Home Horoskopai Savaitės horoskopas 2020 m. Spalio 19–25 d

Savaitės horoskopas 2020 m. Spalio 19–25 d

by admin
10982 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Horoskopai yra geriausi pagalbininkai norintiems išvengti bėdų ir tapti sėkmingesniems. Astrologų patarimai padės visiems Zodiako ženklams žinoti, kur paslėps sėkmė ir kaip jos neišbaidyti.

Norėdami išvengti problemų šią savaitę, turite išvalyti savo energiją nuo negatyvumo. Yra trys paprasti būdai tai padaryti. Nebūkite problemų varikliu – pažvelkite į pasaulį paprasčiau ir būkite optimistai.

Avinas

Finansinė Avino sfera taps svarbiausia ir jau nuo pirmadienio ryto. Žvaigždės ir planetos leis šiems žmonėms kuo greičiau įsitraukti į darbą. Specialios mantros, ritualai ir praktikos padės atverti pinigų kanalą ir pritraukti finansinius srautus. Tai padės Avinui pasisekti ir išlaikyti jį daug dienų iš anksto.

Antrąją savaitės pusę gali užpildyti kivirčai su artimaisiais. Žvaigždės prisidės prie bendravimo sunkumų atsiradimo, todėl geriau ne lenkti savo liniją, bet išmokti kompromisų troškimo. Astrologai taip pat pataria prisiminti, kad pusiausvyra yra svarbi visame kame. Pernelyg didelis Avinas neatneš nieko, išskyrus naujas problemas.

Jautis

Pavojingiausias Jaučio trūkumas šią savaitę yra šykštumas. Turite pasidalinti laiku su artimaisiais, padėti kitiems, jei įmanoma. Labai naudinga gaminti dovanas ir parodyti dėmesio sielos draugui, vaikams, tėvams ženklus. Patinkantį žmogų galite nustebinti neįprasta pasimatymu.

Dabar svarbiausia išmokti mąstyti pozityviai, kad net ir sunkiomis dienomis galėtum toliau šypsotis ir nešti gerumą pasauliui. Žmonės tai tikrai įvertins. Tai taip pat padės patiems Jaučiams rasti norą laimėti ir norą pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Geros nuotaikos metu gali atsirasti naujų siekių ir naujų gerų tikslų.

Dvyniai

Dvyniams prasideda laikas, kai iškyla pinigų problemos. Šie žmonės turės nukreipti savo energiją į uždarbį, darbą ir stiprinti savo pozicijas versle. Penki galingiausi pinigų talismanai padės jiems paspartinti asmeninio augimo procesą. Šiek tiek tvirtumo, atsidavimo nepakenks.

Didelė sėkmė laukia tų, kurie turi kažkokią aistrą, pomėgį, iš kurio galima gauti pinigų. Astrologai pataria Dvyniams judėti. Jei viršininkai siūlo jiems vykti į komandiruotę, svarbu neatsisakyti. Tai nėra pats geriausias laikas beprasmiams žygdarbiams dėl kitų. Reikia dirbti ir išbandyti pirmiausia dėl savęs.

Vėžys

Vėžiai turėtų padėti silpniems ir vargstantiems, atlaidžiai visiems to nusipelniusiems. Versle, darbe ir versle reikia ryžto, valios. Tai puiki savaitė fiziniam aktyvumui. Visiems, kurie sportuoja ar tiesiog stengiasi palaikyti gerą formą, labai pasiseks. Ėjimas į sporto salę ar net lengvas bėgimas padės atleisti sukauptą agresiją.

Pirmoji savaitės pusė yra ideali dvasinei praktikai ir teiginių naudojimui siekiant sėkmės ir klestėjimo. Atėjo laikas nusiteikti teigiamai bangai ir pamiršti tokius žodžius kaip „negaliu“, „negaliu“, „nepasiseks“. Kelyje į sėkmę geriausia vengti nemandagumo ir žiaurumo.

Liūtas

Liūtai gali tapti užsispyrę jau pirmadienį. Jei nesuteiksite kitiems galimybės susitarti, galite prarasti savo sėkmę. Astrologai pataria prisiminti, kad būtina susitikti su žmonėmis pusiaukelėje, kad neišprovokuotum jų neigiamo. Tai ypač pasakytina apie Zodiako ženklus, kurie niekada neatleidžia nusikaltimo .

Liūtas taip pat turėtų vengti savanaudiškumo. Kiekvienas žmogus vienaip ar kitaip linkęs galvoti apie save, tačiau kartais tai peržengia visas leistinas ribas. Tai gali išprovokuoti problemas šeimoje, meilę. Toks elgesys bus nepaprastai pavojingas, nes sukels daug neigiamų emocijų aplinkiniuose.

Mergelė

Mergelės pradeda ramų ir pamatuotą laiką, per kurį jų vertybių sistema gali šiek tiek pasikeisti. Gali atsirasti naujų tikslų ir minčių apie ateitį, gali susidaryti nauja nuomonė apie pažįstamus dalykus. Tai reiškia, kad atsiras labai įdomių ir nestandartinių idėjų, kurias bus galima įgyvendinti ateityje.

Meilės sferoje Mergelės tikisi didelės sėkmės. Meilės akmenys-talismanai padės jiems gauti šiek tiek daugiau sėkmės ir pasitikėjimo savimi. Ši savaitė puikiai tinka surasti sielos draugą ir sustiprinti esamus santykius. Galite susitikti su mylimo žmogaus tėvais, planuoti vestuves ar gyvenimą kartu.

Svarstyklės

Svarstyklėms labai pasisekė finansinėje arenoje. Astrologai rekomenduoja pasitelkti išmintingus patarimus, kaip laikyti pinigus namuose, taip pat pradėti studijų laikotarpį. Žvaigždės padės įgyti žinių, sustiprindamos Svarstyklių atmintį ir smalsumą. Darbe ir versle šie žmonės turi būti nepriklausomi ir savarankiški. Niekam neprašykite pagalbos.

Svarstyklėms rekomenduojama ne tik stiprinti pozicijas versle ir darbe, bet ir šiek tiek laiko skirti tėvams, artimiesiems, vaikams ir sielos draugams. Pasiekimai versle nėra svarbūs, jei nėra su kuo jais pasidalinti, jei nėra kam įvertinti. Astrologai taip pat pataria nesunaikinti jūsų kūno. Atėjo laikas atsikratyti žalingų įpročių.

Skorpionas

Skorpionai turėtų dažniau klausytis savo intuicijos. Yra bent penkios situacijos, kuriose reikia klausytis širdies balso. Tai padės išvengti nenumatytų meilės problemų, finansinių vėlavimų ir planų sutrikimų. Žvaigždės ir planetos nėra geriausioje padėtyje, todėl gyvenimo kelyje gali atsirasti įvairių nedidelių kliūčių.

Skorpionai pamanys, kad priešingos lyties atstovams yra tam tikras dėmesio trūkumas, tačiau taip nėra. Labai tikėtina, kad vieniši Ženklo atstovai turės slaptų gerbėjų ir gerbėjų. Skorpionams, kurie jau yra santykiuose, geriau praleisti daugiau laiko su savo mylimuoju.

Šaulys

Pirmosiomis savaitės dienomis Šaulys gali jausti jėgų ir energijos trūkumą. Pirmadienį ir antradienį turėtumėte saugotis energijos išeikvojimo. Nuo spalio 21 dienos situacija pradės keistis. Žvaigždės taps pozityvesnės, o tai turės gerą poveikį Šaulio produktyvumui ir jų sėkmei.

Savaitės pradžioje šio ženklo žmones aplankys nežinomybė, todėl bus sunkiau derėtis. Geriau pirkinius ir svarbius dalykus atidėti antrai savaitės pusei. Astrologai ir ekspertai pataria būti atsargiems priimant didelius sprendimus. Priešingu atveju planai gali žlugti žemyn.

Ožiaragis

Kiekvienas iš Zodiako ženklų turi savo paslėptas galimybes . Žvaigždės ir planetos padės Ožiaragiams šią savaitę atsiverti kažkam naujam. Tai bus tinkamiausias laikas užkariauti naujas aukštumas. Užmegzti naujas pažintis, rasti naujų pomėgių bus daug lengviau. Didelė sėkmė laukia kūrybinių profesijų atstovų.

Svarbų vaidmenį atliks intuicija. Ožiaragiai mieliau vadovaujasi logika, o ne šeštuoju pojūčiu, tačiau šią savaitę jie turėtų pasitikėti savo vidinio balso galia. Tai padės jiems išplėsti tai, kas įmanoma, padidinti savo autoritetą tarp kolegų ir partnerių. Astrologai taip pat pažymi, kad intuicija padės rasti naujų problemų sprendimo būdų.

Vandenis

Vandenis yra pats tinkamiausias laikas teisinėms problemoms spręsti. Tai bus labai turininga savaitė, todėl reikia atidaryti akis. Astrologai pataria nepažeisti kelių eismo taisyklių. Tai gali būti pavojinga jūsų piniginei ir sveikatai. Kad nepatektumėte į nemalonias situacijas, geriau kiekvieną dieną naudoti sėkmės sąmokslus.

Pavojų laikotarpis baigsis apie spalio 23 d. Savaitės pabaiga turėtų būti ramesnė nei pirmoji pusė. Savaitgalio Vandenis gali būti įkvėptas ir optimistiškas. Šie žmonės gali turėti naujų siekių ir tikslų. Taip pat bus naudinga savaitgalį susitikti su priešingos lyties atstovais.

Žuvys

Šią savaitę Žuvys turėtų praleisti daugiau laiko galvodamos apie rytojų, o ne apie vakar. Dvasinės praktikos, įskaitant meditaciją, kaip sukurti sėkmingą ateitį, bus naudingos. Turite išsikelti sau naujus tikslus, mažiau galvoti apie praeities klaidas ir ramiau suvokti kitų kritiką.

Žuvims reikės šiek tiek užsispyrimo ir gudrumo, kad pasiektų savo tikslus. Dabar jūs turite išmokti teisingai dozuoti, kad neišbaidytumėte savo draugų ir kolegų. Svarbu atsiminti, kad viskam reikia priemonės. Astrologai rekomenduoja labai atsargiai vertinti verslą. Žvaigždės ir planetos yra tokioje padėtyje, kad viskas turėtų būti harmonijoje.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama