Home Horoskopai Pradėkite iš naujo: tvirtai mąstantys zodiako ženklai, kurie gali pakeisti savo gyvenimą net senatvėje

Pradėkite iš naujo: tvirtai mąstantys zodiako ženklai, kurie gali pakeisti savo gyvenimą net senatvėje

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Lengviau verkšlenti ir kaltinti nesąžiningą likimą, nei prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Žinoma, ne viską galima ištaisyti.

Sunkios lėtinės ligos, našlaičiai, praradimai nepriklauso nuo mūsų. Tačiau yra platus galimybių laukas, kur žmogus yra tikrasis savo likimo kūrėjas.

Tai nėra tik žodžiai, tūkstančiai pavyzdžių gali būti jų galios įrodymas.

Garsių žmonių biografijose aiškiai atsekama pagrindinė mintis – tvirtai nusprendęs pakeisti gyvenimo būdą, žmogus virsta dievu. Nenuostabu, kad mes buvome sukurti pagal jo atvaizdą ir jo taip mylimi.

Senatvėje sunku pradėti iš naujo. Augindama vaikus ir labai ilgai praleidusi su sutuoktiniu arba viską praradusi senatvėje, nenorite įsitempti.

Daug labiau įprasta tempti egzistenciją, kai iš anksto žinoma, kas bus toliau. Nauji išgąsčiai, pasąmonėje glūdintis savisaugos instinktas šnabžda į ausį, kad jau per vėlu palinkėti laimės, klestėjimo, meilės.

Ištroškusi siela sutrinka, nes ji niekada nesensta. Išoriškai atrodydamas kaip senas vyras ar sena moteris, kurią apnuogina gyvenimas, sieloje galima pajusti jaunų entuziazmą.

Tačiau yra laimingųjų, kurie moka džiaugtis ir 70, ir 80 metų. Jie mano, kad turi teisę pasirinkti, kuriuo keliu eiti.

Vidutinio amžiaus krizė užklumpa netikėtai, kai jos visai nesitikima. Santykiai žlunga, santuokos išyra, sutrikę žmonės nesupranta, kaip turi būti.

Avinas tokiose situacijose nėra atkalbinėjamas. Šio zodiako ženklo vyras ir moteris nenori gaišti laiko tuščioms kančioms.

Po emocijų protrūkio jie pradeda kurti ateities planus. Jų optimizmas verčia juos rasti geriausią – naują partnerį, darbą, gyvenamąją vietą. Būdamas 60 metų Avinas atrodo kaip keturiasdešimtmetis.

Jis / ji puikiai dirba su iššūkiais. Avino gyvenimas yra padalintas į kelis etapus: savęs identifikavimas, tapimas, greita pažanga.

Jei jis pastebės diskomfortą ar nebus patenkintas išrinktuoju, jis vėl nupieš likimą.

Skorpionas yra prieštaringas, jo psichinė kova su savimi teikia daug jaudulio. Jis nori visko: sėkmės, meilės, dvasinio tobulėjimo. Nepavykęs jis kyla ir vėl eina į tikslą.

Bandymų gali būti per daug. Skorpiono moteris netoleruos nemylimo vyro šalia savęs.

Nepaisant kartu išgyventų metų, ji sugeba nutraukti ryšius, pagavusi palydovę svetimaudama. Kitas atleistų išdavystę, bet ne Skorpioną.

Jos širdis plyšta, ir, deja, niekas negali jos suklijuoti. Būdama 50-ies ji nebijos užmegzti romaną, atsiduoti aistrai. Skorpionas yra tarsi atgimęs Feniksas.

Nudegęs jis / ji ieško naujo laimės šaltinio. Dėl charakterio ir atkaklumo Vandens atstovo svajonės išsipildo.

Dvyniai yra labai linksmi ir, žlugus ankstesnei santuokai, jie mielai išteka ar vėl susituokia. Jų tikėjimas stebuklais neišblėsta.

Kaip ir nekalti vaikai, jie džiaugiasi nuotykių laukimu. Aplinkiniai tik stebisi, žvelgdami į besišypsančius ir patenkintus Dvynių veidus.

Jie yra sveiki, energingi, pasirengę pokyčiams bet kuriais gyvenimo metais.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama