Home Testai Būrimas! Kas jūsų laukia artimiausiu metu? Pasirinkite kortelę

Būrimas! Kas jūsų laukia artimiausiu metu? Pasirinkite kortelę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Prognozė kiekvienam yra individuali. Viskas, ko jums reikia, yra atidžiai pažvelgti į siūlomas korteles, susikaupti, pajusti ryšį su jomis, nes kiekviena iš jų kažką pranašauja.

Tada išsirinkite tą, kuris, jūsų manymu, jums tinka dabar.

Ar pasirinkai? Tada perskaitykite savo mini prognozę!

Pasibaigus būrimui, jūsų laukia įdomi lapkričio prognozė.

Interpretacija:

1 ŽEMĖLAPIS B️ BALANSAS

Neigiamas mąstymas ir savikritika susilpnina jūsų savivertę ir nustojate matyti visas gražias ir unikalias savybes, kurias turite. Meilė ir kūrybiškumas sudaro jūsų tikrąją prigimtį. Ko nemėgstate savyje, ką laikote savo trūkumais, ko gėdijatės ne ką blogiau už tai, kas patinka jums pačiam.

Viskas mūsų pasaulyje susideda iš vienas kitą papildančių priešybių. Atmesdami tam tikrus savo esmės aspektus, jūs atmetate visą esamą pasaulį. Atkurti prarastą vidinę pusiausvyrą įmanoma tik priimant ir mylint save visiškai, be pėdsakų. Jums nereikia nieko tobulinti, kad taptumėte sėkmingi ir laimingi, tiesiog reikia pakeisti savęs suvokimą, požiūrį į save.

2 ŽEMĖLAPIS RE️KŪRYBINGUMAS

Jūsų viduje tykantis menininkas nori išeiti į lauką, netrukus pajusite skubų kūrybinės išraiškos poreikį. Tai padės atkurti emocinę pusiausvyrą apskritai ir pasijusti geriau. Pabandykite išreikšti save be jokių apribojimų, be cenzūros ar išankstinių nuostatų.

Tai darote sau, o ne kam kitam. Jūsų galimybes riboja tik tai, ką pats laikote galimu sau. Pamažu išmoksite labiau pasitikėti savimi savo mintimis ir jausmais. Tai padarys jus imlesnį kitų žmonių jausmams.

3 ŽEMĖLAPIS NEW️ NAUJAS PRADŽIA

Jūsų gyvenime prasideda naujas ir labai įdomus skyrius. ateinančiomis dienomis ir savaitėmis jūs permąstysite savo gyvenimo tikslą ir pakoreguosite savo gyvenimo kryptį. Atrodytų atsitiktinumų serija nuveš jus į naujas vietas, atvers jums naujų galimybių.

Priimkite viską, kas nuostabu jūsų gyvenime, ir paleiskite seną. Praeitis baigėsi, todėl padėkok jai ir su meile priimk ją kaip savaime suprantamą dalyką. Kaip ir metų laikai, gyvenimas nuolat teka ir keičiasi, o evoliucijos procese jūs pakylate į vis aukštesnes meilės ir išminties sferas. Mėgaukitės kelione į priekį ir palaiminimu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama