Home Horoskopai LAPKRIČIO MĖNESĮ LIKIMO PAMOKOS PRIE 5 ZODIAKO ŽENKLŲ. SUŽINOSITE NAUJŲ DALYKŲ!

LAPKRIČIO MĖNESĮ LIKIMO PAMOKOS PRIE 5 ZODIAKO ŽENKLŲ. SUŽINOSITE NAUJŲ DALYKŲ!

by admin
9065 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Lapkričio mėnesį veiks ne tik Mėnulio mazgai, bet ir Lilith, o tai reiškia, kad jūs turite pasiruošti kovai su aistromis. Susigundysite padaryti ką nors blogo. Privalai atsispirti. Bet jei neturite pakankamai dvasinių jėgų, neturėtumėte stoti į atvirą kovą prieš ydą. Ypač jei situacija jums nebus asmeniškai aktuali ir stebėsite ją iš šalies. Protingiausi Juodojo Mėnulio dienomis paprasčiausiai laikysis atokiau nuo tamsių jėgų pasireiškimo ir palaikys savo vidinę būseną švarią.

Lapkričio 4 d. – Mėnulio ir kylančio mazgo jungtis: dvasinio augimo pamoka Dvyniams

Šios dienos įvykiai išmokys Dvynius kažko naujo. Tai nebūtinai bus naujos, anksčiau nematytos situacijos. Diena gali tęstis gana įprasta, tačiau vidinės Dvynių reakcijos nebus tokios, kaip įprastai. Jie pažvelgs į kažką iš naujos perspektyvos. Tai padės jiems suprasti, kuria kryptimi judėti.

Jei į jų gyvenimą pateks kažkas naujo, tai ateityje atliks svarbų vaidmenį. Žmonės, su kuriais susitiks šiandien Dvyniai, taps jų Mokytojais dvasiniame kelyje. Tačiau svarbiausios bus nepastebimos situacijos namuose, šeimoje, kasdieniame gyvenime. Stebėkite juos ir padarykite išvadas.

Lapkričio 13 d. – Veneros ir kylančio mazgo trigonas, Merkurijaus ir Lilit opozicija: pamokos Dvyniams ir Svarstyklėms bei testai Skorpionui ir Jaučiui

Treneris iš Veneros ir VU mokys Svarstykles ir Dvynius naujų meilės ar harmonijos pasiekimų aspektų. Šiandien jie stebės meilės ir žmonių tarpusavio bendravimo scenas, kurios atvers akis į tai, ko jiems reikia siekti. Jie išmoks svarbią dvasinio augimo pamoką. Ateityje šių dienų įvykių dėka jų asmeniniai santykiai pereis į naują išsivystymo lygį.

Merkurijaus ir Lilitos priešprieša, kuri vystysis kartu su Veneros trigonu, rodo mąstymo imlumą aistroms. Jums bus sunku kreiptis į žmones: tada turėsite sunkumų aiškiai išreikšti save, tada žmonės nenorės jūsų klausyti, emocijos juos ves ir jie bus kurtieji proto argumentams. Jautis ir Skorpionas nuo to ypač nukentės.

Lapkričio 17 d. – Mėnulio ir nusileidžiančio mazgo jungtis: Karminis atpildas Šauliams

Teigiama versija, kad Šaulys šiandien galės panaudoti sukauptą patirtį spręsdamas kasdienes, buitines ir šeimos problemas. Jie gali susitikti su asmeniu, su kuriuo buvo susiję giminystės ryšiais ankstesniame įsikūnijime.

Jie gali atsikratyti pasenusių stereotipų apie namus, šeimą, žmoną, motiną. Jie nustos gyventi praeitimi ir tik po to supras, kad veltui įsikibo, kad jų laukia visiškai nauja ir ne blogesnė už praeitį ateitis.

Neigiama versija – jie šiandien ką nors praras, ir tai bus atsipirkimas už tai, kad praėjusiame gyvenime jie blogai padarė savo motiną ir šeimą.

Lapkričio 24-25 d. – Veneros ir Lilit opozicija: Jaučio ir Skorpiono pagunda

Veneros ir Lilit opozicija įspėja apie tamsius aistras, trukdančias asmeniniam gyvenimui. Jautis ir Skorpionas gali išduoti meilę dėl pinigų arba patys tapti tokio partnerio poelgio aukomis. Jiems bus sunku atskirti nuoširdžius jausmus per materialinės naudos prizmę.

Jaučiai ir Skorpionai šiandien neturėtų pasiduoti pinigų, pelno, praktinės naudos troškuliui ten, kur tai bent kažkaip veikia asmeninį gyvenimą.

Lapkričio 27 d. – Mėnulio ir Lilit jungtis: pražūtingos Jaučio aistros

Mėnulio ir Lilitos jungtis Jautyje yra susijusi su perdėtomis ir destruktyviomis emocijomis, kai kalbama apie praktinę gyvenimo pusę. Lilit gundys godumas, materialinio turėjimo troškimas, keista patirtis apie pinigus ir ji gali kurstyti praturtėjimą bet kokia kaina.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama