Home Horoskopai 4 Zodiako ženklai GAUS APDOVANOJIMUS 2020 m. Lapkričio mėn

4 Zodiako ženklai GAUS APDOVANOJIMUS 2020 m. Lapkričio mėn

by admin
13154 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Lapkričio 6–19 dienomis Jupiteris ir Plutonas, judėdami į priekį, užfiksuoja paskutinį jungtį Ožiaragyje.

Avinams ir Ožiaragiams tai bus paskutinis svarbaus verslo, kurį jie vykdė per metus, etapas. Paskutinį kartą įvykiai gaus didelį energijos krūvį ir laikinai nustelbs visus kitus jų reikalus. Dabar belieka padaryti paskutinį spurtą, įdėti paskutinius štrichus ir gauti pelnytą atlygį.

Avinams sėkmė bus siejama su darbu, verslu ir socialine padėtimi. Jie sulauks paaukštinimo, įvykdys didelį sandorį ar didelį projektą, jie patys ar jų verslas bus švenčiami kaip geriausi metų darbuotojai ar geriausias verslas, jie užims svarbią vietą visuomenėje, sulauks sėkmės kaip politikai ar visuomenės veikėjai.

Ožiaragiuose sėkmė bus siejama su asmeniniais jų pasiekimais. Jie taps žinomi ir gerbiami jų rate. Jų asmenybė taps reikšmingesnė. Jie pasieks kažką puikaus, kuo galės didžiuotis visą gyvenimą. Jie atliks kokį nors didelio masto veiksmą, svarbų, socialiai reikšmingą, bet nesusijusį su verslo verslo puse, ir už tai gaus atlygį. Lapkričio 15 d. Jupiterio ir Plutono jungtys bus sekstilės į Skorpiono jaunatį. Tai atvers daug galimybių Skorpionui ir Vandeniui.

Jiems prasidės didelių laimėjimų ir gausių atlygių mėnuo. Per ateinančias dvi savaites bus atvejis, kuris paskatins juos į sėkmę.

Vandeniui tai bus siejama su verslo gyvenimu – darbu, profesija, verslu. Jie bus paaukštinti, bus pripažinti jų nuopelnai verslo pasaulyje, tai gali būti klausimas dėl rango, rango, rango gavimo. Jie, kaip atlygis, gali būti samdomi, kur neįmanoma gauti be ypatingų nuopelnų. Jie pasieks verslo viršūnę.

Skorpionams tai bus asmeniniai pasiekimai, nesusiję su verslo gyvenimu. Tuos poelgius, kuriais jie išreiškia save, visuomenė palaikys šiltai.

Jie netgi gali sulaukti didelio populiarumo ir šlovės, o pagarba savo vidiniame rate jiems garantuota. Jie bus laikomi pavyzdžiu, pavyzdžiu, kaip žmonės turėtų elgtis. Jie gali tapti įmonės ar socialinio projekto veidu, didelės žmonių grupės atstovu.

Lapkričio 18–20 dienomis Saturno ir Saulės sekstilas Skorpione tęs Skorpiono ir VANDENIO pasiekimų laikotarpį, o Liūtai bus įtraukti į sėkmingų žmonių sąrašą. Šie ženklai gaus pelnytą atlygį po to, kai jiems gerai pasiseks. Verslas, į kurį jie investavo ilgą laiką, galbūt metus, gali duoti vaisių. Skorpionams tai bus arčiau asmeninių, nesusijusių su verslu, pasiekimų. Vandeniai kalbės apie verslo sėkmę. Liūtams, kaip ir Skorpionams, tai bus privatūs nuopelnai, susiję su jais asmeniškai ir jų šeimomis, o ne su visuomene.

Lapkričio 29-30 dienomis Jupiterio ir Saturno aspektai į Merkurijų Skorpione vėl atneš sėkmės Skorpionui ir VANDENIUI, taip pat Dvyniams ir Mergelei. Tai bus pelnyta sėkmė ir kartu šiek tiek daugiau nei jie nusipelno. Gali būti sėkmė „iš anksto“, pavyzdžiui, labai sėkmingas, laimingas šansas, kurį turėsite sunkiai dirbti ir įrodyti, kad esate vertas apdovanojimo: būsite įdarbintas bandomajam laikotarpiui, jums bus suteikta prestižinė užduotis, kurią dar reikia atlikti, išrinkta iš masės pareiškėjų. , bet turėsite įrodyti, kad buvote pasirinktas ne veltui.

Skorpionams, kaip ir anksčiau, sėkmė bus asmeniška, Vandeniams – verslas. Dvyniai, kaip ir Skorpionai, raginami lažintis už darbą. Mergelėms sėkmė bus siejama su dokumentų, egzaminų, studijų, kelionių, daug žadančio svarbaus susitikimo, leidinio, interviu, profesinių konkursų gavimu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama