Home Horoskopai Meilės horoskopas, skirtas 2020 m. Lapkričio 2 d. – lapkričio 8 d. Savaitei

Meilės horoskopas, skirtas 2020 m. Lapkričio 2 d. – lapkričio 8 d. Savaitei

by admin

Meilė jaudina kiekvieną iš mūsų, ir tikrai pasiseks net tiems, kurie dar nesutiko savo sielos draugo. Astrologai jums pasakys, kaip pasisuks ateinanti savaitė.

Paskutinis rudens mėnuo pradeda žygį žiemos link, o šią savaitę pokyčių vėją pajus daugelis Zodiako ženklų. Ekspertai rekomenduoja visiems be išimties lapkričio pradžioje susipažinti su meilės horoskopu, kad nepraleistų progos susirasti savo sielos draugą, taip pat pagerinti šeimos santykius ir mėgautis ryškiais tarpusavio jausmais, netemdyti konfliktų ir nepasitenkinimo.

Avinas

Kad Avinas šią savaitę pasiektų harmoniją asmeniniame gyvenime, svarbu prisiminti, kad spaudimas nieko neišspręs. Švelnumas ir dėmesys artimiesiems padės daug greičiau rasti kompromisinius sprendimus, o vieniši – neišgąsdins potencialių partnerių.

Jautis

Šią savaitę Jaučio laukia svarbios pažintys, įsimintinos datos ir aistringi meilės pareiškimai. Tačiau planetų energija gali lemti tai, kad Jaučiai paprasčiausiai nustoja atkreipti dėmesį į savo asmeninį gyvenimą darbe ir versle. Planavimas ir šnabždesys pritraukti meilę gali padėti ištaisyti padėtį.

Dvyniai

Dvyniai šią savaitę turės pasirinkti sunkų pasirinkimą: pasinerti į darbą galvomis arba sumažinti krūvį praleisti romantiškus vakarus. Kad neklystumėte, turėtumėte priimti pagrįstus sprendimus, įsiklausydami į savo širdį.

Vėžys

Vėžiai turėtų būti pasirengę, kad santykiuose ne viskas bus taip sklandu, kaip norėtųsi. Blaškymasis ir konfliktai gali sugadinti nuotaiką ir santykius, o tai reiškia, kad reikia ieškoti kompromisinių sprendimų, norint pamiršti skirtumus.

Liūtas

Liūtams, kurie ieško, pasiseks. Sielos draugo paieškos bus sėkmingos, jei imsitės veiksmingų šnabždesių. Tiems, kurie jau yra santykiuose, astrologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šeimos reikalus, kad namuose nebūtų vietos nesutarimams.

Mergelė

Mergeles asmeniniame fronte gali sužlugdyti blogiausios jų charakterio savybės: meilė įkyrėti ir nuobodžiai. Šios dvi savybės gali peržengti romantišką nuotaiką ir harmoningus santykius šeimoje. Moteriškos energijos užpildymas padės Mergelėms pasikeisti į gera.

Svarstyklės

Svarstyklės šią savaitę gali skirti laiko šeimai ar sielos draugo paieškai, jei to dar nėra. Energingas pakilimas ir teigiamas požiūris padės į gyvenimą įnešti meilę ir harmoningus santykius su artimaisiais.

Skorpionas

Savaitė bus nesėkminga asmeniniams santykiams, jei Skorpionai yra egoistiški savo aplinkos atžvilgiu ir savo norus iškelia į priekį kitiems. Būdamas tokio požiūrio dėmesio centre, neveiks, o jei nori meilės, tuomet reikia eiti į kompromisus su savimi.

Šaulys

Šią savaitę žvaigždės ir planetos yra pusiausvyroje, o Šaulio asmeniniame fronte nėra didelių perversmų. Ateinanti savaitė žada būti rami, be pakilimų ir nuosmukių, tačiau menka romantiškų nuotykių dėl veiklos stokos ir noro ką nors pakeisti.

Ožiaragis

Verslo gyvenimas Ožiaragiams šią savaitę bus visų pirma, todėl užsiėmę karjera turės tik svajoti apie romaną. Nepaisant to, situaciją bus galima ištaisyti, jei nuspręsite mylėti ir porą vakarų skirsite ne verslui, o savo asmeniniam gyvenimui pagerinti.

Vandenis

Šią savaitę Vandenio požiūris bus labai žaismingas ir tai lemia Veneros įtaka. Negalima nepaisyti tokios padėties, nes dėl lengvo požiūrio bus lengviau nei bet kada užmegzti šeimos gyvenimą, taip pat susitikti su įdomiais žmonėmis ir pasimėgauti flirto malonumu.

Žuvys

Žuvys gali jausti nereagavimą į savo jausmus. Tačiau tai bus lengva išspręsti, jei Žuvys neužkabins savo nuotaikos ir parodys aplinkiniams žmonėms norą susitikti pusiaukelėje ir visiškai suteikti meilę ir nuoširdžius jausmus.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: