Home Horoskopai Lapkritis bus baltoji 4 Zodiako ženklų juosta

Lapkritis bus baltoji 4 Zodiako ženklų juosta

by admin
23220 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Niekam nebus tokios sėkmės, kad VISAS mėnuo nuo pirmos iki paskutinės dienos. Ką daryti? Stebuklų metas yra Naujieji metai, o lapkritis yra nesvetinga, šalta ir gana nemaloni rudens pabaiga, ir gerai, kad joje apskritai buvo gerų dienų, ir ne tik dienų, bet ilgų (pagal mėnesio skalę) laikotarpių.

Pirma ir antra dešimt lapkričio dienų džiugins SVORIS. Prabangi, laisvai suteikianti energiją Venera Svarstyklėse sustiprins Svarstyklių grožį, žavesį ir diplomatinius sugebėjimus, sustiprins jų jautrumą tam, ką reikia pakeisti, kur tapti geresniais, gražesniais, harmoningesniais.

Jie taps neprilygstamais ekspertais žmonių santykių, meno, mados, grožio klausimais.

Jiems pasiseks bet kokio lygio derybose. Jie sėkmingai plėtos socialinius kontaktus.

Jie turės daug gerbėjų, ir jie intuityviai pasirinks tinkamus žmones ir tinkamą elgesio būdą asmeniniame gyvenime.

Jiems pasiseks klausimais, susijusiais su išvaizda ir grožiu: fotosesijos bus sėkmingos, grožio praktikos duos gerų rezultatų, garderobo pasirinkimas ir kirpimų pasirinkimas bus nepaprastai sėkmingas.

Pastarasis dešimtmetis Avinams bus balta juosta, kuri pagaliau užbaigs retrogradinio Marso sukeltą sąstingio laikotarpį.

Jie bus laisvi savo veiksmuose. Jie pajus, kad jų jėgos padidėjo, kad niekas jų netrukdo, kad dabar galite daryti ką tik norite, o svarbiausia – ne tik imtis naujų dalykų, bet ir įgyvendinti tuos planus, kurie buvo išperėti nuo rudens pradžios.

Jų elgesys taps iniciatyvus, staigus, greitas ir drąsus. Jiems seksis konkrečiais atvejais. Jiems seksis varžybose, verslume, sporte, fiziniame darbe.

Jų trikdančios savybės leis jiems suktis darbe, bendraujant su pareigūnais, atliekant sandorius.

Net ir asmeniniame gyvenime jiems viskas taps geriau: žmones traukia temperamentas, gyvybingumas ir seksualinė energija.

Antroji pusė lapkričio bus sėkmingas ir perspektyvus Scorpions .. Tai bus susijęs su New Moon įtaką, kuri įvyko lapkričio 15 d jų ženklą ir perneša teigiamą energiją Jupiterio ir Plutono kartu.

Jaunas mėnulis Skorpionams suteiks energijos krūvį, kad jie galėtų pereiti į naują gyvenimo etapą. Ir šis etapas, vertinant pagal Jupiterio ir Plutono dalyvavimą, bus nepaprastai svarbus ir sėkmingas.

Skorpionai gaus stiprų visuomenės palaikymą per geriausius jos atstovus ir įtakingas organizacijas, siekdami asmeninių pastangų. Skorpionai gali siekti tobulėjimo ir savirealizacijos, ieškoti pritaikymo savo talentams ir išsiugdyti naujus sugebėjimus. Visa tai bus paklausa ir patvirtinta.

Jiems seksis aukštojo mokslo srityje, teisiniuose reikaluose, visuomeninėje veikloje ir politikoje, vykdant dideles finansines pastangas.

Nuo lapkričio 22 dienos baltoji juosta prasidės ŠAULYJE. Saulė įžengs į jų ženklą. Tai palengvins visus, ne tik Šaulius. Bet Šaulys pažodžiui pražys. Juos įkvėps naujos viltys, jie pradės žvelgti į gyvenimą iš plėtros perspektyvos. Jie norės ką nors padaryti dėl savęs ir kažkaip pasiskelbti pasauliui – ir jiems pasiseks.

Prieš juos visi išsiskirs. Jie dažnai bus įvykių centre ir pritrauks visų dėmesį. Jie išsiskirs bet kurioje visuomenėje, bet kurioje įmonėje. Jiems atsivers daugybė kelių. Jiems seksis bet kuriame versle, kuris asmeniškai juos domina.

Jiems ypač seksis studijos, kelionės, teisiniai klausimai, socialinė ir politinė veikla, konkursai ir pasirodymai, kuriamas teigiamas įvaizdis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama