Home Horoskopai Nesėkmės pabaiga: Pavelas Globa pasakojo, kuriems iš zodiako ženklų pasiseks 2020 metų lapkritį

Nesėkmės pabaiga: Pavelas Globa pasakojo, kuriems iš zodiako ženklų pasiseks 2020 metų lapkritį

by admin

Kartais atrodo, kad viskas atsisuko prieš tave. Bet kuri įmonė baigiasi nesėkme ir visiškai nesusiklosto jokie santykiai su kitais.

Iš karto kyla mintis „atėjo juoda juostelė“. Bet galų gale viskas linkusi pasibaigti, todėl ši seka taip pat praeis.

Tačiau garsioji juosta gali užsitęsti. Juk viską lemia likimas, ir ji, kaip sakoma, kartais ne visiems palaiko. Todėl kažkas sugeba per trumpą laiką susidoroti su sukrautomis bėdomis, o kažkas kenčia ir kankinasi metų metus.

Bet kokioje situacijoje žmonės linkę ieškoti ne tos pusės. Čia naudojami artimieji, tiesiog pažįstami, bloga akis, žala ar net pats likimas.

Ir labai retai yra tokių, kurie suvokia tikrąsias nesėkmių priežastis ir jas randa savyje, tada dirba su jomis ir galiausiai pasiekia sunkumų sprendimą.

Priešingu atveju žmogus pasirenka lengvą kelią, rūpinasi savimi. Jis kaltina bet ką, jis nusiramina tuo ir kenčia, džiaugdamasis sielvartu. Tokiu būdu lengviau, tai yra „gynybos mechanizmo“ darbas, kuris bando apsaugoti žmogų nuo depresijos sutrikimų.

Tačiau būtina suprasti, kad perleidus atsakomybę kitiems, tai nebus lengviau. Sunkumų buvo ir bus, ir argumentai, palaikantys savo pozicijos pagrindimą, anksčiau ar vėliau baigsis.

Kas tada atsitiks? Čia negali ateiti negrįžimo taškas arba gali tęstis desperatiški bandymai kažkaip pagerinti padėtį. Kai kurie kreipiasi pagalbos į ekstrasensus, tačiau, deja, tai dažnai nepadeda.

Garsus astrologas Pavelas Globa drąsiai prognozavo tam tikrus zodiako ženklus, kurių nesėkmės paliks jau šių metų lapkritį. Pažiūrėkime, kas tai yra.

Priimdamas sprendimus, Avinas yra linkęs parodyti savo impulsyvias charakterio puses. Neįvertinę pasekmių, jie susiduria su kliūtimis ir problemomis. Jiems nėra atspalvių, yra arba balta, arba juoda.

Problemos kaupiasi kaip sniego gniūžtė, o karštakošiškumas neleidžia jų naujų išvadų padaryti logiškos. Galutinis rezultatas – neišvengiamas žlugimas.

Tačiau Pavelas Globa skatina, jų teigimu, spalio mėnuo praeis kartu su susikaupusiomis problemomis. Norėčiau tikėtis, kad tada neatsiras naujų.

Nesėkmių serija profesinėje srityje pagaliau atleis Mergelės zodiako ženklo atstovus.

Jie sunkiai dirbo ir pasiekė rezultatų, tačiau pavydėtojai pasirodė esą šalia, darantys žalingą įvykių eigą.

Dėl to Mergelė pakenkė tiek psichologinei, tiek fizinei sveikatai. Stiprumas išdžiūvo ir „nuleido rankas“. Tačiau laukia ilgai lauktas poilsis, po kurio seka atsipalaidavimas ir ramybė.

Vargšės Žuvys gana ilgai vengė kuo daugiau. To priežastis – didžiulis sukauptų atvejų skaičius, kai turėjome užklupti, nes nebegalima atidėlioti jų sprendimo.

Pinigai taip pat nebuvo svarbūs. Teko daug susitraukti ir sutaupyti, vos maitindama save. Tačiau tai turėtų greitai baigtis, sako Pavelas Globa

Situacija su šiais Ožiaragiais yra panaši į ankstesnių atstovų. Finansiniai sunkumai paskatino juos ieškoti darbo ir pajamų šaltinio. Darbas be poilsio dienų pagaliau susilpnino Ožiaragius, kuriems labai reikia poilsio.

Labiausiai erzina tai, kad Ožiaragiai yra labai talentingi ir patyrę, o tai leistų jiems dalyvauti didelio masto projektuose. Tačiau aplinkybių sutapimas nukreipė visas jėgas prieš juos, todėl jie turėjo tenkintis tik kukliais projektais, kurie atnešė cento pelną.

Tačiau lapkričio mėnesį viskas turėtų susitvarkyti. Sėkmė leis pajusti save, ir nuotaika pradės gerėti.

Šauliai yra atsakingi žmonės, kurie, nepaisydami sunkumų, tenkina žodžius ir pažadus. Taigi, Šaulys – verslininkams teko susidurti su daugybe nesėkmių, kurios paveikė verslą.

Tačiau jie padėjo visiems, kurie nuo jų priklausė, todėl likimas įvertino jų dosnumą. Spalis praeis kartu su bėdomis, užleisdamas lapkritį, kuris žada būti sėkmingas.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: