Home Horoskopai Savaitės meilės horoskopas, 2020 m. Spalio 19-25 d

Savaitės meilės horoskopas, 2020 m. Spalio 19-25 d

by admin
7481 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Meilės pritraukimas į gyvenimą ar santykių harmonija yra svarbus laimingam gyvenimui. Astrologų rekomendacijos spalio 19-25 dienoms padės pasirinkti tinkamas priemones laimės paieškai.

Nepriklausomai nuo savaitės dienos, metų laiko ir dangaus kūnų įtakos, meilė sušildo širdis ir padeda įveikti bet kokius sunkumus. Ekspertai rekomenduoja įsiklausyti į astrologų nuomonę, kad kita spalio savaitė nepraeitų viena. Be to, Zodiako ženklų atstovai galės paspartinti laimės atsiradimą gyvenime, naudodami efektyvius talismanus, kad pritrauktų tarpusavio jausmus.

Avinas

Šią savaitę Avinui įgyti teisę į asmeninę laimę padės ne tiek ryžtas, kiek sugebėjimas laukti ir atsispirti norui sugriauti subtilią pusiausvyrą. Žvaigždžių ir planetų energija palaikys tuos, kurie randa vidinę pusiausvyrą ir harmoniją.

Jautis

Jaučiai šią savaitę turės atkreipti dėmesį ne tik į darbą, bet ir į asmeninius santykius. Šeimos ryšių stiprinimas padės rasti harmoniją šeimoje, o tiems, kurie nesutiko sielos draugo, bus naudingi veiksmingi meilės šnabždesiai.

Dvyniai

Ši spalio savaitė bus gera romantiškiems santykiams, tačiau Dvyniai neturėtų pasimesti jausmuose. Žvaigždžių ir planetų energija palanki lengvam flirtui, tačiau dar per anksti priimti rimtus sprendimus pažinties etape.

Vėžys

Astrologai rekomenduoja Vėžiams tikėti savimi ir atsikratyti kompleksų, trukdančių harmoningiems santykiams. Kelionė į grožio saloną ir naujų drabužių pirkimas leis atsipalaiduoti ir pasikrauti jėgų užkariaujant naujas ar seniai žinomas viršukalnes.

Liūtas

Lankstumas padės Liūtui šią savaitę pritraukti meilę. Stiprios emocijos, užsispyrimas ir savanaudiškumas neleis rasti laimės, o tai reiškia, kad laikas pakeisti taktiką ir išmokti užmegzti dialogą, ieškant kompromisinių sprendimų.

Mergelė

Šią savaitę Mergelė galės rasti tarpusavio supratimą su artimaisiais, sielos draugu ar mėgautis romantiška nuojauta, jei jie nustos visą savo laisvalaikį skirti darbui. Pasivaikščiojimai ir susitikimai neturėtų išnykti iš gyvenimo puolant nesibaigiantiems projektams.

Svarstyklės

Žvaigždžių ir planetų energetika padės Svarstyklėms rasti harmoniją meilės sferoje. Santykių užmezgimas, jaukumo namuose ir augalų talismanų kūrimas padės pamiršti vienatvę ir pasinerti į unikalią harmoningų ir rimtų santykių atmosferą.

Skorpionas

Astrologai rekomenduoja Skorpionui atkreipti dėmesį į aplinką. Tiems, kurie ieško meilės, padės intuicija – vidinis balsas atvers akis į tai, kas vyksta. Santykiuose esantiems žmonėms svarbu išgirsti partnerius, kad pasiektumėte laimę.

Šaulys

Šauliui šią savaitę svarbu išlikti ramiam. Dėl dangaus kūnų įtakos bus tam tikras nervingumas, kuris gali pakenkti užgimstančiam jausmui ir užmegztiems santykiams.

Ožiaragis

Ožiaragiai šią savaitę pajus energijos antplūdį, o astrologai rekomenduoja juos siųsti ne tik į darbą, bet ir išspręsti svarbius asmeninius klausimus. Gebėjimas rasti kompromisus padės Ožiaragiams rasti abipusės meilės laimę.

Vandenis

Vandeniai spalio viduryje galės pasiekti visišką harmoniją santykiuose, jei sutiks su nuotykiais ir atskleis savo miego talentus. Ženklo atstovų aktyvumas ir išradingumas padės užkariauti svarbių ir brangių žmonių širdis.

Žuvys

Astrologai rekomenduoja romantiškoms Žuvims rasti vidinę harmoniją, kuri leis jiems jaustis geriausiai ir susitvarkyti su nerimą keliančiomis mintimis. Teigiamas požiūris padarys Žuvis dar patrauklesnes, o tai geriausiai atspindės asmeninius santykius.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama