Žvaigždžių gyvenimas“. Kas tikėsis pinigų įplaukų paskutiniais metų mėnesiais?

OŽIARAGIS

Visata įvertins Ožiaragių daugialypiškumą, pristatydama sėkmę sferoje, iš kurios šio Zodiako ženklo atstovai visiškai nesitiki pajamų. Mėgstamas hobis ar kažkas, kas šiandien duoda tik papildomas pajamas, gali pasirodyti pelningumo požiūriu. Na, jei galvojote pradėti ką nors naujo, dabar pats laikas. Nebijokite pokyčių! Ožiaragių gyvenimas dabar teka sklandžiai, be nemalonių netikėtumų, ir dar iki spalio pabaigos jis taps šviesus ir klestintis. Iki pat 2020 m. Pabaigos gyvenimas taip pat taps saugus.

SKORPIONAS

Šio zodiako žvaigždyno atstovai taip pat turėtų tikėtis pokyčių. Skorpionai sėkmingai dirba versle ir jau seniai tikėjosi pelnyto paaukštinimo. Iki rudens pabaigos tai taps įmanoma dėl „Scorpions“ pasišventimo. Bet dar anksti ilsėtis ant laurų. Jie turės nenuilstamai dirbti, kad įrodytų, jog yra geriausi savo srityje ir yra pasirengę paaukštinimui. Tuo pačiu metu Skorpionai turės būti budrūs, kad nepatektų į nesąžiningų konkurentų pinkles. O padidėjimas turės teigiamą poveikį finansinei Skorpionų gerovei.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama