Home Horoskopai Zodiako ženklai, einantys per 16.10 jauną mėnulį, turintys didžiausią stresą ir nerimą

Zodiako ženklai, einantys per 16.10 jauną mėnulį, turintys didžiausią stresą ir nerimą

by admin
9604 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Spalis atnešė keletą labai intensyvių astrologinių įvykių per visą 2020 m., O šio mėnesio lunatijos nėra išimtis.

Be galingų dvigubų pilnaties, nušviečiančių šio mėnesio pradžią ir pabaigą, spalio mėnulio jaunatis (16 d., Penktadienis) įneša savo šiek tiek mėnulio chaoso, vykstančio planetos kvadratūros „kompanijoje“.

Tai įves mums „kosmoso krizės“ režimą. O zodiako ženklai, kuriuos labiausiai paveiks 2020 m. Spalio mėn. Jaunatis, pajus visą šį chaosą ir „kosminį chaosą“ asmeniškesniu lygmeniu.

Šis jaunas mėnulis įvyksta kardinaliame Svarstyklių oro ženkle, žinomame dėl taikaus ir harmonijos siekiančio gyvenimo būdo.

Nepaisant to, Mėnulis su kitais pagrindiniais planetais sudaro keletą sudėtingų ir sudėtingų aspektų, kurie mums visiems įves „aukšto pavojaus“ režimą.

Visų pirma, tai yra retas ir varginantis T kvadrato aspektas, apimantis Marsą retrogradą Avinuose, Saturną ir Plutoną Ožiaragyje.

Ši planetos drama neišvengiamai padidins įtampą ir sukels vidinį visų zodiako ženklų konfliktą. Tačiau zodiako ženklai, kuriuos labiausiai paveikė šis jaunatis, gali laukti „pašėlusios kelionės“.

Avinai, šio mėnesio jaunaties chaosas jums yra labai tikras. Saulė ir Mėnulis ne tik sujungia jėgas priešingame Svarstyklių ženkle, bet ir atsitrenkia į jūsų valdančią planetą Marsą, grįždami atgal savo ženklu.

Kartu tai sukuria emocinį susidūrimą – tikėkitės asmeninės įtampos, kuri sukels nesantaiką ir konfliktus partnerystėje.

Tačiau jei galite rasti savo „vidinį zeną“ ir parodyti diplomatiją, kad padėtumėte sumažinti dramos lygį, turėsite galimybę viską pradėti iš naujo savo artimiausiuose santykiuose.

Vėžys, po šiuo jaunu mėnuliu bus daugybė dalykų, nuo kurių slepiesi. Bet iš tikrųjų tai gali būti geriausias būdas maksimaliai išnaudoti dabartines vibracijas.

Visi šie nusivylimai darbe, partnerystė ir asmeninis gyvenimas gali paversti beprotišką beprotybę, o tai gali sukelti prisiminimų, jausmų bangą, kuri sujudins jūsų pamatus ir pakels jus iš šaknų.

Geriausias būdas tam pasipriešinti – gilintis į savo vidinį pasaulį ir iš tikrųjų suprasti pažeidžiamiausias savo vietas.

Šį jauną mėnulį jums ypač reikia priežiūros, paguodos ir paguodos, todėl praleiskite laiką su artimiausio rato žmonėmis.

Svarstyklėms, kai Mėnulis pradeda kelionę jūsų ženklu, tikitės rimtų pojūčių. Jaunas mėnulis suteikia jums galimybę augti, pasikeisti ir pradėti iš naujo labai asmeniškai.

Tai puikus laikas debiutuoti naujai išvaizdai, pradėti naują projektą ar tyrinėti save giliau. Tačiau šis savęs pažinimas bus kupinas sunkumų.

Galite jaustis nusivylę ir negalite pažengti santykiuose ir pajusite sunkią naštą, kuri pakerta jūsų stabilumą.

Tačiau neleiskite, kad problemos išsisuktų. Jūs turite galią tarpininkauti savo gyvenimui ir rasti sveiką pusiausvyrą tarp aplinkybių ir norų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama