Home Horoskopai Žodžiais: šie 4 zodiako ženklai yra melagingų pažadų skaičiaus čempionai

Žodžiais: šie 4 zodiako ženklai yra melagingų pažadų skaičiaus čempionai

by admin
1443 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jūs bent kartą gyvenime tikrai esate nusiminęs, nes kažkas pažadėjo jums paskambinti rytoj, bet … jūs vis dar laukiate skambučio.

Jūs bent kartą gyvenime tikrai esate nusiminęs, nes kažkas pažadėjo jums paskambinti rytoj, bet … jūs vis dar laukiate skambučio.

Kai kurie žmonės nesureikšmina šių dalykų. Kaip sakoma, jie yra savo žodžių meistrai: jie norėjo – davė, norėjo – ėmė. Ir galbūt iš dalies kaltas jų zodiako ženklas.

Dvyniai

Dvyniai nepaleidžia mobiliųjų telefonų ir negali gyventi be socialinių tinklų, todėl realiame gyvenime dažnai pamiršta tai, ką žada. Čia nėra piktybiškumo, todėl, kad jiems tiesiog malonu gyventi akimirka. Jei tam tikru momentu nesate su jais, jie nemato reikalo daug bendrauti.

Šaulys

Šaulys lengvai pažadės, kad rytoj kalbės su jumis, bet tai tikriausiai niekada neįvyks. Jiems patinka leisti laiką su kitais žmonėmis, tačiau jie mėgsta spontaniškumą. Jiems planavimas atrodo laiko švaistymas.

Ožiaragis

Ožiaragis yra taip užsiėmęs siekdamas savo tikslų, kad mano, kad rašyti žinutes ir kalbėtis apie viską pasaulyje yra laiko švaistymas. Jis nebeskambins, nebent skambutis jam bus praktiškai naudingas. Ir ne, jo sąžinė jo nekankins.

Vandenis

Vandenis nuoširdžiai nori atsakyti į visas žinutes ir perskambinti visiems, kuriuos pažadėjo. Jis turi geriausius ketinimus, bet jis tiesiog pamiršta. Dėl to iš pradžių jis nuoširdžiai gailisi ir vėl žada palaikyti ryšį, bet … jis taip pat greitai tai pamiršta.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama