Home Horoskopai Kurie zodiako ženklai nutrauks juodąją juostą gyvenime

Kurie zodiako ženklai nutrauks juodąją juostą gyvenime

by admin
21106 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Astrologė Natalija Kolyada įvardijo zodiako ženklus, kurie spės pabėgti nuo juodos juostos spalį.

Astrologas laimingus ženklus suskirstė į dvi grupes. Pirmiesiems tiesiog pasiseks. Žuvims, Jaučiams, Svarstyklėms ir Ožiaragiams staiga prasidės palankios aplinkybės. Visos problemos praeis savaime.

Tačiau antrosios grupės požymiai, kad gyvenimas pagerėtų, turi padaryti pertrauką ir apmąstyti, kaip jie gyvena. Tik išanalizavus jų elgesį, jų gyvenimas pamažu pradės eiti nauju keliu. Šiai grupei priklauso Avinai ir Dvyniai, tačiau Mergelės priklauso ir ten, ir čia – kai kuriais klausimais joms pasiseks, o kai kurioms reikės kruopščiai apgalvoti ir ilgalaikio darbo taisant klaidas.

O dabar daugiau apie laiminguosius.

Jupiterio-Neptūno sekstilė atgaivins spalio 2–20 d Žuvies nuostabos atmosfera. Žuvys ras ne trivialius būdus, kaip išspręsti bet kokią sunkią problemą. Astrologas rekomenduoja tiesiog pasitikėti savo intuicija ir neskirstyti pasaulio į juodą ir baltą.

Jaučio tėvai spalį galės pagerinti santykius su savo vaikais. Meno žmonėms bus antras vėjas. Sėkmė laukia ir asmeniniame fronte. Be to, Jaučiai ras arba sau patinkantį darbą, arba hobį, kuriame galės realizuoti save.

Spalio mėn. Svarstyklės ras harmoniją sieloje ir su kitais. Slapta baimė nurims, problemos, kurias Svarstyklės slepia nuo visų, bus išspręstos. Norinčių atsipalaiduoti užsienyje ar tiesiog gamtoje svajonė išsipildys.

Spalio mėnesį Ožiaragiams bus lengviau atlikti sunkius dalykus. Laiko bus daug poilsiui ir meilei. Beje, jauna ir graži moteris (draugė ar sesuo) padės atsikratyti problemų. Spalio mėnesį Ožiaragį užklups audringas sėkmingas romanas.

Retrogradinis Marsas leis Avinas daro pertrauką. Net jei norite eiti į mūšį, astrologas pataria niekur neskubėti. Turite apsvarstyti, ar viską padarėte teisingai ir ar einate ten. Tokie apmąstymai duos vaisių: Avinas įvertins, kaip naudinga kartais būti kantriam, pamatys savo klaidas ir turės laiko atšaukti ateityje nesėkmingus veiksmus.

Dvyniai ir Mergelė nuo spalio 13 dienos taip pat atsikratys juodos juostos. Šiuo metu viskas jų gyvenime sulėtės ir ateis laikas permąstyti jų kelią. Jei kažkur pasirinkote neteisingą kelią, tuomet spalį galite jį išjungti. Dvyniams pokyčiai paveiks darbą ir laisvalaikį, o Mergelės turi galvoti apie tai, kas vyksta jų socialiniame rate ir su pinigais. Beje, Mergelėms spalio 19 dieną labai pasiseks: pinigais ir meile.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama