Home Testai Viktorina: sužinokite, ką apie jus sako jūsų mėgstamiausia šunų veislė

Viktorina: sužinokite, ką apie jus sako jūsų mėgstamiausia šunų veislė

by admin
9124 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Net jei mylite visus šunis vienodai, yra veislių, kurios jus traukia labiau nei kitus ir kurios gali atskleisti, kas jūs esate!

1. Biglis

Jūs visada esate dėmesingas, o jūsų linksma asmenybė gali valandas linksminti žmones. Jūs esate žinomas dėl savo nepasotinamo smalsumo, jums patinka atrasti dalykus, kurių niekada nežinojote, ir jūs augate su įgytomis žiniomis ir patirtimi. Tačiau dažnai galite patekti į bėdą, kai pasibeldžiate ne į duris ieškodami nuotykių.

2. Bostono terjeras

Žmonės nepaprastai jums patinka dėl jūsų nuoširdumo, kuriuo jūs viskam priartite. Esate pakankamai sąžiningas ir mėgstate išreikšti savo gerumą! Jūs matote geriausius kitus ir esate pasirengęs jiems atleisti ir suteikti jiems abejonių, net jei jie jus įskaudino.

3. Boksininkas

Esate pamišęs žmogus ir į gyvenimą visada žiūrite objektyviai, net jei atrodo, kad viskas nesiseka. Žmonės mėgsta linksmą optimizmą, kurį skleidžiate, ir mato jumyse tikrą džiaugsmą ir laimę, kurios sunku rasti šiandieninėje visuomenėje. Padėkite savo artimiesiems palengvinti patiriamą stresą ir atsikratyti neigiamų minčių!

4. Čihuahua

Dėl savo neįtikėtinos asmenybės sulaukiate dėmesio visur, kur einate. Žmonės dėl jūsų autoriteto ir dominuojančios prigimties yra pasirengę jūsų išklausyti ir padaryti viską savo nuožiūra. Niekada neleidi niekam savęs tyčioti ar skriausti savo jausmų, ir tu išsisuksi!

5. Dobermanas

Dažnai mėgstate pasilikti savo mintis, pasidalinti jomis tik su keliais žmonėmis, kuriuos mylite ir kuriais pasitikite. Dėl jūsų nesąžiningo pobūdžio žmonės dažnai jus neteisingai interpretuoja ir jus gąsdina, tačiau tiesa ta, kad jūs visai nesate asocialus, jūs tiesiog nusprendžiate nepasakyti daugiau nei tai, ką turite pasakyti. Žmonės, kurie tave pažįsta, atranda, kad esi protingas ir išmintingas, o tu esi ir vienas maloniausių žmonių, kuriuos galėtų sutikti.

6. Vokiečių aviganis

Esate pagarsėjęs savo patikimumu dėl neįtikėtinos darbo etikos. Jūs labai rimtai žiūrite į savo pareigas ir įsitikinkite, kad darote viską, kas įmanoma. Žmonės žavisi jūsų atsidavimu, o jūs taip pat sužavite juos savo neįtikėtinais problemų sprendimo įgūdžiais.

7. Auksaspalvis retriveris

Kaip ir auksaspalvis retriveris, jūs esate nepaprastai pasišventęs ir šiltas žmogus, ir jums puikiai sekasi užsiimti grupe. Jūs turite puikią asmenybę ir pasitikėjimas savimi leidžia jums klestėti visur, kur einate. Jūsų širdis yra didesnė už kūną, o jūsų dosnumas neturi ribų.

8. Vokiečių dogas

Iš pradžių tai gali atrodyti bauginanti, tačiau žmonės greitai supranta, koks tu švelnus, kai praleidžia keletą minučių tavo kompanijoje. Jūs visada rūpinatės žmonėmis ir rūpinatės jų gerove iki tokio lygio, kad žmonės žinotų, jog gali pasinaudoti jūsų gerumu savo naudai.

9. haskis

Jūs esate tikras entuziastas, kuris imasi iniciatyvos visose situa