Home Horoskopai Savaitės horoskopas 2020 m. Spalio 26 d. – lapkričio 1 d

Savaitės horoskopas 2020 m. Spalio 26 d. – lapkričio 1 d

by admin

Prasideda nauja savaitė, su kuria gali kilti naujų problemų ir išbandymų. Astrologai kalbėjo apie tai, kas laukia skirtingų Zodiako ženklų atstovų spalio pabaigoje.

Kad ir kokia sunki jums taps ši savaitė, visada galite pasinaudoti stipriomis sėkmės sąmokslais. Jie padės jums pasiekti norimų rezultatų bet kurioje gyvenimo srityje. Sėkmė yra šalia, todėl bus daug lengviau įveikti sunkumus. Žvaigždžių nuotaika bus nepastovi, tačiau antroji savaitės pusė daugeliui iš mūsų bus daug pozityvesnė nei pirmoji.

Avinas

Avinams šią savaitę pavyks tapti išmintingesniais ir stipresniais. Norėdami tai padaryti, galite vadovautis naudingais patarimais arba pasitikėti savo intuicija, kuri dabar yra pati geriausia. Astrologai rekomenduoja sulaikyti neigiamas emocijas ir nesulaikyti teigiamų. Turite pademonstruoti meilę artimiesiems ir kontroliuoti save, jei kas nors pradeda provokuoti skandalą.

Antroji savaitės pusė bus ideali jūsų įvaizdžiui pakeisti, naujiems drabužiams įsigyti. Daug dėmesio jų išvaizdai reikėtų skirti tiems, kurie nori sužavėti priešingą lytį. Tai bus naudinga ir tiems, kurie ieško darbo. Labai svarbu stebėti savo sveikatą ir nepervargti.

Jautis

Savaitės pradžioje vyraus Merkurijus ir Saulė. Jaučiai gali tikėtis didelių ir toli gražu ne pačių maloniausių pokyčių gyvenime. Informacijos srautai susilpnės, todėl astrologams patariama atskirti tiesą nuo melo. Pirmosiomis savaitės dienomis bus daug apgavikų ir žmonių, kurie alksta lengvų pinigų. Nesek jų pavyzdžiu.

28 d. Prasidės nepaprastai palankus laikas, kai Jaučiui pasiseks tiek meilėje, tiek darbuose. Bet jūs turite išlaikyti gerą sveikatą ir energiją. Tuo Jaučiui padės Simorono ritualai, skirti pagerinti sveikatą. Taip pat bus naudinga daugiau judėti, vaikščioti, sportuoti. Savaitės pabaiga tinkama kelionėms ir komandiruotėms.

Dvyniai

Spalio 26 ir 27 dienos gali būti prisotintos neigiamos energijos. Penkios veiksmingos technikos padės Dvyniams išvalyti mintis nuo neigiamų minčių. Nuo trečiadienio padėtis dramatiškai pasikeis į gerąją pusę. Darbo savaitės pabaiga bus labai produktyvi ir skirta visų profesijų atstovams.

Nuo trečiadienio iki šeštadienio žvaigždės ir planetos atneš Dvyniams daugiau sėkmės ir teigiamų rezultatų. Galite saugiai pradėti naują verslą, imtis kažko svarbaus ir atsakingo. Šio ženklo žmonės galės uždirbti daugiau pinigų ir teisingai juos išleisti. Sėkmė jų laukia naujose pastangose, sprendžiant turto klausimus.

Vėžys

Laimė yra ne tik tada, kai ką nors gauname, bet ir tada, kai apsivalome nuo nereikalingų ir toksiškų. Norėdami būti laimingesni, turite atsisakyti bent septynių dalykų. Idealiausias laikas tam yra nuo spalio 26 iki lapkričio 1 dienos. Atėjo laikas Vėžiams atsikratyti žalingų įpročių, iš neigiamų prisiminimų.

Gali būti, kad planetos padės Vėžiams sužinoti svarbias paslaptis, kurios nuo jų buvo slepiamos ilgą laiką. Taip pat naktiniai žibintai padės perkant, sudarant svarbius sandorius, sprendžiant teisines problemas. Savaitės pabaigoje gali padidėti bendravimo ir romantikos poreikis.

Liūtas

Astrologai primygtinai rekomenduoja Liūtui vengti artimo bendravimo su neigiamų Zodiako ženklų atstovais. Šie žmonės gali užkrėsti liūtus neigiama energija ir net ne specialiai. Vietoj romantikos ir pasimatymų vienišiems Liūtams geriau rinktis treniruotes ir mokytis naujų įgūdžių, nes žvaigždės pagerins jų dėmesingumą ir atmintį.

Intelektinis darbas žada išgyventi su pliusu, o keliones reikėtų atidėti vėlesniam laikui. Kelyje gali nutikti kažkas nemalonaus. Jei reikia eiti, astrologai pataria Liūtui kuo kruopščiau rinkti daiktus ir nieko nepamiršti. Jei norite tiesiog pakeisti aplinką ir pagerinti savo nuotaiką, geriau sutvarkykite namus ir pertvarkykite.

Mergelė

Mergelės turėtų nukreipti savo energiją darbui, verslui ir finansiniams reikalams. Specialūs sąmokslai padės padidinti produktyvumą ir pritraukti sėkmės versle ir darbe. Galite tapti aktyvesni ne tik versle, bet ir meilės srityje. Gali būti, kad Mergelės savo kelyje galės sutikti malonų žmogų, kuris ateityje taps jų antrąja puse ar geriausiu draugu.

Geriau pradėti savaitę tvarkyti namus ir susitvarkyti daiktus. Laikas atsikratyti nereikalingų dalykų, kad jie savo energija Mergelės nenutrauktų iki dugno. Astrologai pataria patikrinti savo finansines santaupas, sudaryti savaitės ar net mėnesio planą. Taip pat svarbu praleisti daugiau laiko su šeima ir aplankyti savo tėvus.

Svarstyklės

Pirmosios dvi savaitės dienos gali sukelti nemažą įtampą Svarstyklėms dėl žvaigždžių ir planetų disonanso. Penki naudingi metodai gali padėti sumažinti nerimą ir pakelti nuotaiką. Savaitė tinkama artimiau artimiesiems, pradedant remontą ir kartu užsiimant verslu. Galite apsipirkti, padaryti neplanuotas dovanas vaikams, sielos draugams ar artimiesiems.

Savaitgaliais astrologai Svarstyklėms pataria, kaip atsipalaiduoti ir linksmintis. Turite skirti laiko asmeniniams malonumams. Šią savaitę geriau susitvarkyti su per dideliu jauduliu ir nerizikuoti.

Žvaigždės Svarstyklėms suteiks motyvacijos, padės rasti naujų žinių ir norų šaltinių. Kūrybinių profesionalų laukia daug įkvėpimo nuo spalio 28 d.

Skorpionas

Astrologai pataria Skorpionams kovoti su pavydu. Ši savijauta šią savaitę gali tapti itin griaunanti. Tai gali paveikti darbo planus, sukelti nesaugumą ir pabloginti savijautą. Darbe ir versle Skorpionams reikia padorumo ir sąžiningumo. Šios dvi savybės leis greitai pasiekti sėkmę.

Kitų pergalės nieko nereiškia: Skorpionams daug svarbiau sutelkti dėmesį į savo pasiekimus. Žvaigždės padės rasti sunkų darbą ir tapti produktyvesnėmis, pagerins sveikatą ir moralę. Astrologai pataria nežiūrėti į praeitį. Reikia žvelgti į ateitį ir rūpintis dabartimi. Nereikėtų savęs kritikuoti ir priekaištauti už praeities klaidas.

Šaulys

Šaulys pradeda laiką, kurį galima skirti meilei, šeimai ir draugams. Bendravimas su artimaisiais padidins energiją ir padės tapti sėkmingesniems. Rūpinimasis kitais padės Šauliams įgyti jų palaikymą dabartyje ir ateityje. Tai taip pat bus tinkamiausias laikas dvasinėms praktikoms pakeisti likimą.

Kalbant apie finansinę sritį, tada Šaulys bus nešamas visomis kryptimis. Žvaigždės padės jums padidinti pajamas, rasti naujų lėšų šaltinių ir teisingai išleisti pinigus. Pirkiniai bus proga pagerinti nuotaiką ir dar ilgai gauti galingą teigiamą krūvį.

Ožiaragis

Nauji susitikimai, pažintys, bendravimas su žmonėmis bus naudingi šią savaitę. Jums nereikia savęs uždaryti. Verta įsiklausyti į kitų patarimus, ypač po spalio 28 d. Per pirmąsias porą dienų kyla rizika, kad darbe ir versle susidursite su dideliu pasipriešinimu. Gali būti, kad priešai ir blogo norintys žmonės tampa vis aktyvesni.

Bendraudami su partneriais ir klientais darbe turėtumėte būti lankstesni. Ožiaragiai yra vieni išmintingiausių Zodiako ženklų, tačiau net ir pirmosiomis šios savaitės dienomis jiems bus lengva ką nors įžeisti savo veiksmais. Jei aplinkiniai bando diktuoti jų sąlygas, neturėtumėte pasiduoti jiems savo nenaudai. Astrologai taip pat atkreipia dėmesį į nenumatytų išlaidų galimybę.

Vandenis

Ezoterikai pastebi, kad tinkami žodžiai padidina sėkmę. Traukos dėsnis tikrai veikia, todėl astrologai pataria Vandeniui galvoti ir kalbėti apie pozityvius dalykus, labiau tikėti savimi ir nesutvarkyti dalykų su savo sielos draugu. Keiksmažodžiai ir negatyvumas gali sukelti problemų kitose srityse.

Visiems vienišiems Vandeniams geriau sustabdyti paieškas ir susitelkti į darbą. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas namų ruošos darbams. Taip pat bus naudinga pakeisti savo išvaizdą, atnaujinti savo drabužių spintą. Savaitgaliais astrologams patariama pailsėti nuo rutinos. Bus naudinga linksmintis, aplankyti anksčiau nežinomą vietą.

Žuvys

Žuvims ši savaitė bus nepaprastai sėkminga ir teigiama. Galite skirti tai naujo gyvenimo pradžiai. Šiose Žuvyse padės dešimt veiksmų, kurie prives jas į laimę. Galite pradėti verslą, ieškoti naujo darbo, skirti laiko surasti sielos draugą. Bus naudinga bendrauti socialiniuose tinkluose.

Taip pat astrologai pataria Žuvims pasirūpinti informacijos lauko valymu. Būtina ištrinti visus nereikalingus telefono numerius, kontaktus socialiniuose tinkluose, išvalyti senas ir nesėkmingas nuotraukas. Žuvims dabar daugėja energijos. Šią savaitę jiems pakaks jėgų perkelti kalnus. Labai svarbu pasidalinti savo pozityvia nuotaika su kitais.

1

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: