Home Horoskopai Savaitės horoskopas nuo 2020 m. Lapkričio 2 d. Iki lapkričio 8 d

Savaitės horoskopas nuo 2020 m. Lapkričio 2 d. Iki lapkričio 8 d

by admin
14899 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Prasideda paskutinis rudens mėnuo. Astrologai pasakojo, kokia bus pirmoji lapkričio savaitė kiekvieno Zodiako ženklo atstovams. Pabandykite laikytis ekspertų patarimų, kad kelyje į tikslą liktumėte teisingi.

Jei nuo pirmųjų pirmadienio valandų jaučiate, kad sėkmė nuo jūsų nusisuko, pabandykite panaudoti galingą sąmokslą nuo problemų ir nesėkmės . Nuo 2 iki 8 žvaigždžių skaičius žada būti palankus, teigiamas ir jautrus visiems Zodiako ženklams.

Avinas

Šią savaitę Avinas daugiausia dėmesio skirs darbui. Naktiniai žibintai suteiks jiems daug jėgų ir sustiprins intuiciją. Galite imtis naujų dalykų, pakeisti pozicijas, ieškoti naujos darbo vietos, naujų pajamų šaltinių. Taip pat galite pirkti ir parduoti daiktus ar užsiimti labdara. Sunkiais atvejais šio ženklo žmonės turėtų kreiptis į akmenis, pritraukiančius pinigus už pagalbą.

Per šias septynias dienas Avinas gali padaryti daugiau nei per visą rudenį. Šie žmonės bus kupini energijos, jėgų, motyvacijos. Pergalės jų laukia meilės sferoje, tačiau kol kas jos nėra tokios ryškios ir ne tokios reikšmingos. Svarbu, kad darbas ir meilė nesutaptų: viskam reikia savo laiko.

Jautis

Jaučiuose per pirmąsias porą dienų gali atsirasti nedideli planų sutrikimai, tačiau jokioje kliūtyje nebūtina matyti juodos juostos pradžios. Stiprus plano vykdymo ritualas padės atsikratyti nesėkmių. Svarbu užsiimti verslu atsargiai, be fanatizmo, agresijos ir gudrumo. Pirmoji lapkričio savaitė bus labai sėkminga ramiam ir monotoniškam darbui.

Taip pat šią savaitę galite išspręsti teisines problemas, pasirašyti svarbius dokumentus, sudaryti sandorius, sudaryti sutartis. Galite nusipirkti ar suremontuoti automobilį, leistis į ilgą kelionę. Pasisekė visiems, kurie nusprendžia keliauti šią savaitę. Svarbiausia nepamiršti atsargumo ir visada žiūrėti į abi puses.

Dvyniai

Prasideda palankus meilės, romantikos ir nuotykių laikotarpis. Dvyniams bus sėkmingiau įsimylėjėlių sferoje. Jie gali rasti sielos draugą, užmegzti naujus santykius ar apsistoti trumpalaikiuose romanuose. Bet kokiu atveju Dvyniai sulauks daugiau priešingos lyties dėmesio.

Bendraudamas su artimaisiais ir artimaisiais Dvyniams reikės visos jų empatijos. Kažkam gali prireikti palaikymo. Svarbiausia yra padėti, bet neprisiimti kažkieno atsakomybės. Anksčiau ekspertai kalbėjo apie penkias pagrindines priežastis, kodėl neįmanoma išspręsti kitų žmonių problemų.

Vėžys

Tikimasi, kad vėžio laikotarpis bus labai sėkmingas kūrybiniam darbui. Galite pradėti naujus projektus, skatinti nepaprastas idėjas. Taip pat bus naudinga dirbti su senais nebaigtais darbais, kurie buvo atidėti vėliau. Dabar yra laikas veikti, kol žvaigždės yra jūsų pusėje.

Galbūt Rakovui bus bloga nuotaika ir nenoras eiti į priekį. Kai nieko nėra smagu, yra penki puikūs būdai, kaip paskatinti susidomėjimą gyvenimu. Savaitgaliais tikrai reikia pakeisti aplinką ir atsipalaiduoti neįprastai, ypatingai. Šeštadienį ir sekmadienį neturėtumėte sėdėti namuose – galite vaikščioti pėsčiomis ar apsipirkti.

Liūtas

Šią savaitę daugelis vienišų liūtų galės rasti savo sielos draugą ar užmegzti trumpalaikį romaną. Svarbu, kad tai nebūtų santykiai su kolega: niekas neturėtų atitraukti nuo verslo. Geriausi sąmokslai, talismanai ir meilės ritualai padės rasti žmogų, kuris taps artimiausiu ir brangiausiu žmogumi.

2, 3 ir 4 yra palankiausios savaitės dienos, kai galite ir turite atlikti darbus namuose, nepalikdami nieko vėlesniam laikui. Savaitę galite pradėti nuo bendro baldų valymo ar pertvarkymo. Astrologai taip pat pataria atsisakyti senų nereikalingų daiktų, sutvarkyti informacinę erdvę, atsikratant nereikalingų šiukšlių socialiniuose tinkluose ir paštu.

Mergelė

Mergelė pradeda labai palankų periodą bendravimui su artimaisiais ir sielos draugais. Reikia praleisti kuo daugiau laiko su artimaisiais. Dažnai galite susitikti su draugais ir ištiesti jiems pagalbos ranką. Labai svarbu palaikyti visus brangius, kad ateityje tai sugrįžtų su dideliu pasisekimu.

Visata vienišoms Mergelėms padės rasti sielos draugą dabar. Jei pažįstamų ir galimybių yra per daug, geriau pasitikėti savo intuicija. Taip pat bus naudinga naudoti Zodiako ženklo suderinamumo lentelę. Minčių bendrumas Mergelėms bus naudingas ne tik meilės reikaluose, bet ir darbo vietoje: laikas ten ieškoti sąjungininkų.

Svarstyklės

Paskutinio rudens mėnesio pradžia Svarstyklėms yra stebuklingas laikas. Tai tarsi jiems sukurta. Svarstyklės gali daryti viską, ko tik nori jų siela. Galite stačia galva užsiimti verslu ir darbu, atostogauti ir pabendrauti su artimaisiais. Jei norite užsiimti savo verslu vienumoje, galite tai padaryti. Reikia imtis to, kas teikia džiaugsmo.

Lapkričio pradžioje labai svarbu laikytis laimingo gyvenimo taisyklių. Astrologai rekomenduoja dažniau stebėti savo sveikatą ir būti lauke. Tai labai svarbu norint išlaikyti energiją. Galite daryti tai, kas jums patinka, ir keliauti. Jei turite priimti svarbius sprendimus, jie turi būti subalansuoti.

Skorpionas

Skorpionai sulauks daugybės žvaigždžių ir planetų sėkmės bei galingos intuicijos. Žodžiu, šie žmonės bus visiškai ginkluoti ir pasirengę užkariauti naujas aukštumas, pasiekti didelę sėkmę visose gyvenimo srityse. Ekspertai pataria nerizikuoti, kruopščiai pasirenkant judėjimo kryptį. Nereikia pradėti nieko naujo – verta susitelkti ties aktualiausiais klausimais ir problemomis.

Savaitę galite pradėti valydami fengšui. Reikėtų dėti visas pastangas, kad namuose būtų palaikoma palanki aplinka. Tai padės greičiau pasveikti. Savaitė idealiai tinka ir svečiams priimti. Galite pakviesti artimuosius ar draugus. Praleidę jaukius vakarus kartu, Skorpionai greitai pasveiks po sunkios darbo dienos.

Šaulys

Žvaigždės ir planetos, esančios Šauliui puikiose vietose. Naktiniai šviestuvai padės atlikti savianalizę, spręsti aktualias problemas ir problemas, planuoti atvejus ir įvertinti, kas gali nutikti ateityje. Tai padės paprastas ateities pasakojimas popieriuje. Šauliui bus didžiulė sėkmė ir daug teigiamų emocijų.

Tik pačioje savaitės pabaigoje teigiama žvaigždžių energija sumažės, todėl penktadienį geriau užsiimti tik svarbiais dalykais, o savaitgalį skirti laiko meilei. Gali būti, kad artimam žmogui prireiks pagalbos. Daug dėmesio reikėtų skirti savo išvaizdai, ypač Šauliams, kurie ieško partnerio.

Ožiaragis

Ožiaragiai turėtų mažiau bendrauti su gudriųjų Zodiako ženklų atstovais. Geriau būti savimi, laikytis įprastų taisyklių ir principų. Jūs turite būti nepriklausomas, atsakingas ir pasiruošęs bet kokiems pokyčiams. Astrologai tiki, kad žvaigždės šią savaitę maloniai nustebins Ožiaragius.

Tokiu atveju neturėtumėte perduoti noro. Ekspertai pataria išlikti realistais. Ožiaragius puoš kuklumas ir atsargumas. Gali būti, kad gyvenimas pasisuks nauja linkme. Turite išlaikyti gyvenimo meilę, atidžiau apgalvoti planus ir nepanikuoti, jei kas nors nepavyksta.

Vandenis

Slaptažodžiai ir pasitikėjimas savimi padės Vandeniui atsikratyti problemų ir pasiekti gerovės. Vienas naudingiausių gyvenimo įgūdžių lapkričio pradžioje yra gebėjimas pamiršti visus blogus dalykus. Reikia suteikti antrą šansą ne tik kitiems, bet ir sau. Nėra problemų, kurių negalima išspręsti, ir nėra nepataisomų klaidų pasekmių.

Savaitės pradžioje saugokitės nepatikimų žmonių. Jie gali eiti į išdavystę ir apgaulę siekdami asmeninės naudos. Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį astrologai pataria siekti pusiausvyros tarp poilsio ir darbo. Tai labai svarbu, nes savaitės pabaigoje negalima pervargti. Sunkus nuovargis atims iš Vandenio energijos balansą.

Žuvys

Jau pirmadienio rytą Žuvys laukia didelės sėkmės. Trečiadienį optimistiškos ir pozityvios energijos srautai pasieks maksimumą: Žuvys šiai dienai turėtų planuoti atsakingus reikalus ir svarbius susitikimus. O nuo ketvirtadienio viskas ims mažėti. Jums reikia baigti darbo savaitę, kad neliktų nebaigtų darbų. Gali tekti išleisti daug pinigų, todėl Žuvims geriau pasinaudoti sąmokslu geram pirkiniui.

Šeštadienį ir sekmadienį Žuvims pasiseks meilės sferoje. Galite skirti laiko savo sielos draugui, pakelti savo santykius ar romaną į naują lygį. Taip pat savaitgalį Žuvų laukia lemtingi susitikimai. Galite ir net turite klausytis visko, ką sako kiti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama