Home Horoskopai Keturi zodiako ženklai, kad mėlynasis mėnulis per Heloviną turės didžiausią įtaką

Keturi zodiako ženklai, kad mėlynasis mėnulis per Heloviną turės didžiausią įtaką

by admin
2433 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Labiausiai neįprasta pilnatis laukiama 2020 m. Per Heloviną! Tai išlaisvins neįtikėtiną energiją. Pasinaudokite šia unikalia proga!

Šiais metais per Heloviną, spalio 31 d., Danguje pakils mėlynas mėnulis. Tai gana reto reiškinio (pasitaiko kartą per beveik trejus metus) pavadinimas – antroji pilnatis per vieną kalendorinį mėnesį. Beje, pavadinimas kilęs iš angliško frazeologinio vieneto „Vieną kartą mėlyname mėnulyje“, kuris pažodžiui verčiamas kaip „kartą po mėlynu mėnuliu“ („po lietaus ketvirtadienį“).

Taigi, paaiškėja, kad spalį turėsime dvi pilnaties. Be to, antroji taip pat yra reta, todėl – ypač įdomi. Pridėjus intrigą taip pat sutampa Helovinas, COVID-19, kuris tiesiogine to žodžio prasme apvertė visą pasaulį.

Be to, Merkurijus taip pat yra retrograde. Mėlynas Helovino mėnulis bus Jaučio ženkle, kuris, pasak astrologų, žada pokyčius ir, galbūt, net problemas. Visų pirma – asmeniniame gyvenime ir finansuose. Padėtį dar labiau komplikuoja padidėjęs Urano aktyvumas …

Tačiau didžiausią poveikį toks retas Mėnulio mėnulis turės keturiems zodiako ženklams, kurie turėtų būti budrūs ir būti atsargūs:

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovai artėjantį pilnatį pajus kaip niekas kitas. Be to, net ir tie, kurie paprastai anksčiau nepastebėjo šviestuvų įtakos. Tačiau tai nėra panikos priežastis: stenkitės išlikti ramūs ir pozityvūs, kai jūsų protas ir kūnas „kovoja“ su visomis šiomis energijomis.

Galų gale viskas bus gerai: jūs pasveiksite ir net atsinaujinsite.

Liūtas

Kadangi Merkurijus yra retrogradinis, tai atsispindės jūsų karjeroje ir darbe. Tokie rimti pokyčiai neatmetami, kad patirsite tikrą stresą. Tačiau atminkite, kad viskas, kas nuostabu ir nauja, į mūsų gyvenimą patenka tarsi blyksnis ar smūgis. Problemos, pokyčiai ir sunkumai žada mums naujų galimybių! Todėl geriausia, ką galite padaryti šią akimirką, yra priimti ateinančius pokyčius.

Tiesiog būkite kantrūs ir šiek tiek palaukite – netrukus įvyks kažkas labai gero.

Skorpionas

Mėlynas mėnulis per Heloviną tiesiogine to žodžio prasme privers susimąstyti apie santykius su partneriu ar vienu iš šeimos narių. Staiga aiškiai ir aiškiai pamatysite visas problemas, o svarbiausia – suprasite, ką galite padaryti, kad jas išspręstumėte.

Tad nebėkite nuo tokių minčių, bet įsiklausykite į save ir pasinaudokite proga geriau suprasti savo šeimą ir draugus.

Vandenis

Gimusieji po Vandenio ženklu nebijo naujumo ir pokyčių. Priešingai, jie bijo, kai nieko neįvyksta. Tačiau šią pilnatį jie turės toliau plėtoti šį bruožą savyje, būtent, peržengti savo asmenines ribas ir atlaisvinti vietos naujiems įvykiams ir žmonėms. Tai gali būti neįprasta ir baisu, bet viskas į gera.

Tiesiog paleisk visas savo baimes ir pasitikėk mėlynuoju Helovino mėnuliu.

Pilnatis išskiria neįtikėtiną energiją. Pasinaudokite šia unikalia proga nukreipti ją teisinga linkme: tapkite geresnė, stipresnė ir išmintingesnė!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama