Home Horoskopai Zodiako ženklai, atėję į šį gyvenimą su ypatingu Dievo tikslu

Zodiako ženklai, atėję į šį gyvenimą su ypatingu Dievo tikslu

by admin
33011 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Visi žmonės atsiranda dėl priežasties žemėje. Jie atlieka savo vaidmenį – tobulina pasaulį ir tobulina save, ir tik tada palieka jį.

Tačiau yra keletas zodiako ženklų, kuriems Aukštosios jėgos paskiria specialią misiją. Jie turėtų išmokyti žmones atskirti gėrio ir blogio ribas, kurios jau nudažytos pilkais tonais.

Kai žmogus, atrodo, pats nieko blogo nepadarė, o paprasčiausiai ėjo pro šalį, nesuteikdamas visos įmanomos pagalbos, jis jau žengė pirmąjį žingsnį blogio link.

Toks poelgis dažnai nepastebimas net paties žmogaus. Kartą tai padaręs ir supratęs, kaip lengva tai padaryti, jis ir toliau darys tą patį.

Ir pajutęs, kaip lengva ir naudinga būti blogio pusėje, jis priims galutinį ir iš esmės neteisingą pasirinkimą. Kad žmonės nesiimtų neteisingo žingsnio, egzistuoja šie zodiako ženklai.

Jiems patikėta mokytojų misija, o jų metodai ne visada yra malonūs. Jie dažnai veikia morkų ir lazdelių metodu: ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems to reikia, ir apdovanoja kaltuosius.

Visi žino paprastą tiesą – nesielkite su žmogumi taip, kaip nenorite, kad su jumis elgtųsi. Būtent šie Zodiako ženklai imituoja neteisingą kelią pasirinkusių žmonių gyvenime, savo pačių veiksmus kitų atžvilgiu.

Ir jei jie nenori suprasti pamokos, tada jų gyvenimas virsta viena ištisine juoda juostele. Šie ženklai nesuvokia savo tikslo ir dažnai veikia pasąmoningai, vadovaudamiesi aukštesnėmis jėgomis.

Skorpionai baudžia kitus už niekšybę, godumą, veidmainystę ir aroganciją. Tai yra baudžiantis ir negailestingas kardas, kuris bet kurią akimirką yra pasirengęs nukristi ant godaus ir apgaulingo žmogaus galvos, galinčio bet kokį pagrindą savo naudai.

Jie yra bausmės įkūnijimas ir į tokių žmonių gyvenimą ateina nuodijant jų realybę. Jie juos sunaikina morališkai, išvargindami dvasinėmis kančiomis.

Bet jei žmogus nuoširdžiai gailisi, jie pirmieji išties pagalbos ranką ir padės jam atsikelti.

Šaulys atneša teigiamų dalykų į pasaulį. Jie yra labai arti gamtos ir iš jos semiasi savo gyvybingumo.

Šaulys nuolat tobulina save ir padeda kitiems tapti geresniais. Jie nesugeba padaryti piktų darbų, todėl savo pavyzdžiu moko žmones būti maloniais.

Jie padeda žmonėms patikėti savimi, rasti savo tikslą ir visada pasirengę palaikyti juos sunkiu korekcijos keliu.

Jų energija traukia kitus, tarsi magnetas, ir priverčia žmones suvokti visą žmogaus gyvenimo vertę, taip pat suprasti, kad pakeisti šį pasaulį įmanoma tik pakeitus save.

Atsakomybė išlaikyti harmoniją šiame pasaulyje krito ant Svarstyklių pečių. Jie moko žmones pažvelgti į pasaulį skirtingais kampais, nes tik taip galima jį suprasti.

Aplinkinėje erdvėje yra tik juodos ir baltos spalvos, pasaulis yra daugialypis ir spalvingas, o jo nupiešti naudojant tik dvi spalvas tiesiog neįmanoma. Svarstyklės nieko neteisia ir priima kitus tokius, kokie jie yra.

Jie nėra kieno nors pusėje. Savo veiksmais jie tiesiog taiso tai, ką padarė kiti žmonės.

Jie yra taikdariai. Jie nesistengia pašalinti blogio iš pradžių. Svarstyklės žino, kad tik žinodamas tamsiąją pusę žmogus gali suprasti šviesos galią.

Jie aiškiai mato pilką juostą ant dviejų jėgų slenksčio ir atveria žmonių akis, kaip tai pavojinga. Nubausti ar padėti tobulėti nėra jų užduotis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama