Home Horoskopai Vyrai, kuriuos sunku pamiršti išsiskyrus (pagal zodiako ženklus)

Vyrai, kuriuos sunku pamiršti išsiskyrus (pagal zodiako ženklus)

by admin
3104 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Yra tokių vyrų, kurie išsiskyrę jaučia tuštumą. Moteris nebemato galimybės gyventi be buvusio išrinktojo, ir šis jausmas nesiliauja, net jei ji užmezgė naujus santykius su vertingu žmogumi.

Žemiau išvardyti zodiako ženklų atstovai pasižymi patraukliu charakteriu, charizma, kuri tiesiogine prasme vagia moters širdį.

Neįmanoma pamiršti Mergelės vyro. Jis yra šiek tiek kritiškas, lakoniškas, bet toks rūpestingas ir atsakingas, kad jūs negalite abejoti juo kaip savo patikima parama.

Žmonės, gimę po šiuo zodiako ženklu, dažnai būna eruditiški, bendraujantys ir įdomūs. Su jais galite rasti bendrą pokalbio temą. Ženklas sugeba eiti į tikslą ir nuostabiu būdu įkrauna kitus savo energija.

Tikrai santykių su šiuo vyru pradžioje moteris išgydė sulaužytą širdį. Ir ji labai nustebo, kad su jo pagalba sugebėjo labai greitai pasveikti. Juo galima pasitikėti absoliučiai viskuo. Todėl jai taip sunku po išsiskyrimo.

Jaučio vyrai yra žemiškos asmenybės, kuriomis galima pasitikėti. Jų kantrybės pakaks ištverti sunkiausią mylimosios charakterį. Jie žino, kaip lepintis dovanomis ir staigmenomis, nešiotis ant rankų ir suteikti pagalbą bet kokioje situacijoje.

Įsimylėjėliai, jie nemato nieko šalia, tik savo mylimosios. Moteris labai gailėsis, jei skirsis su juo savo iniciatyva, suklaidindama jo stabilumą su nuobodžiu personažu.

Negalite pamiršti Žuvų ženklo. Jie yra kūrėjai ir siekia įamžinti savo vardą. Žuvys bus dėkingos jų išrinktajai, jei ji taps jų mūza, maitins jas idėjomis ir energija darbui.

Ženklas yra neįdomus ir malonus. Jis niekada nemato situacijos iš neigiamos pusės. Ir šie vyrai taip pat moka sukurti pasaką iš santykių, panardindami joje savo mylimąją.

Svarstyklių vyrai žino, kaip įtikti moteriai, ir dėl to gražioji žmonijos pusė negali jų išvesti iš galvos. Jie yra bendraujantys, įdomūs, greitai randa bendras temas ir nėra šykštūs skleidžiant aplink save grožį. Šie vyrai žino, kas yra tikroji parama, ir ją pasiaukoja.

Šis išrinktasis gali tapti puikia atrama daugelyje pastangų. Jie nepavydi sėkmės ir daro viską, kas įmanoma. Todėl jų pamiršti neįmanoma.

Gyvenimą mylintys ir linksmi vyrai – Avinai vagia moters širdį nuo pat susitikimo momento. Jie yra drąsūs ir nuotykių ieškantys žmonės, kurie mato daug teigiamų aspektų. Avinai aukštai pakelta galva praeina visus išbandymus ir nenusimina, padarę erzinančią klaidą.

Vyrai santykiams nuolat suteikia įvairovės. Jie yra atrama, palaikymas savo moters siekiams. Ir jei santykių nepavyksta išgelbėti, tada jis ilgai ir skausmingai išgyvena jų praradimą, bandydamas rasti išeitį.

Liūtė daugiau nei kiti žino, kas yra rūpestis, dėmesys, romantika ir dovanos. Ji jaučiasi mylima kiekvieną minutę, praleistą šalia jo. Ji vystosi kartu su išrinktuoju, kiekvieną dieną tampa gražesnė ir geresnė. Jis yra jos motyvatorius ir aršus gerbėjas.

Liūto energija yra sureguliuota optimizmo bangai, šis ženklas yra maksimalus palaikymas jūsų moteriai. Moteris prisimena buvusį vyrą su šypsena.

Negalima pamiršti Skorpiono, nes jis nepamiršo buvusio išrinktojo. Niekada negali pasakyti, kas jo galvoje, bet gali pajusti tikrąją jo meilę ir neabejoti ja.

Šie vyrai sukūrė intuiciją. Pati moteris dar nesuprato, ko nori, tačiau jis jau įgyvendino jos norą ir pataikė tiesiai į taikinį. Santykiuose jie laikosi sąžiningumo, rimtumo ir atsakingai žiūri į visus klausimus.

Jei Skorpionas įsimylėjo, tai amžinai. Net jei sąjunga neatlaikė išbandymų, o partneriai kiekvienas nuėjo savo keliu, jis prisimins savo mylimąją.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama