Home Horoskopai 4 Zodiako ženklai bus apsaugoti aukščiausios jėgos 2020 m. Lapkričio mėn

4 Zodiako ženklai bus apsaugoti aukščiausios jėgos 2020 m. Lapkričio mėn

by admin
25444 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Keturis kartus lapkričio mėnesį jums pagelbės aukštesnės jėgos, kad apsaugotų jus nuo rūpesčių ar suteiktų sėkmės.

Pirmą kartą tai įvyks lapkričio 10 d. Neptūno triguba su Saule neryškins tikrovės ribas. Neįmanomi dalykai taps realūs.

Jums pasisekė dėl didelės finansinės operacijos. Klausimas dėl didelių pinigų mokesčių ar draudimo įmonėje bus išspręstas jums palankiai. Paveldėjimą gali gauti nepažįstamas giminaitis. Jūs išeisite nepažeisti iš pavojingos situacijos.

O prie viso to prisidėjusios aplinkybės jums liks nežinomos.

Ypač aukštesnės jėgos pastebės liūtus ir skorpionus.

Liūtai pajus aukštesnių jėgų apsaugą privačiame ir šeimos gyvenime, pavyzdžiui, staiga bus parduotas „nelikvidus“ butas arba liūtai pasirodys turtingi nežinomo dėdės paveldėtojai.

Skorpionai bus apsaugoti bet kurioje pavojingoje situacijoje, kai kyla pavojus sveikatai, išvaizdai ar reputacijai .

Lapkričio 15 d. Plutono sekstilas kartu su Jupiteriu į Mėnulį Skorpione padės Skorpionui paversti blogą puslapį ir pradėti gyvenimą nuo nulio. Jie pakeis savo įvaizdį ir pakeis kitų požiūrį į save.

Didesnės galios juos apsaugos, kai kyla pavojus gyvybei, sveikatai, išvaizdai ar reputacijai. Jie laiku sustos, jei nuspręs pasukti ne ta linkme. Angelas Sargas bus su jais, jei kas nors pradės jiems grasinti ar gundyti daryti blogus dalykus. Jie turės galingiausią energijos apsaugą nuo „blogos akies“.

Tam tikru mastu aukštesnės jėgos šią dieną apsaugos kitus ženklus, kurių planetos dalyvauja Jaunatis, – VĖŽYS ir LIŪTAS.

Vėžiai fantastiškai greitai atkurs savo jėgas, kurios sunyko iki mėnulio pabaigos. Liūtai bus apsaugoti nuo neigiamo energinio poveikio šeimai ir netgi galės apsivalyti nuo protėvių prakeiksmo. Lapkričio 24 dieną aukštesnės pajėgos imsis Dvyniai, Mergelės ir Skorpioną apsaugos.

Merkurijaus ir Neptūno trigono dėka tinkamu laiku pas juos ateis informacija, kuri padės. Tai gali pasireikšti netiesiogiai: kažkas jums pasakys paslaptį, jis išklausys kažkieno pokalbį, sužinos kažkieno paslaptį, sapnuos pranašišką sapną ar įvyks teisingas likimas, intuicija kalbės garsiai. Dvyniai gaus informaciją, susijusią su darbu ir sveikata.

Pavyzdžiui, jiems bus slapta pranešta apie būsimą personalo pertvarkymą arba jie laiku pajus, kad reikia kreiptis į gydytoją. Mergelėms bus atskleistos vidinio rato paslaptys. Tik aukštesnės jėgos nukreips į juos ką nors, kas slaptai pasakys ką nors svarbaus. Skorpionai bus įžvalgūs gyvybiškai svarbiems dalykams. Aukštesnės galios taip pat gali įkvėpti juos pranašauti. Vėlgi, tuos pačius ženklus lapkričio 27 d. Saugos aukštesnės galios. Jie gaus energijos apsaugą keliaudami ir bendraudami. Ne vienas neigiamos energijos turintis žmogus gali jiems ką nors padaryti.

Grubumas eilėse ir agresija transporto srityje, galinti išmušti skylę energijos apvalkale, jiems nepakenks. Dvyniai galės išgydyti žodžio galia. Žinoma, reikia likti tikrovės rėmuose – neturėtumėte tikėtis, kad medicinoje nekompetentingo žmogaus žodžiai gali padėti. Bet gydytojo žodžiai, pagardinti stipriu energijos užtaisu, bus naudingi. Mergelės bus apsaugotos nuo neigiamos energijos bendraujant su nemaloniais žmonėmis. Skorpionus apsaugos nematomos jėgos, kai jie pasirodys žmonių akivaizdoje. pavyzdžiui, skaityti paskaitą. Lapkričio 6–19 d. Jupiterio ir Plutono jungtis suteiks galimybę visiems Zodiako ženklų žmonėms, visai visuomenei, integruotis į energijos srautus, vedančius į naujus klestėjimo horizontus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama