Home Horoskopai Pavelo Globos savaitės horoskopas nuo 2020 m. Spalio 19 iki spalio 25 dienos

Pavelo Globos savaitės horoskopas nuo 2020 m. Spalio 19 iki spalio 25 dienos

by admin
4387 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pavelas Globa yra vienas garsiausių ir populiariausių astrologų, nes jo prognozės visada yra objektyvios ir pateikia daug naudingos informacijos. Pabandykite laikytis jo šios savaitės rekomendacijų, kad išvengtumėte problemų.

Portalas pasidalijo eksperto mintimis, kaip tiksliai turėtų praeiti savaitė kiekvieno Zodiako ženklo atstovams. Patartina nesileisti į negatyvą ir kovoti su noru viską kardinaliai pakeisti. Per šias septynias dienas mums visiems reikia šiek tiek atsargumo.

Avinas

Avinui pirmosios trys savaitės dienos bus palankios. Tai tinkamiausias laikas kovoti su neigiamomis programomis, kurti naujus verslus, skatinti naujas idėjas darbe ir versle. Bet koks. Net iš pirmo žvilgsnio reikėtų kruopščiai apgalvoti įprastą žingsnį. Astrologas pastebi, kad apskritai per savaitę, ypač ketvirtadienį ir penktadienį, santykiai su antrąja puse bus labai komplikuoti. Vieniši Avinai turėtų atsidėti darbui, o visiems tiems, kurie yra santykiuose, geriau ne pradėti ginčus ir konfliktus nuo nulio. Tai kupina plyšimo.

Jautis

Tai bus savaitė, kai teks dirbti nenuilstamai. Nereikėtų vengti pavojingiausios savaitės dienos – spalio 19-osios – verslo ir darbo. Pavelas Globa valdžios dienas vadina spalio 22 ir 23 dienomis. Šias dvi dienas galima saugiai skirti bendram verslui, pasivaikščiojimams. Be to, šiomis dienomis galite pažvelgti į ateitį, pavyzdžiui, naudodamiesi budistine laime, pasakojančia ant rožinio ar karoliukų. Savaitės pabaigoje Jaučiai neturėtų būti vieni. Kiekvienas vienišas turėtų aplankyti savo tėvus, susitikti su senais draugais, praleisti šiek tiek laiko ir pinigų pramogoms.

Dvyniai

Savaitė prasidės nepalankiu užrašu, tačiau trečiadienį situacija pradės keistis, o iki spalio 24 dienos planetų ir žvaigždžių energija taps maksimali. Savaitgalį galima pavadinti puikiu laiku pradėti naują verslą, atlikite septynis harmonijos žingsnius. Pavelas Globa taip pat pataria galvoti apie naujo darbo paiešką, pomėgius, persikėlimą į naujas pareigas. Tai puikus laikas įgyti žinių ir patirties. Namuose bus naudinga pradėti remontą, pertvarkyti, pirkti naujus baldus. Dvynių meilės sferoje taip pat laukiama didelės sėkmės.

Vėžys

Šį kartą pirmadienis Vėžiams bus stiprybės diena, todėl įveikti tinkamą ritmą bus galima nuo pirmųjų darbo dienos minučių. Daugelis šio ženklo atstovų galės suprasti, ko nori iš gyvenimo. Labai pasisekė visiems, kurie orientuoti į darbą ir verslą. Neturintys tikslo turėtų pasinaudoti patarimais, kaip suprasti, ko nori iš gyvenimo. Kiekvienam, kuris yra greitas, patartina pasilikti emocijas, nes tai gali būti kupina stiprių kivirčų su artimaisiais. Kai plūsta neigiamos emocijos, verta būti vienumoje. Kūrybingų Vėžių laukia didelė sėkmė.

Liūtas

Tikimasi, kad liūtai tik pirmadienį turės trumpą neigiamą laikotarpį. 20 ir 21 dienomis žvaigždės dramatiškai pakeis savo nuotaiką priešingai. Taigi savaitės vidurys bus puikus bet kokioms naujoms pradoms. Svarbiausia pavojingą pirmąją savaitės dieną – nelaužyti medienos, nesivaržyti su antrąja puse. Nuo antradienio galite susitikti su naujais žmonėmis, pasirašyti darbo sutartis, ieškoti meilės. Svarbiausia – pradėti savaitę teisingai ir pozityviai. Norėdami tai padaryti, turėtumėte pasinaudoti ekstrasensų patarimais. Šią savaitę taip pat verta pasirūpinti savo sveikata.

Mergelė

Mergelės turi galvoti, kaip pritraukti sėkmę į savo gyvenimą. Tai padės išvengti bėdų net ir 20 dieną – kai žvaigždės stipriai disonansuoja su planetomis. 19, 22 ir 23 dienomis jų nuotaika bus pati geriausia, kuri puikiai atspindės Mergelių sėkmę ir sėkmę visose gyvenimo srityse. Astrologas pataria būti atsargiems su pinigais ir dirbti su skaičiavimais. Vienas svarbiausių patarimų yra pusiausvyros palaikymas. Jums nereikia stačia galva eiti į darbą ar visiškai to pamiršti, atsiduoti meilei, poilsiui ir pramogoms. Viskam reikia pusiausvyros.

Svarstyklės

Savaitės vidurys Svarstyklėms gali būti labai sunkus, ypač spalio 22-ąją ir gretimomis dienomis. Šiuo metu šio ženklo žmonės turėtų laikytis emocinės sveikatos ir energijos palaikymo taisyklių . Nepaisant sunkumų, savaitė bus labai produktyvi ir turininga. Pavelas Globa pažymi, kad daugelis vienišų Svarstyklių galės rasti sielos draugą. Darbe ir versle šie žmonės turėtų būti aktyvesni, ypač pačioje savaitės pradžioje. Savaitgalį galima skirti apsipirkti. Svarbiausia neaplenkti artimiausių nuomonės.

Skorpionas

„Scorpionui“ meilės sfera bus svarbiausia. Tai bus ypač svarbu vienišiems Ženklo atstovams. Trys meilės pritraukimo būdai padės jiems paspartinti sielos draugo paiešką. Jei šiuo metu nėra antrosios pusės, tuomet astrologė pataria visais šios savaitės sunkumais pasidalinti su artimaisiais ir draugais. Palankiausios dienos bus 21, 22 ir 23 dienos. Šiuo metu galite sutelkti dėmesį į darbą. Skorpionai galės padaryti daugiau nei įprasta. Svarbiausia – įsiklausyti į savo vidinį balsą sunkmečiu.

Šaulys

Pavojingiausia savaitės diena yra antradienis, 20 d. Geriau šią dieną gyventi be rizikos ir nuotykių. Tačiau kitomis dienomis galite kurti naujus verslus ir išbandyti save naujose srityse. Strelcovui labai seksis ne tik darbe, bet ir meilės sferoje. Geriausi sąmokslai, ritualai ir talismanai padės pagreitinti meilės paieškų procesą. Šaulio, kuris jau yra santykiuose, laukia daug teigiamų įvykių. Galite pabandyti pakelti meilę į naują lygį. Peizažų pakeitimas, bendras poilsis ir atsipalaidavimas bus naudingi.

Ožiaragis

Pavelas Globa pažymi, kad Ožiaragiams bus labai svarbu atskirti darbo ir asmeninius reikalus. Jūs neturėtumėte rizikuoti santykiais su artimaisiais. Norint išlaikyti teigiamą dalyką, verta naudoti amuletus namams ir šeimai. Jei skiriate daug laiko ir energijos darbui, tai gali sutrikdyti sielos draugą, vaikus, tėvus. Norėdami pasikeisti, galite nustebinti artimą. Taip pat naudinga atlikti bendrą gabenimą. Spalio 22 dieną žvaigždžių ir planetų nebeliks, todėl geriau elgtis atsargiai tvarkant pinigus ir priimant svarbius sprendimus.

Vandenis

Vieniši šio ženklo žmonės turės galimybę savo kelyje susitikti su sielos draugu. Tam jiems padės ir septyni būdai, kaip įveikti vienišumą. Tai taip pat geras laikotarpis mokytis, įgyti žinių, keliauti ir keisti aplinką. Astrologas primygtinai pataria daugiau bendrauti su draugais. Pavojingiausia savaitės diena yra šeštadienis. 24 dieną geriau kurį laiką pabūti vienumoje. Spalio 20 ir 21 dienomis žvaigždės bus kuo pozityvesnės, todėl savaitės pradžioje geriau neatidėlioti svarbių užduočių sprendimo.

Žuvys

Šią savaitę Žuvys gali labai pavargti, ypač spalio 20 d. Jie turėtų sužinoti, kaip greitai atkurti energiją ir jėgas. Santykiai poroje gali įkaisti pačioje savaitės pradžioje. Jūs neturėtumėte parodyti partneriui savo nepasitenkinimo ir pavydo. Geriau su mylimuoju kalbėtis tik apie ką nors malonaus. Žuvys tiek darbe, tiek versle laukia didelių ir teigiamų pokyčių. Šiems žmonėms reikės šiek tiek drąsos, atsidavimo ir daug motyvacijos. Didelė sėkmė laukia aukštas pozicijas užimančių lyderių Žuvų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama