Home Horoskopai Meilės horoskopas 2020 m. Lapkričio mėn .: kas ras savo laimę

Meilės horoskopas 2020 m. Lapkričio mėn .: kas ras savo laimę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

 Kokią ateitį žvaigždės numatė visiems zodiako ženklams?

O ar artimiausiu metu bus pokyčių širdies reikaluose?

Avinas

Statiškas Neptūnas apims Avino meilės santykius paslapties aura. Galbūt dėl ​​kokių nors priežasčių Avinas nuspręs slėpti viesulių romaną nuo draugų ir artimųjų, todėl jų santykiuose su išrinktuoju bus daug nuvertinta.

Po mėnesio vidurio meilės aistros ims kaisti, tačiau svarbu protą išlaikyti blaivų.

Jautis

Veneros ir Neptūno partnerystės dėka romantiški jausmai Jautyje pasieks aukščiausią tašką, jie atnaujins santykius su partneriu arba užmegs naujus.

Kai kurie vieniši gali išgirsti meilės pareiškimą ar net pasiūlymą dėl santuokos. Šis laikotarpis labai tinkamas vestuvėms ar gyvenimo pradžiai kartu. Lapkričio mėnesį bus teisingas sprendimas pristatyti savo mylimąjį savo tėvams.

Dvyniai

Minkšti ir harmoningi santykiai su pasirinktu žmogumi taps tikra emocine išeitimi Dvyniams. Jie taip pat padės kompensuoti nervinę įtampą, kylančią dėl susikaupusių atvejų ir konfliktų darbe.

Dvyniai turėtų pasistengti suplanuoti savo darbo grafiką, kad jie kuo daugiau laiko galėtų praleisti vieni su kitu.

Vėžys

Visi geri dalykai greitai baigiasi. Vėžiai jaus didėjantį emocinį stresą. Jei nevaldote savo jausmų, yra didelė tikimybė užsitęsti konfliktus.

Vėžiai šį mėnesį turėtų turėti šūkį „kantrybė ir dar kartą kantrybė“. Jūs tikrai turėtumėte vengti pavydo. Dar neatėjo laikas pradėti naują romaną ir, žinoma, nereikia „deginti tiltų“. Sprendimas nutraukti santykius gali būti neteisingas.

Liūtas

Esant stabiliems santykiams tarp partnerių, prasideda ypatingo švelnumo ir šilumos laikotarpis. Vieniši liūtai turės galimybę susitikti su kuo nors, kas jiems neabejotinai patiks, kelyje ar toli.

IFrameTiems, kurie yra pasirengę pereiti į rimtesnį asmeninių santykių etapą, dabar pats laikas pasiūlyti ranką ir širdį. Liūtams geriau išpažinti pirmuosius savo jausmus.

Mergelė

Mergelėms paskutinis rudens mėnuo bus labai šviesus, turiningas ir jaudinantis laikotarpis. Jų meilės santykiai vystysis per greitai.

Tikėtina, kad artėjančio laiko prisiminimai liks Mergelėms visam gyvenimui. Lapkritį seksualinis potraukis partneriui padidės, įsiliepsnojo buvusi aistros ugnis. Neslėpkite jausmų, geriau išlaisvinkite norus ir vaizduotę.

Svarstyklės

Saulė įeis į įtemptą laikotarpį su Neptūnu, o Venera – su Marsu. Deja, Svarstyklės paskutinį rudens mėnesį turės suprasti, kad gyvenime yra ne tik ryškios juostos.

Nesusipratimai su mylimu žmogumi gali įvykti pažodžiui dėl smulkmenų. Neleisk emocijoms išsekti, reikia parodyti intelektą ir kantrybę. Jei kils konfliktas, tai tikrai užsitęs ilgą laiką.

Skorpionas

Asmeninis Skorpionų gyvenimas lapkričio mėnesį bus itin aktyvus ir turiningas. Galbūt netrukus jų dėmesį atkreips nepažįstamas žmogus.

Skorpionai turės galimybę geriau jį pažinti, todėl jiems bus be galo įdomu. Ar viskas apsiribos lengvu flirtu, ar santykiai virs ilgalaikiais? Priklauso tik nuo pačių „Scorpionų“.

Šaulys

Svarbu, kad Šaulys paskutinį rudens mėnesį sulauktų nedidelių dėmesio ženklų, jaustųsi patrauklus – tai suteiks jiems jėgų.

Netoliese turėtų būti žmogus, kuris nesigailės komplimentų. Tikėdamas žavesiu, Šaulys lengvai ras ką nors, su kuo nori susieti savo gyvenimą. Daugelį metų egzistuojantys santykiai turi visas galimybes pasiekti aukštesnį lygį.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi įvertinti tai, ką turi. Apsaugokite savo pojūčius nuo pašalinių akių. Nesidalykite meile su savo tėvais ar net su artimiausiu draugu.

Be to, jie raginami būti atsargūs su mažais dalykais, kurie drumsto santykius. Ožiaragiai turi prisiminti, kad jų partneris yra brangiausias žmogus gyvenime, todėl, jei įmanoma, jie turėtų jam įteikti labai vertingą dovaną.

Vandenis

Karštas Marsas, einantis dabar netoli Vandenio žvaigždyno, gali sukurti konfliktų su antrąja puse. Jo įtakoje gali pasirodyti visos senos santykių nuoskaudos ir bėdos.

Pagrindinis dalykas yra nedaryti impulsyvių, skubotų veiksmų, dėl kurių vėliau greičiausiai teks gailėtis.

Žuvys

Aistros šiek tiek nurims. Žuvys norės praleisti daugiau laiko šiltoje šeimos aplinkoje, reguliariai atlikdamos namų ruošos darbus su kitais svarbiausiais.

Nauja banga meilės santykiuose sukurs ilgas keliones ar dalyvavimą socialiniuose renginiuose.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama