Home Horoskopai Šių zodiako ženklų likimas netikėtai pasikeis 2020 m. Lapkričio mėn

Šių zodiako ženklų likimas netikėtai pasikeis 2020 m. Lapkričio mėn

by admin
30680 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Lapkritis neatpažįstamai pakeis kai kurių žmonių gyvenimą. Kam astrologai labai greitai žada dramatiškus pokyčius?

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučio gyvenimas tikrai pasikeis, tačiau kiek kiekvienu atveju priklauso tik nuo kiekvieno žmogaus. Kiek kiekvienas Jautis bus iš vidaus pasirengęs naujam gyvenimui, taip ir pokyčiai paveiks jį.

Teigiamas mąstymas ir atvirumas viskam naujam bus raktas į neabejotiną sėkmę. Bet kokias esamas problemas ir sunkumus pakeis pergalės ir pasiekimai.

Lapkritis bus ypač laimingas Jaučio materialistams, kurie teikia pirmenybę pinigams ir daiktams, o ne dvasinėms vertybėms ir neigia viską, ko nepalaiko faktai. Jų pasaulėžiūra pasikeis ir jie pamatys pasaulį kitokia šviesa.

Avinas (21.03 – 20.04)

Avinams astrologai turi tik vieną įspėjimą: geriausia vengti visko, kas kelia riziką. Jei laikysitės ekspertų patarimų, tada paskutinis rudens mėnuo jus nustebins teigiamais pokyčiais.

Puikus metas sportuoti, nors Avinas to niekada neturėjo. Tačiau nuo pat pirmųjų pamokų jie galės pajusti jėgų ir energijos antplūdį bei savijautos pagerėjimą, kuris paskatins juos toliau sportuoti.

Pinigų pakaks „padengti“ visoms išlaidoms ir norams. Žvaigždės pataria išvykti į kelionę ar kelionę pamatyti naujų vietų.

Skorpionas (24.10 – 22.11)

Skorpionai turi būti tik neskubūs ir atsargūs, reikia atidžiai apsižvalgyti, tada viskas bus gerai. Visata paliko daugybę užuominų, kurios padės šiam ženklui pakeisti jo gyvenimą į gerąją pusę – reikia juos surasti ir įžvelgti.

Emociniai Skorpionai pajus, kad nebenori konfliktuoti ir ginčytis. Lapkritis suteiks jiems vidinę harmoniją ir visiškos laimės jausmą.

Svarstyklės (09.24 – 23.10)

Lapkričio mėnesį Svarstyklės tiesiogine prasme atvers akis. Jie supras visų aplinkinių žmonių veiksmų motyvus. Viskas, kas anksčiau buvo slėpta nuo jų žvilgsnio, taps aišku ir aišku. Nebebus iliuzijų ir apgavysčių.

Svarstyklės galės atsikratyti visų savo baimių, baimių ir abejonių. Tai bus naujas šio ženklo vidinės plėtros etapas. Visata suteiks jiems galimybę suprasti šį pasaulį nauju būdu ir tapti naujais žmonėmis.

Naujosios Svarstyklės galės užmegzti daug sėkmingesnius asmeninius santykius ir bendravimą su šeima bei draugais.

Ožiaragis (23.12 – 20.01)

Ožiaragių laukia pakilimo karjera ir finansinės pajamos. Antroji mėnesio pusė bus ypač sėkminga. Tai darbštus ir atkaklus ženklas, kurį visada išskiria sėkmė darbe, dėka šių savybių. Bet Ožiaragiai neplanavo keisti savo darbo vietos ar veiklos srities, o Likimas nusprendė kitaip. Būtent šis radikalus pokytis bus naujo, sėkmingesnio gyvenimo pradžia.

Jūs neturėtumėte švaistyti savo vidinės energijos smulkmenoms. Astrologai yra įsitikinę, kad lapkričio pabaigoje Ožiaragių laukia grandioziniai teigiami įvykiai, kuriems verta tai išgelbėti.

Bet kokias abejones ir neryžtingumo „mikrobus“ reikia drąsiai nušluoti. Turite atsižvelgti į visus pasiūlymus ir išbandyti ką nors naujo.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama