Home Horoskopai Subtilus ir kūrybingas: šio Zodiako ženklo moteris yra didžiausia svajotoja

Subtilus ir kūrybingas: šio Zodiako ženklo moteris yra didžiausia svajotoja

by admin

Jie myli visa širdimi, o santykiai su jais nepanašūs į nieką, ką jūs kada nors patyrėte …

Išlaikyti šią moterį galės tik vyras, kuris tuo pačiu metu taps jos draugu ir meilužiu. Tik su tokiu žmogumi ji galės užmegzti gilų emocinį, psichinį ir dvasinį ryšį. Ji nesutiks su mažiau.

Žuvys yra zodiako ženklas, kurį valdo iliuzijos planeta Neptūnas.

Nėra nė vieno ženklo, įsijaučiančio į kitus tiek, kiek į Žuvis, o meilūs santykiai su jomis nepanašūs į nieką, ką patyrėte anksčiau.

Jei dauguma žmonių fantazuoja vaikystėje, o vėliau užauga, tai Žuvys visą gyvenimą praleidžia fantazijos keliu.

Labiausiai šio ženklo atstovai svajoja apie tikrą dvasinį ryšį, santykius, kurie dar nėra aprašyti nei romanuose, nei rodomi filmuose.

Priklausomybė fantazuoti kartais gali sugadinti jų santykius, nes kai Žuvys ką nors įsimyli, jos pradeda kurti iš jo idealų žmogų. Jų meilė patiria nuolatinį spaudimą, nes ji turi būti „tobula“ – visiškai tokia pati kaip jų vaizduotėje (ir tai, žinoma, neįmanoma).

Žuvys myli visa širdimi ir atleidžia beveik antrą kartą, kai jas įžeidžia. Kaltas ne jų naivumas, o sugebėjimas pažvelgti į dalykus kitu požiūriu ir net įsijausti į tuos, kurie juos įskaudino. Ir todėl Žuvys kenčia dažniau nei bet kuris kitas ženklas.

Norint pagaliau nuvilti šio ženklo moterį, prireiks daug pastangų. Bet kai tai nutiks, žinok, kad ji amžinai dingo nuo tavęs.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: