Home Horoskopai Asmeninis gyvenimas atgis lapkričio mėnesį 5 Zodiako ženklams

Asmeninis gyvenimas atgis lapkričio mėnesį 5 Zodiako ženklams

by admin
18530 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Lapkričio pirmąją ir antrąją dekadas saulė Skorpione sustiprins aistrą ir jausmingumą žmonėse. Tačiau Venera Svarstyklėse, visiškai nesvetima meilės chaoso, ir retrogradinis Marsas, silpninantis vyrų meilės temperamentą, neleis meilės energijos realizuoti intymiame gyvenime. Tai sublimuos į kitus įvykius, pavyzdžiui, žmonės dažniau rizikuos didelėmis sumomis.

Vienintelis atvejis, kai asmeninis gyvenimas lapkričio 9–10 dienomis įsiliepsnos į didžiulę aistrą Avinui ir Svarstyklėms. Bet nieko gero nebus.

Svarstyklės, kaip ir turėtų būti, sieks švelnumo ir romantikos. Jiems bus svarbu, kad susitikimas vyktų tinkamoje aplinkoje. Pasaulietiškos partnerio manieros reikš daug, o nuoga fiziologija ir begėdiškas spaudimas juos atstums.

Avinai, priešingai, visi bus tokie užkariautojai. Ir tai gali atrodyti patraukliai, bet ne šį kartą, nes jiems nepakaks nei temperamento, nei tikro, vidinio pasitikėjimo savimi. Jie bus nerangūs, bandydami dominuoti. Intymiomis akimirkomis jie netgi gali sužeisti partnerį dėl to, kad neskaičiuoja jėgų.

Apskritai suprantama, kodėl Avinas ir Svarstyklės nebeturės audringų intymių nuotykių iki mėnesio pabaigos – jiems reikės atsigauti po šios patirties.

Bet lapkričio 21 dieną Venera įeis į Skorpiono ženklą, ir atmosfera tuoj įkais. Asmeniniame gyvenime ims siautėti aistros ir intrigos. Tolygus dviejų suaugusiųjų ir emociškai brandžių žmonių santykis taps kažkuo iš legendų srities.

Žmonės tarsi pamiršta, kaip juos sukurti: visiems reikės kentėti, kankintis, priekabiauti prie savęs ir savo partnerio. Jei meilė tokia, kad ji yra tarsi sūkurinė vonia. Ir kad to reikia su pavydu, svyravimai nuo „Aš myliu tave“ iki „Aš tavęs nekenčiu!“, Su lemtingais jausmais. Žmonės norės ką nors paaukoti dėl meilės, sugadinti savo gyvenimą dėl to, net jei to nereikia, kur yra visos sąlygos laimingiems, klestintiems santykiams.

Aistra taps svarbia santykių dalimi. Jie sužadins netinkamas vietas ir situacijas, riziką pakliūti, intymumą po kivirčo (ar jo metu) intensyvių emocijų fone.

Norint uždegti partnerį, bus naudojamos provokacijos – kažkas ateis į pasimatymą be apatinių drabužių, o kažkas gali siųsti aktyvius signalus kitiems partnerio akivaizdoje, kad jis pavydėtų.

Provokacijose reikia žinoti, kada reikia sustoti: kai Venera yra Skorpione, pavydas dažnai baigiasi tragedijomis.

Intymiausias Jaučio, Vėžio ir Skorpiono gyvenimas bus pats šviesiausias.

Jautis yra subalansuoti žmonės.

Jie patys, veikiami Veneros Skorpione, šabo metu nesielgs kaip raganos, tačiau jų „puselės“ ims skleisti meilės energijos srautus.

Jie sukels Jaučio emocijas ir visais įmanomais būdais išprovokuos aistrą. Dėl to apskritai nereikės daug pastangų: Jautis ne tik ramus, bet ir labai jausmingas bei pavydus.

SKORPIONUI bus gyvas aistrų įsikūnijimas. 

Jų išvaizda ir manieros bus sąmoningai provokuojančios ir žadinančios. Žmones traukia iš jų sklindanti galinga meilės energija.

Patys Skorpionai pradės artumą. Jie gali išplakti savo partnerį už karštą bučiavimąsi alėjoje ar dalyvavimą svingerių vakarėlyje. Pirmo pasimatymo metu eiti į seksą jiems nieko nekainuoja. Jų iniciatyva platoniški santykiai pereis į fizinio artumo lygį.

VĖŽIAMS intymumas bus atsipalaidavimas ir pramogos, būdas praskaidrinti laisvalaikį.

Jie turės galimybę patirti ryškų romantišką nuotykį. Jei jie sutinka, tada jų laukia aistringi susitikimai ir daugybė emocijų. Jiems svarbiausia netempti šio romano į kasdienį gyvenimą. Tai turėtų išlikti ryškus prisiminimas, nieko bendra neturintis su tikrove.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama