Home Testai Psichologinis testas: pasirinkite piešinį ir sužinokite savo optimizmo lygį

Psichologinis testas: pasirinkite piešinį ir sužinokite savo optimizmo lygį

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Psichologiniai testai leidžia mums atsakyti į daugybę klausimų, kuriuos dažnai sau užduodame. Gyvenime visada yra kažkas, kas mus jaudina, sprendimas, kurio negalime priimti, pasirinkimas, dėl kurio nesame tikri ir t.

Tikriausiai visa tai kyla iš mūsų pasąmonės. Čia mes turime įvairių klausimų ir ten turime ieškoti atsakymų. Tačiau mes dažnai naudojame neigimo mechanizmą ir ignoruojame intuityvius užuominas. Mes be reikalo racionalizuojame viską, kas mums nutinka, arba naudojame kokį nors kitą psichologinį mechanizmą, to net nesuvokdami.

Tuo tarpu mūsų intuicija mums daug ką pasako, ji žino, kas mums yra gerai, o kas – blogai. Tai padeda mums atrasti ir „išslaptinti“ mumyse užkoduotą informaciją.

Žemiau pateiktas testas parodys, koks yra jūsų optimizmo lygis. Norėdami sužinoti, pasirinkite vieną iš 6 paveikslėlių žemiau ir perskaitykite savo pasirinktą prasmę.

Pasirinkite vieną piešinį

Paveikslėlis Nr. 1

Šiuo metu esate 100% optimistiškas. Nėra ko užgožti jūsų gyvenime šviečiančių saulės spindulių. Jūs žiūrite į viską pro rožinius akinius ir esate visiškai užsiėmę naujais projektais.

Jūs turite daug aistros ir energijos, kurią reikia įdėti į kažką vertingo. Užkreiskite savo draugą savo optimizmu, priverskite jį vėl nusišypsoti.

Suteikite jam jėgų ir tikėjimo, kad netrukus viskas jo gyvenime atsidurs savo vietose. Jūs esate geriausias to pavyzdys, pagaliau išėjote iš gilios skylės.

Paveikslėlis Nr. 2

Jūsų optimizmo lygis siekia 70 proc. Tai reiškia, kad taurė jums vis dar yra pusiau pilna, tačiau jūs neturite tokio entuziazmo ir tokio lygio energijos, kad galėtumėte pasidalinti su kitais.

Būna dienų, kai atsikeli kaire koja ir nori visai nesikelti iš lovos. Tuomet menkiausia nesėkmė jus sužlugdo, o vienas blogio žmogaus išmestas žodis gali apkarpyti jūsų sparnus.

Laimei, jau kitą dieną esate atsikėlęs iš kelių ir pasirengęs imtis veiksmų. Tegul jūsų gyvenime būna kuo mažiau tokių akimirkų.

Paveikslėlis Nr. 3

Jūs esate optimistiškai nusiteikęs 85 proc. Jūs nesate pernelyg susirūpinęs dėl savo dabartinės situacijos ir laukiate ateities.

Jūs suprantate, kad aplinkinis pasaulis spindi spalvomis, o juoda ir pilka taip pat yra spalvos. Puikiai žinote, kad jūsų laukia ir teigiami netikėtumai, ir nusivylimai.

Nesėkmė tavęs neužgožia, ji verčia veikti. Taip ir toliau. Nepasiduok ir nusileisk.

Paveikslėlis Nr. 4

Jei pasirinkote šį paveikslėlį, tikriausiai esate linkęs mąstyti (nors galbūt to visiškai nežinote). Norisi, kad viskas būtų tau gerai, o aplinkinis pasaulis būtų pilnas teigiamų spalvų. Deja, šiuo metu jūs nesijaučiate gerai, esate prislėgtas, o jūsų optimizmo lygis yra apie 40 procentų (jei yra).

Jums yra tik vienas patarimas: užuot sutelkę dėmesį į dabartį, žvilgsnį į ateitį, naujos dienos tikrai pasirodys geresnės, o galbūt pastangos, kurių nematote dabar, atneš jas per akimirką. Parodykite daugiau kantrybės.

Paveikslėlis Nr. 5

Jūs esate optimistiškai nusiteikęs 62 proc. Jūs suprantate, kad jums svarbūs dalykai klostosi gerai, tačiau nerimaujate, kad ši tendencija nesitęs ir netrukus gali nutikti kažkas nemalonaus.

Deja, tamsios mintys vis dar jus persekioja. Turite atsiminti, kad baimė yra žmogiškas veiksnys, tačiau negalite jos atsisakyti, pasaulis yra geriausias jūsų sąjungininkas.

Paveikslėlis Nr. 6

Jūs turite 50 procentų optimizmo, o gal optimizmo ir pesimizmo jums visai nėra. Jei kas nors jūsų paklaus, ar taurė pusiau pilna, ar tuščia, jūs nežinote, ką atsakyti. Jūs esate realistas, kuris laikosi žemės.

Jūs nedarote prielaidų, nelaukiate ateities ir nepatiriate neigiamų jausmų. Jūs visada viską kruopščiai analizuojate ir tik tada darote išvadas.

Viskas, kas nelogiška, neverta jūsų dėmesio. Jūsų požiūris yra neįprastas ir tikrai retas. Rūpinkis jais, nes būtent jie išskiria tave iš kitų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: