Home Testai Pasirinkite savo mėgstamą simbolį ir sužinokite, ką jis sako apie jūsų asmenybę

Pasirinkite savo mėgstamą simbolį ir sužinokite, ką jis sako apie jūsų asmenybę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mes visi turime trūkumų. Nuodėmės yra mūsų gyvenimo dalis. Mes visi turime trūkumų ir nuodėmių, kurie atskleidžia mūsų vidinius bruožus.

Pasirinkite vieną iš 7 simbolių ir sužinokite, kokią nuodėmę turite!

Simbolis Nr. 1

Pyktis atskleidžia jūsų gyvūno instinktą giliai sieloje. Tai jums yra labai žalinga, nes priverčia prarasti racionalų protą ir peržengti moralės ribas.

Jei turite šią nuodėmę, tai reiškia, kad viduje turite demoną. Jūs pykstate dėl savo įniršio; jis tave visur suima kaip aštuonkojis ir skaudina tave dar labiau nei tavo priešai. Tikriausiai dažniausiai valdote savo pyktį, tačiau kai jis pradeda jus valdyti, nieko negalite padaryti.

Simbolis Nr. 2

Yra didelis skirtumas tarp buvimo maistu ir apgaulės nuodėmės. Nėra nieko blogo būti maisto mylėtoju. Tačiau apsivalgymas tikrai yra kenksmingas.

Šios nuodėmės buvimas reiškia, kad jūs save sunaikinate. Jei ir toliau valgote daugiau maisto, nei reikia jūsų organizmui, jūs griaunate save ir niekas negali jums to padėti.

Simbolis Nr. 3

Mes dažnai mėgstame tingėti ir ilsėtis visą laiką, tačiau tingumas nėra poilsis. Tai tik maistas ir miegas. Tai daro jus neproduktyviu ir parodo, koks esate egoistas.

Simbolis Nr. 4

Godumas yra noras turėti daiktus, kurių jums net nereikia. Skaudu, apgailėtina. Tai parodo, koks esi egoistas sau ir kad tau trūksta empatijos kitiems.

Jei godumas yra tavo nuodėmė, tai tu esi labai paviršutiniškas žmogus. Jums rūpi tik materialūs dalykai ir prabanga. Kuo daugiau bandysite atsikratyti, tuo labiau jis augs ir sunaikins jus.

Simbolis Nr. 5

Pavydas yra pasibjaurėjimas, kurį sukelia kito laimė. Tai veikia jūsų pasitikėjimą savimi. Jei kitas žmogus yra laimingas, tada nėra jokios priežasties pykti, nes nieko negalite padaryti.

Garbanojimas kaip nuodėmė reiškia, kad judi link ko nors be tinkamo pagrindo. Jūs nevaldote savo minčių ir savo gyvenimo.

Simbolis Nr. 6

Pernelyg didelis pasididžiavimas yra priešpaskutinis žlugimo žingsnis. Tai yra pranašumo prieš kitus jausmas, kuriam vadovaujate pagal savo sėkmę.

Jei turite pasididžiavimą, tai reiškia, kad jūs vertinate žmones pagal jų įstatus ir, laikydami juos menkesniais už jus, greičiausiai jų negerbsite. Jei su visais nesielgiate vienodai, nesvarbu, kas jie yra ar ką pasiekė, jūs paprasčiausiai praktikuojate tuštybę ir netrukus nesiorientuosite į savo asmeninį tobulėjimą, netrukus taip pat paprasčiausiai prarasite savo statusą.

Simbolis Nr. 7

Geismas … Remiantis vienu iš primityvių instinktų, jis atspindi labai paviršutinišką jūsų asmenybės aspektą.

Jei geismas skatina tave, tai reiškia, kad tavo kūnas valdo tave labiau nei protą. Vadovavimasis geismu yra kenksmingas, nes tai riboja jūsų pažintinį augimą ir priverčia trokšti dar daugiau fizinio malonumo, o tai gali būti pavojinga aplinkiniams.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama