Home Testai Testas: jūsų būdas laikyti puodelį rankoje gali atskleisti jūsų asmenybės bruožus

Testas: jūsų būdas laikyti puodelį rankoje gali atskleisti jūsų asmenybės bruožus

by admin
10179 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Tikriausiai pastebėjote, kad visi puodelį laikome skirtingai? Šis testas atskleis įdomius jūsų asmenybės aspektus pagal tai, kaip laikote taurę rankoje.

Pažvelkite į žemiau pateiktą paveikslėlį ir pasirinkite tą, kuris labiausiai panašus į tai, kaip dažniausiai laikote puodelį. Svarbu rasti jums patogiausią būdą.

Kaip puodelį laikote rankoje?

Norėdami atlikti tikslų eksperimentą, galite pasiimti mėgstamą puodelį ir rasti patogiausią rankos padėtį.

Jūs pasirinkote?

1. Mažasis pirštas atidėtas

Jūs visada pasitikite savimi ir savo jėgomis (kartais tai gali jums trukdyti). Galite būti pernelyg atkaklūs ir leistis į kompromisus tik kaip paskutinę priemonę.

Jausitės puikiai užimdami lyderio pozicijas, nes ekstremaliomis situacijomis galite greitai priimti sprendimus ir mokate teisingai nukreipti žmonių sugebėjimus.

Jūsų draugai ir šeimos nariai jus myli ir vertina, taip pat galite sakyti, kad esate vakarėlio gyvenimas.

2. Laikykite puodelį abiem rankomis

Jūs jaučiate stiprų empatijos jausmą – mokate klausytis žmonių. Jūs turite didelę širdį ir mėgstate padėti aplinkiniams žmonėms.

Tačiau tai taip pat gali būti rimtas trūkumas, nes jūs dažnai pamiršite save, o kiti žmonės gali tai panaudoti savo naudai.

Jums labai svarbu emocinis komfortas, konfliktų nebuvimas ir šiluma asmeniniuose santykiuose.

3. Rašiklį laikote ranka į kumštį

Jūs esate pragmatikas. Jus išbalansuoti sunku, jūs visada viską apskaičiuojate keliais žingsniais į priekį.

Neteisybė jus slegia, jūs visada saugote silpnesnius. Tačiau problema yra ta, kad jūs slepiate emocijas giliai viduje, o tai gali sukelti rimtų psichologinių pasekmių.

4. Laikykite už pagrindo arba šalia jo

Esate nepaprastai atsargus žmogus, visur matote spąstus. Visada norėtumėte gerai apgalvoti savo žodžius ir veiksmus, kad ateityje neklystumėte ir nesigailėtumėte.

Jūs visada stengiatės vadovautis logika ir sveiku protu, o galiausiai – klausytis savo širdies.

Beje, jūsų nuomone, visai sveikas požiūris, tiesa?

5. Laikydami už rankos laikykite už kitos rankos

Esate labai įspūdinga ir pažeidžiama. Artimųjų nuomonė jums yra labai svarbi, tačiau norint būti šalia jūsų, reikia laimėti jūsų pasitikėjimą.

Jums labai reikalingas meilė ir rūpestis, todėl asmeniniai santykiai ir šeima visada yra pirmoje vietoje. Jums labai svarbu klimatas šeimoje, gerumo ir komforto atmosfera.

6. Palieskite puodelio kraštą pirštais (arba kitoje rankenos pusėje).

Jūs nesate įpratę jaudintis dėl smulkmenų. Ramybė yra tavo koziris. Jo dėka matai naujas galimybes ir nepraleidi įdomiausių gyvenimo akimirkų.

Jums patinka eksperimentuoti ir turite daug energijos. Tačiau dažnai pamirštate galvoti apie ateitį. Sunkiose situacijose galite praleisti pagrindinį dalyką ir padaryti neteisingas išvadas.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama