Home Horoskopai Horoskopas nuo spalio 26 iki lapkričio 1 dienos: galimas lemtingas susitikimas

Horoskopas nuo spalio 26 iki lapkričio 1 dienos: galimas lemtingas susitikimas

by admin
7921 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Merkurijaus tranzitas Svarstyklėse (nuo 2020 m. Spalio 28 d. Iki lapkričio 10 d.) Diktuoja žmonėms savo taisykles, kurių nesąmoningai laikomės. Žmonės siekia dvasinio bendravimo. Mes pradedame ieškoti tų, su kuriais galėtume maloniai praleisti laiką, ar tų, kurie mums gali būti naudingi. Skirtingai nuo ankstesnių savaitės chaoso , kategoriškumo ir reiklumo dabar nyksta į antrą planą, užleidžiant vietą draugiškumui, taktui, mandagumui.

Šiuo laikotarpiu mums ypač svarbūs šilti žmonių santykiai. Žmonės ieško supratimo, todėl patys tampa švelnūs, paklusnūs, paklusnūs. Vadinasi – gražūs žodžiai, gražūs gestai ir veiksmai, geros manieros. Šiuo metu didėja menas pasiekti norimą rezultatą iš kitų per žodį.

Šiomis dienomis daugėja susitikimų (tiek dalykinių, tiek asmeninių), žmonės lankosi įvairiuose kultūriniuose ir socialiniuose renginiuose, kur galite susitikti su pažįstamais, pasidalinti su jais naujienomis ir užmegzti naujus ryšius. Tie, kurie dar neįgijo sielos draugo, dabar gali tikėtis lemtingo susitikimo; bent jau tikrai kils minčių apie tai ir norint, kad „pasaka išsipildytų“, turite savo veikla paremti psichinius sumetimus.

SKORPIONAS. PALANKIAUSIĄ SAVAITĖS ZODIAKO ŽENKLĄ. Jums tai yra aktyvumo, geros nuotaikos, pozityvaus požiūrio, sėkmės ir sėkmės savaitė. Viską atliksite lengvai, greitai ir sėkmingai. Galite ne tik ką nors rekomenduoti, bet ir taisyti, kurti, padėti kitiems. Jūsų per didelis aktyvumas gali lemti tai, kad jūs pats, nenorėdamas, galite būti grubus kažkam, „pervažiuoti“. Jums kūrybiškumas yra raktas į sėkmę, bet koks verslas dabar bus sėkmingas. Šiuo metu galite susilaukti vaikų, o jau gimę – palepinkite ir patenkinkite savo norus. Būtinai eikite į koncertą, geriausia – džiazo muziką. Apskritai džiazas yra jūsų devizas, jūsų gyvenimo ritmas; ir jūsų požiūris ne tik į džiazą, bet ir į aplinkinius žmones gali pasikeisti, išklausius, pavyzdžiui, Janą Hammerį.
Palankios dienos: 27, 1.
Disharmoniškos dienos: ne.

AVINAS.Jūsų laukia nemalonumų ir blogų poelgių savaitė. Siūlau paversti „blogais berniukais“ ir „labai blogomis mergaitėmis“ ir negalvoti apie savo neklystamumą. Net patys „šventiausi“, diplomatiškiausi ir gailestingiausi jūsų zodiako ženklo atstovai dabar padarys ką nors juokingo, spontaniškai alkūnės artimą (ir jis gali nukristi), netyčia numes žodį, įžeidžiantį mylimąjį. Taigi tiesiog priimkite šią situaciją ir linksminkitės kaip mažas vaikas, kuris smėlio dėžėje siūbuoja kastuvą, barsto smėlį įvairiomis kryptimis ir, žinoma, patenka į mergaičių akiratį. Pastarasis pradeda verkti, o šis vaikas patiria tikrą malonumą, šypsosi visa burna ir nejaučia kitų žmonių skausmo. Vaikiškas naivumas dabar derės su jumis su sadistiniu kompleksu. Galite susukti kažkokią intrigą ir paleisti „viršininkų atskleidimo“ mechanizmą, pradėti ką nors šantažuoti, rinkti purvą, uždėti mygtuką ant uošvės kėdės. Bet mažas mygtukas nepriims jos didžiosios užpakalio – eikite į techninės įrangos parduotuvę ir nusipirkite yla … Pasinaudokite tiesiogine vaiko fantazija savo tikslingiems suaugusiųjų tikslams.
Palankios dienos: 26, nuo 28 iki 1.
Disharmoningos dienos: ne.

ŠAULYS. ŠEŠIAUSIA SAVAITĖS ŽENKLAS. Tai yra intuicijos, jūsų vaizduotės laikas, situacijos matymas kitu kampu, kai vykstančius įvykius galite pasukti 180 laipsnių kampu. Jūsų norai, pagrįsti intuityviu požiūriu, dabar vaidina svarbų vaidmenį. Pabandykite įprastą ir pažįstamą paversti nepažįstamu ir nežinomu; kur tai paprasta, apsunkinkite ir paverskite sunkius lengvais. Tai nepaprastas laikas, pagrįstas jūsų vidiniu pasitikėjimu ir tikėjimu. Patys ieškokite išeities iš šios situacijos – ir ją rasite. Kažkam tu gali tapti maloniu vedliu ir sunkiu metu nemokamai padėsi net vienam, o trims žmonėms. Jūs pamatysite pasakiškas svajones – būsimų įvykių pranašus – bet ne apie save, o apie savo aplinką. Tikrai turėtumėte suplanuoti šią savaitę – gerus darbus, pagalba kitiems žmonėms. Šiuo laikotarpiu rasite „Ariadnės giją“, o ryškiausi ženklo atstovai netgi atliks gelbėjimo operaciją.
Palankios dienos: 28, 31, 1.
Disharmoningos dienos: ne.

OŽIARAGIS. Ožiaragis be galo kalba, kalba, kalba … Ir jei kitomis dienomis jo emocinį-psichinį antplūdį galima kaip nors sustabdyti ir užgesinti, tai Merkurijaus ištraukimo Svarstyklėse metu tereikia ramiai klausytis Ožiaragio ir nebandyti jo nuraminti. Šis „žodžių srauto“ laikotarpis, kuris išsiverš iš jūsų lūpų, turi būti panaudotas pagal paskirtį: ginčai, pranešimai, konferencijos, kalbos; Aš taip pat noriu sekso, bet bijau, kad tai neveiks, nes tu nesielgsi, bet … žinoma, kalbasi … Be to, pačiu svarbiausiu momentu telefonas tikrai suskambės. „Kas kalba? Dramblys? ” Dramblio skambutis yra labai svarbus – ir jūs iš karto pereisite nuo aistros objekto prie darbo ir patirsite žodinį, bet ne fizinį orgazmą. Šis laikas turėtų būti naudojamas verslo veiklai, kelionėms, darbo klausimų sprendimui, jų interesų gynimui.
Palankios dienos: 26, 27.
Disharmoniškos dienos: ne.

VANDENIS. Sėkmingiausias savaitės ženklas versle. Norėdami ugdyti savo talentus, turite mokėti užsienio kalbas. Išmokykite mažuosius Vandenio vaikus kelių svetimų frazių – tada jūs dabar suteiksite potencialą, kurį Vandenis gali panaudoti per 10–15 metų. Šiuo metu moksleiviams patariama intensyviai mokytis užsienio kalbų. O suaugę ženklo atstovai gali pasirinkti antrą ar trečią kalbą mokytis. Vandeniams tikrai reikia praktikos, todėl bet koks susitikimas su užsieniečiais gali duoti gerų rezultatų. Merkurijui įžengus į Svarstyklių ženklą, Vandenis labai nori pabendrauti.
Palankios dienos: ne.
Darninės dienos: 28, 29, 31, 1.

ŽUVYS. Žuvys neturi nuoseklios kalbos: įvykus atsakingam įvykiui negalima susieti dviejų žodžių. Tai tikrai: „kalba yra tavo priešas“! Tuo tarpu dabar netyčia numestas neatsargus žodis gali įžeisti jūsų sielos draugą, verslo partnerius ar jums labai svarbius žmones. Išmokite tarti gerus ir šiltus žodžius, išmokti būti diplomatu – būtent to reikia bet kuriam šios savaitės verslui ir šio laiko pergalėms.
Palankios dienos: 1.
Disharmoniškos dienos: ne.

Mergelė. Jūsų meilė laisvei dabar pasireikš per Baltąjį Mėnulį: „Aš pasuksiu, ką noriu“. Tačiau jūsų partneris, tėvai ar vaikai jėga pririš jus prie savo namų, jūsų pareigų ir atsakomybės. Geriau nukreipkite savo nežabotą energiją į buto atnaujinimą, baldų pertvarkymą ar skalbimą. Nešvaistykite savo pinigų sekmadienį – jie bus švaistomi.
Palankios dienos: ne.
Neharmoniškos dienos: 1.

VĖŽYS. Kol Merkurijus yra Svarstyklėse, Vėžys linkęs į nuojautas ir užuominas. Jis nori! Jis tiki! Jis nori gauti Likimo ženklus! Todėl dabar visi ženklai – nuo sapnų (kuriuose yra veidrodinė informacija: kuo labiau trikdo sapno nervai, tuo linksmesni įvykiai ateina; ir atvirkščiai, sapne skraidymas – iki nepalankių aplinkybių) iki juodos katės ir baltos pelės – turi ypatingą prasmę. Šiuo metu viskas svarbu: su kokia koja atsikėlėte, ką suvalgėte, kaip didžioji dalis užplikytos kavos gulėjo puodelio apačioje, pirmasis žodis, kurį išgirdote ryte. Jūs netgi galite pasakyti apie savo mėgstamą knygą: atidarykite 138 puslapį ir perskaitykite 4 aukščiau pateiktą pastraipą. Visur mistika ir paslaptys, visur likimo ženklai ir ženklai. Todėl dabar kartoti kortas ir kreiptis į astrologiją taip pat neatsitiktinai. Ar žinai kodėl? Jūs laukiate pokyčių ir nesąmoningai juos derinate,
Palankios dienos: 26, 27,
Dharmoniškos dienos: 30, 31.

SVARSTYKLĖS. Jūsų ženklui tai yra labai pavojinga savaitė emociniu lygmeniu: jausitės susijaudinę, elgsitės ties pražangos riba, norėsite irkluoti ir net nuversti šeimos pamatus. Dabar jūsų dangaus sektoriuje pasirodo daugybė planetų, kurios kalba apie „jūsų, kaip asmens, paaukštinimą“. Daugelis aspektų rodo, kad pasirinkote kelią ir asmenį, su kuriuo turėtumėte eiti toliau gyvenime. Kai kuriuos santykius reikia nutraukti dabar.
Palankios dienos: ne.
Dharmoniškos dienos: nuo 30 iki 1.

LIŪTAS. NEPAVYKS KARJEROJE. Neigiamomis dienomis jus nuvils subrangovai!
Palankios dienos: ne.
Dharmoniškos dienos: 31, 1.

DVYNIAI. BŪKITE ATSARGUS ASMENYJE IR MEILĖJE. Kosmobiologinio laikrodžio rodyklės rodo jūsų darbo savaitę, tačiau tikimybė atsidurti reikiamoje vietoje tinkamu laiku yra menka; priešingai, jūs būsite „trečiasis asmuo“ kažkieno įmonėje, nepažįstamoje vietoje esant nepaprastoms siūlomoms aplinkybėms. Jūsų kelyje gali būti daug kliūčių, todėl statykite už „stipriąją pusę“ – apie tai, ką galite lengvai ir sėkmingai atlikti bet kokiomis aplinkybėmis. Laisvas laikas dabar turėtų būti skirtas remontui: pavyzdžiui, sutvarkyti automobilį ar atnaujinti kompiuterį. Šiuo metu seni daiktai gali įgyti naują funkcionalumą.
Palankios dienos: ne.
Dharmoniškos dienos: nuo 27 iki 30.

JAUTIS. PATYKLIAUSIA SAVAITĖS PAŽYMA. Saulė dabar yra priešingoje jūsų zodiako ženklo vietoje. Jis yra šešėlyje – atitinkamai, šis laikas nėra skirtas kūrybiniam pakilimui; jūs kaupiate energiją, „neišpilkite“ savęs, būkite dėmesingi aplinkiniams žmonėms ir aplinkiniam pasauliui. Tai yra abipusės pagalbos metas, kai jūsų artimieji gali tapti patikimais energijos laidininkais ir jums padėti. Antroje savaitės pusėje, arčiau savaitgalio, įvyks emocinis protrūkis. Visa ši savaitė palanki planuojamoms operacijoms; jūs taip pat galite dirbti aljansuose su jaunąja karta, ir būtent jie gali tapti naujų idėjų įkvėpėjais, per juos vyksta jūsų kūno atjauninimas. Galbūt romanas ar flirtas su žmonėmis, kurie yra 8, 9, 12 ar 18 metų už jus jaunesni.
Palankios dienos: ne.
Nedarnios dienos: 28, 30, 31.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama