Home Horoskopai Lapkritį 5 Zodiako ženklai padidins pajamas. Kas finansuos piniginę?

Lapkritį 5 Zodiako ženklai padidins pajamas. Kas finansuos piniginę?

by admin
19704 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Lapkričio pirmąjį ir antrąjį dešimtmečius Venera Svarstyklėse globos Mergelių ir SVARSTYKLIŲ pajamas.

Venera Svarstyklėse iš visų jėgų siekia ramaus gyvenimo, kad visi būtų laimingi, kad nieko neįžeistų. Prieš priimdama sprendimus, ji dvejoja ir dvejoja. Ji nemėgsta finansinės rizikos.

Geriausia užsidirbti pinigų šiuo laikotarpiu poromis arba apskritai, aktyvią darbo ir sprendimų priėmimo dalį perkeliant kitam.

Venera labiau vertina grožį nei tikrąją daiktų vertę ir paprastai teikia pirmenybę dvasinėms, o ne materialinėms vertybėms.

Kaip tai dera su Mergelės praktiškumu? Mergelės yra įpratusios viską tempti ant savęs. O galimybė pasidalinti su kuo nors uždirbant pinigus palengvins jų gyvenimą.

Be to, ne toks racionalus kaip pati Mergelė, partneris jiems pasakys pajamų šaltinius, kuriuos jie atmes, kaip nepakankamai praktiškus ir realius.

Svarstyklės turės puikų nuojautą pinigams. Jų požiūris į finansus visada bus intuityviai teisingas. Jų gebėjimas susitvarkyti su žmonėmis, diplomatija ir gera išvaizda jiems bus naudinga atsižvelgiant į pajamas.

Tiesa, Svarstyklės dabar per daug mylės save ir vertins ramų poilsį, neskubrius pasivaikščiojimus ir malonią kompaniją, kad būtų išnaudotos uždirbant pinigus. Todėl jie uždirbs mažiau nei galėtų.

Lapkričio 21 dieną Venera pateks į Skorpioną. Finansinius reikalus lydės intensyvios emocijos, stiprūs jausmai, įtampa, jausmas „padėk arba dings“.

Šiuo laikotarpiu dažnai įvyksta ir didelės finansinės operacijos, turinčios rizikos elementą, ir bandymai užsidirbti pinigų šantažo ar prostitucijos būdu.

Svarstyklėms šiuo metu pasiseks pinigams, prie jų prisijungs ir Skorpionai.

Ar keista, kad nerimo nemėgstančios Svarstyklės ir toliau seksis pinigais? Paaiškinimas yra paprastas: Svarstyklės yra nepaprastai talentingos surasti tinkamus žmones – šiuo atveju, trikdančius ir gerai tvarkančius didelius pinigus – ir švelniai motyvuoti juos dirbti Svarstyklėms.

Kitas talentas, kurio dabar reikės Svarstyklėms, yra meno nuojauta. Jie moka atskirti vartojimo prekes nuo vertingų daiktų. Dabartinis laikotarpis yra palankus daiktams, atsiradusiems paveldint, daiktams „su istorija“ ir antikvariniams daiktams (dažnai paverčiami kažkuo „patogiais“ ir „madingais“).

Be tokių dalykų, Svarstyklės ras tikras vertybes ir praturtės arba taps šios vertingos nuosavybės savininkais.

Skorpionams pagrindinis veiksnys, nuo kurio priklauso jų pajamos, bus jų asmenybė. Tai, kaip jie elgiasi, kaip moka rizikuoti ir daryti įtaką žmonėms, stipriausia jų energija bus skirta pinigų pritraukimui.

Padidėjęs seksualinis potraukis taip pat bus naudingas pinigams: norint pritraukti turtingus gerbėjus ar išspręsti finansinius klausimus, pasitelkti seksualumą ir žavėti tuos, nuo kurių priklauso šių klausimų sprendimas. Neigiamoje versijoje Skorpionus galima įtraukti į prostituciją.

Yra ir kita ženklų kategorija – tie, kurie galbūt neturi asmeninių pajamų, bet kurie patogiai gyvens kitų žmonių sąskaita, pasyvios pajamos, pajamos iš ankstesnių investicijų, socialinės pašalpos.

Jų poreikius gali apmokėti įmonė, kurioje jie dirba, arba valstybė: įmonės jiems nuomojamas butas, tarnybinis automobilis, nemokami atostogų čekiai ir kt. Pirmą ir antrą dešimtmetį tai bus ŽUVYS, o trečią – Avinas.

Neigiamoje versijoje šie ženklai ims paskolas geram gyvenimui. Tokiu atveju jie turi pagalvoti prieš tai darydami, nes čia kalbama ne apie paskolas kažkam svarbiam, bet apie paskolas malonumui ir pertekliniams.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama