Home Horoskopai Venera ir Neptūnas pakeis penkių Zodiako ženklų gyvenimą 2020 m. Spalio 18 d

Venera ir Neptūnas pakeis penkių Zodiako ženklų gyvenimą 2020 m. Spalio 18 d

by admin
15262 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Planetų, kurie yra Zodiako ženklų globėjai, aspektai gali atnešti rimtų pokyčių gyvenime ir pakeisti viską, kas atrodė nepajudinama. 2020 m. Spalio mėn. Veneros ir Neptūno konfrontacija bus reikšmingas įvykis, kurio negalima ignoruoti.

Spalio 18 dieną Venera bus opozicijoje Neptūnui, ir abi šios planetos įneš sumaišties į gyvenimą. Veneros įtaka yra atsakinga už harmonijos ieškojimą meilėje, finansinės gerovės pasiekimą ir sugebėjimą rasti išeitį iš sunkių situacijų. Neptūnas yra atsakingas už iliuzijas ir malonumą, padeda atskleisti potencialą ir pamatyti, kas neduota kitiems.

Šių nuo spalio 18 dienos opozicijoje esančių planetų įtaka paveiks Šaulio, Vandenio, Žuvų, Jaučio ir Svarstyklių gyvenimą. Planetų energija sustiprins svajojimus ir vaizduotę, padės kurti, bet sukels painiavą jausmuose, taip pat nukreips žvaigždynų atstovus į nepasiekiamus.

Norint, kad laikotarpis nuo spalio 18 iki 22 dienos būtų sėkmingas, dailyhoro.ru svetainės ekspertai rekomenduoja įsiklausyti į astrologų patarimus. Kiekvienam Zodiako ženklui, kurio planetos globėjai patenka į tam tikrą aspektą, astrologai pateikia savo prognozes, kurių laikymasis išgelbės jus nuo bėdų ir pasieksite laimę.

Šaulys

Astrologai rekomenduoja Šauliams būti atsargiems, kad neprarastų galvos tinkamu laiku ir nevytų iliuzijų. Planetų aspektas gali sukelti klaidų versle ir asmeniniame gyvenime, todėl taip svarbu pasverti kiekvieną žingsnį ir ištartą žodį.

Vandenis

Vandeniai turi būti pasirengę, kad viskas paslaptis paaiškės, ir jie turi išmesti informaciją taip, kad ji teiktų naudos, o ne nusivylimus ir nuostolius. Asmeninės paslaptys taip pat gali iškilti į paviršių, o tai reiškia, kad Vandeniams svarbu nekompromituoti savęs, apsisaugoti nuo blogo linkinčių žmonių.

Žuvys

Romantiškas Veneros ir Neptūno aspektas suteiks Žuvims naujų pažinčių ir net meilės, tačiau neįmanoma pamesti galvos ir įbristi į emocijų telkinį. Pirmasis įspūdis gali būti apgaulingas, ir Žuvys turės patirti nusivylimą, kuris neišvengiamai ištiks tuos, kurie nepasitiki nuojautomis ir ignoruoja proto balsą.

Jautis

Jautis turi būti atsargus dėl abejotinų sandorių, finansinių aferų ir intrigų, kad netaptų apgavikų ir apgaulingų sandorių įkaitais. Sprendimai dėl bėrimo gali sukelti Jaučio problemą, kuri dieną po dienos įgaus pagreitį, atimdama iš jų valią ir santaupas.

Svarstyklės

Svarstyklės turi būti pasirengusios, kad paaiškėtų praeities klaidinga nuomonė apie santykius ir neteisingi finansiniai skaičiavimai. Astrologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę, atsižvelgti į patirtį ir stengtis nekartoti praeities klaidų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama