Home Naujienos Jaučio pilnatis 2020 m. Spalio 31 d.: Ką galima ir ko negalima daryti šią dieną

Jaučio pilnatis 2020 m. Spalio 31 d.: Ką galima ir ko negalima daryti šią dieną

by admin
2027 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pilnaties laikomos viena pavojingiausių mėnulio ciklo dienų. Lapkričio mėnesį antrąją pilnatį turėsime spalio 31 d. Ekspertai pasakojo, ką galima ir ko negalima padaryti šią dieną.

Iš karto reikia pažymėti, kad tai nebus paprasta pilnatis. Antrasis pilnatis per mėnesį vadinamas mėlynuoju mėnuliu. Tai bus gana pavojinga ir nenuspėjama diena. Nepaisant to, jis gali mus daug ko išmokyti. Pasistenkite būti santūrūs vadovaudamiesi šešiais budistų vienuolių patarimais, kaip išlikti ramiems.

Ką galite padaryti spalio 31 d

Nepaisant neigiamos energijos pertekliaus, astrologai pažymi, kad 31 dieną galite ir netgi turite pasitikėti savo intuicija. Šeštasis jausmas padės jums įveikti kliūtis ir rasti išeitį iš sunkios padėties.

Per pilnatį Jaučio ženkle galite atlikti namų ruošos darbus. Daugelis žmonių mano, kad per Mėnulį geriau neišlipti, ir jie bus teisūs. Bet mes kalbame ne apie bendrą valymą, bet apie planuojamą tvarkos namuose ir darbo vietoje atkūrimą.

Kai mėnulio pilnatis spinduliuoja energiją veikiant žemės elementams, galite kurti ilgalaikius ateities planus. Geriau neužsibūti praeityje.

Šią dieną galite ir turėtumėte pailsėti nuo sunkaus darbo. Reikia atsipalaiduoti, daryti tai, kas patinka, leisti laiką ramioje atmosferoje. Norėdami tinkamai atsipalaiduoti, galite naudoti paprastas namų paslaptis.

Ko nedaryti spalio 31 d

Mėlynojo mėnulio laikotarpiu negalima pasitikėti kitais. Tai yra pirmasis ir svarbiausias draudimas. Jei kas nors pradeda jus įtikinti dalyvauti nuotykiuose, atsisakykite.

Jūs negalite pervargti. Pilnaties metu astrologai ir dailyhoro.ru svetainės ekspertai pataria nesportuoti, nekelti svarmenų. Sunkias apkrovas geriau pakeisti pasivaikščiojimais gryname ore.

Pilnaties metu jūs negalite rizikuoti, nes naktinė žvaigždė palaiko chaosą, o ne tvarką. Būnant Jautyje, padėtis nėra tokia beviltiška, tačiau geriau negundyti likimo jėgomis.

Negalite aklai laikytis kitų patarimų. Pilnatis yra gudrumo ir apgaulės klestėjimo laikas. Gali būti, kad artimiausi draugai ir pažįstami sąmoningai duos neteisingų patarimų. Geriau jų klausytis, tačiau viską darykite savaip, kad neišprovokuotumėte skandalų ir kivirčų.

Jūs negalite parodyti savo agresijos ir pykčio. Paskutinę spalio dieną žmonės bus itin karšto būdo, todėl pasistenkite nesuteikti jiems priežasties pakelti balsą. Paprasčiau ir nesistenkite blogo.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama