Home Testai Kiek tu myli save? Šis psichotestas pasakys apie jus visą tiesą

Kiek tu myli save? Šis psichotestas pasakys apie jus visą tiesą

by admin
8779 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Tiesiog pasirinkite gėlę, kuri jums labiausiai patinka.

Jie sako, kad prieš ką nors darydami dėl kitų, turime išmokti mylėti save. Yra didelis skirtumas tarp to, ar gerai elgiesi su savimi, ar esi sveikas, ir nuo narcisizmo ir savanaudiškumo.

Tai, kad priimate savo mintis, kūną ir būties būdą, dar nereiškia, kad turite būti uždaras ar arogantiškas kitų atžvilgiu. Šis paveikslo testas veikia mūsų pasąmonę ir patikrina, kam iš tikrųjų esame pasirengę. Ar esate pasirengęs atlikti šį testą? Tai užtruks vos kelias sekundes.

Testas: koks esi narcizas?

Pažvelkite į paveikslėlį aukščiau ir pagalvokite, kuri gėlė jums labiausiai patinka. Išvaizda nėra tokia svarbi – jei jaučiate subtilų „trauką“, tuomet rinkitės gėlę, kuri sugebėjo išreikšti save. Pasitikėkite savo intuicija! Duokite sau keletą sekundžių ir …

Jei jau turite savo kandidatą, perskaitykite šiuos atsakymus:

Gėlių skaičius 1

Jei pasirinkote pirmąją gėlę, tai reiškia, kad narcizo savybės jums niekaip nerūpi. Jūs žinote, kaip priimti kitų kritiką, tačiau su sąlyga, kad ji bus konstruktyvi. Mėgstate prižiūrėti aplinkinius žmones ir rodyti didžiulę atjautą jiems. Mėgstate klausytis kitų ir duoti jiems gerų patarimų.

Gėlių skaičius 2

Antroji gėlė simbolizuoja vadinamąjį „sveiką narcisizmą“. Jūs žinote save – savo stipriąsias ir silpnąsias puses – ir jums patinka būti dėmesio centre. Jūs priimate savo šešėlius ir spindite, ir nesigėdijate nė vieno savo daromo poelgio.

Gėlių skaičius 3

Šį simbolį pasirenka sąžiningi, protingi ir kūrybingi žmonės. Jūs turite matematinį mąstymą ir visi jau žino visas jūsų dovanas ir talentus. Nemėgstate girtis savo pasiekimais, tačiau esate už juos labai dėkingi.

Gėlių skaičius 4

Jei jus traukia ketvirtoji gėlė, tai reiškia, kad esate ypatingas narcizas. Tu taip myli save, kad nieko nematai už savo nosies galiuko! Jūsų reikalai jus taip sugeria, kad jums sunku pažvelgti į kitų žmonių likimus. Jūs apsupote save tik žmonėmis, kurie tenkina jūsų snickingo ego poreikius.

Gėlių skaičius 5

Esate labai kukli, tačiau taip pat stipriai suvokiate savo vertę. Jūs gerbiate save ir rūpinatės savo ribomis, tačiau tai nereiškia, kad visada turite būti visatos centre.

Gėlių skaičius 6

Ar nurodėte gėlės numerį 6? Tai reiškia, kad turite polinkį būti narcizu, tačiau galite būti ištikimas, paslaugus ir jautrus draugas. Deja, jūs nuolat jaučiatės, kad tik jūsų mąstymas ar elgesys yra teisingas, o kiti visada turėtų jus sekti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama