Home Horoskopai Visų zodiako ženklų astrologinė prognozė 2020 m. Lapkričio mėn

Visų zodiako ženklų astrologinė prognozė 2020 m. Lapkričio mėn

by admin
6088 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pagrindinis rudens astrologinis įvykis bus Jupiterio ir Plutono jungtis, kuri įvyks lapkričio 11 dieną Ožiaragyje. Tai yra trečia jų jungtis per metus ir mes matome, kaip didelio masto įvykiai atnešė šias planetas. Rudens Jupiterio ir Plutono jungtys ir toliau „išvalys“ ir suaktyvins pokyčius pasaulio tvarkoje. Pasenusios vertybės turi būti išlaisvintos, laikas pradėti naują asmeninį ir socialinį ciklą!

Metų pabaiga ir Jupiterio-Plutono jungtuko sugrįžimas verčia mus paklausti, kas padaryta. Atėjo laikas atlikti analizę ir asmenines įžvalgas, kurios padėtų mums judėti į priekį. Kiekvieno iš mūsų įžvalgos gali sukelti socialinius pokyčius, kurie sukels radikalius pokyčius visuomenėje. Tai vyksta dabar! 2020 m. Lapkričio mėn. Bus dinamiškas, aktyvus, galingas ir transformuojantis.

Be to, mums naudinga tai, kad Merkurijus grįžta į tiesioginį judėjimą (lapkričio 3 d.), Marsą (lapkričio 14 d.) Ir Neptūną (lapkričio 29 d.). Todėl mūsų norai ir ketinimai taps aiškesni, įgis įsikūnijimo potencialą.

Mistinį Skorpiono ženklą suaktyvins Saulės (iki lapkričio 21 d.), Merkurijaus (nuo lapkričio 10 d.) Ir Veneros (nuo lapkričio 21 d.) Buvimas. Jei turime omenyje ir Marso energiją Avinuose, ir Jupiterio-Plutono jungtį, gauname „aliejinę tapybą“: laikotarpį, kai pokyčiai yra neišvengiami ir praeina taikiai arba purvinai per apreiškimus.

Maištingas lapkritis baigsis pusiasalio Mėnulio užtemimu Dvyniuose 30 d. Todėl su komunikacija ir žiniomis susijusios temos gali sustiprėti, o tai reiškia, kad laikas atsisakyti pasenusių idėjų ir persvarstyti savo nuomonę.

O dabar apie svarbias įtakas šiek tiek išsamiau.

Mažiau klaidų

Lapkričio 3 dieną Merkurijus užbaigia savo atgalinį judėjimą ir pasuka tiesia linija. Tai reiškia, kad dokumentinių, finansinių ir komercinių sričių staigių problemų bus mažiau. Keliauti ir keliauti bus lengviau. Kompiuterinė įranga duos mažiau „gedimų“. Nuo lapkričio 4 dienos jau galite planuoti didelius pirkinius – „Mercury retrograde“ jiems netrukdys!

Apreiškimų laikas

Lapkričio 10 dieną Merkurijus įžengs į Skorpiono ženklą ir sužadins smalsumo, žingeidumo, noro atskleisti ir visame kame pamatyti slaptą prasmę. Tai laikas, kai žmonės praranda tikėjimą, pasitikėjimą valdžia ir bando viską išsiaiškinti patys. Atėjo laikas „intrigoms, skandalams, tyrimams“ ir provokacijoms! Testai taip pat paveiks santuokos santykius, nes norite nuvesti partnerį į švarų vandenį. Tačiau visa šeima gali nukentėti nuo tokių apreiškimų!

Kita Merkurijaus įtaka Skorpione gali sukelti niūrias mintis, ilgesį, sužadinti mirties baimę. Ypač atsižvelgiant į žinias apie koronavirusą, stichines nelaimes ir nelaimes. Gerai, jei šiuo laikotarpiu jums pavyks užsiimti darbu ar pomėgiais, atostogauti, pakeisti aplinką!

Marsas grįžta tiesiu judesiu

Geros lapkričio mėnesio naujienos yra tai, kad lapkričio 14 d. Marsas baigia savo atgalinį judėjimą. Sumažina didelio masto konfliktų, susidūrimų su ginklų naudojimu riziką. Komandoje bus lengviau bendrauti, situacija taps darnesnė, dirginimo laipsnis sumažės. Po lapkričio 14-osios žmonės jausis labiau pasitikintys savimi ir galės dirbti našiau. Lapkričio antroji pusė turi ypatingą energiją: jei visos mintys bus nukreiptos į mūsų svajones ir tikslus, viskas tikrai išsipildys. Kaip įgyvendinti savo norus ? Vizualizuokite, kalbėkite kiekvieną dieną esamuoju laiku, tarsi tai jau išsipildė, dėkokite Visatai už tai, ką jau turite.

Meilė rudeniui su pipirais

Lapkričio 21 d. Venera į santykius įneš „pipirų“, kurie paskui Merkurijų perkelia į Skorpiono ženklą. Čia ji suaktyvina seksualumo, aistros energijas, žadina žmonėms užsidegimą ir norą eiti „į kairę“. Nenustebkite, jei jūsų partneris ar jūs pats norite išbandyti ką nors netikėto. Tačiau saugokitės ekstremalių seksualinių eksperimentų, nepradėkite kurortinių romanų ir nekurkite meilės „daugiakampių“ – išeiti bus sunku!

Horoskopas lapkričio mėnesiui skirtingiems zodiako ženklams

Avinas
Kovo 21 – balandžio 20

d. Lapkritį suplanuokite visų svarbių dalykų, kurie ilgą laiką kabėjo, pabaigą laukiant finalo. Tai gali būti studijų pabaiga, darbo rašymas ar kitos užduoties, pavyzdžiui, verslo, atlikimas. Lapkritis žada būti aktyvus ir romantiškas, ypač mėnesio viduryje. Laikas pradėti ieškoti naujos gyvenimo prasmės, įskaitant meilę.

Palankios lapkričio datos: 1, 3, 15, 18, 30.

Jaučiai
balandžio 21 – gegužės 21 d

Lapkritis jums bus mėnuo, per kurį priimsite daug svarbių sprendimų. Šis pasirinkimas paskatins jus pakeisti savo elgesį, užmegzti santykius su kitais ir pagerinti karjerą. Skirkite pirmąsias mėnesio dienas, kad prisimintumėte seniai užmirštus talentus, įgūdžius ir norus. Lapkričio mėnesį turėsite galimybę išbandyti savo jėgas dar nematytoje srityje. Naudok tai!

Palankios lapkričio dienos: 1, 13, 23, 25, 26.

Dvyniai
gegužės 22 – birželio 21 d

Didelę laiko dalį praleisite versle, susijusiame su nauju, labai svarbiu projektu, kurį ketinate įgyvendinti. Tačiau atkreipkite dėmesį į aplinkinius – yra tokių, kurie padarys viską, kad sužlugdytų jūsų planus. Impulsą gaus ir dalykai, susiję su romantika, meile, jausmais. Užmegsite įdomią pažintį „su tęsiniu“. Atminkite, kad be problemų galite įveikti visus sunkumus, jei stresinėse situacijose liekate ramus ir blaivus.

Palankios lapkričio datos: 6, 8, 19, 22, 28.

Vėžys
birželio 22 – liepos 23 d

Pajusite didelį norą keliauti ir pamatyti naujas vietas. Jei jums pavyksta įgyvendinti šį planą, tuomet turite pasiimti mylimąjį ar net draugų grupę. Visą mėnesį pritrauksi žmones prie savęs, būsi populiarus darbe ir laisvalaikiu. Laisvieji vėžiai turi šansų už sėkmingus ir laimingus santykius.

Palankios lapkričio dienos: 4, 9, 12, 17, 28.

Liūtas
Liepos 24 – rugpjūčio 23

Lapkritis būsite laikomas labai bendraujančiu ir svetingu asmeniu. Pasiruošk, bus daug susitikimų su draugais, bendravimas, vaišės. Visai gali būti, kad jūsų gyvenime nutiks daug įdomių nuotykių su toli nuo jūsų gyvenančiais žmonėmis. Tačiau mėnuo bus problemiškas pinigų srityje. Pabandykite kontroliuoti savo biudžetą!

Palankios lapkričio mėnesio datos: rugpjūčio 1, 4, 7, 26, 28 d.

Mergelė
rugpjūčio 24 d. –

lapkričio 21 d. Bus tinkamiausias laikas padaryti keletą pokyčių savo gyvenime ir priimti kardinalius sprendimus. Įsiklausykite į intuicijos balsą, kuris jus visada gerai veda. Pinigai bus gerai, kažkas suteiks jums finansinę paramą. Antroje mėnesio pusėje jūsų laukia daugybė pramogų ir socialinių susibūrimų. Tačiau atminkite, kad pirmiausia reikia dirbti, jei, žinoma, norite įgyvendinti savo planus. Tegul jus valdo protas, o ne emocijos!

Palankios lapkričio dienos: 1, 4, 23, 25, 28.

Svarstyklės
rugsėjo 22 – spalio 23 d

Lapkritis bus mėnuo, kai prieš jus atsivers galimybių kupinos durys. Atkakliai ir nuosekliai atlikdami veiksmus, jūs pasieksite sėkmės ir įgyvendinsite savo planus. Pasiruoškite didelei pradžiai, tačiau stenkitės būti atsargūs bendraudami su kitais. Antroji mėnesio pusė bus idealus laikas asmeniniam tobulėjimui ir ugdymui gilinti. Pagalvokite, gal verta užsiregistruoti į įdomų kursą, kuris pagerina jūsų kvalifikaciją? Mėnesio pabaigoje visiškai atsiduokite profesinei ir finansinei veiklai.

Palankios lapkričio datos: 6, 8, 12, 20, 24.

Skorpionas
spalio 24 – lapkričio 22 d

Galiausiai visiems parodysite, ką iš tikrųjų sugebate! Atėjo laikas išeiti iš šešėlio! Lapkritis yra veiksmo laikas, o dabar jūs būsite dėmesio centre. Jei jūsų santykiai su partneriu pastaruoju metu nebuvo geri, atėjo laikas abipusiai meilei ir romanams. Mėnesio viduryje kils tikras jausmų sprogimas. Jei esate laisvas, gali būti, kad gausite santuokos pasiūlymą. Jūsų finansinė padėtis žymiai pagerės, nes jūsų tėvai ar artimieji bus labai dosnūs.

Palankios lapkričio datos: 2, 15, 20, 26, 28.

Šaulys
lapkričio 23 – gruodžio 21 d

Lapkritis yra mėnuo, kuris atneš jums daug atsipalaidavimo. Galite visiškai atsijungti nuo daugelio veiklų. Tačiau, kad tai įvyktų, turite rimtai suplanuoti dalykus ir sudaryti finansinį planą. Užuot išleidę gausiai, taupykite. Apsipirkite protingiau, aplenkite pardavimus. Galbūt gausite puikių darbo pasiūlymų arba jūsų laukia premija. Mėnesio pabaigoje ramiai analizuokite savo pajamas ir išlaidas.

Palankios lapkričio dienos: 2, 6, 16, 28, 30

Ožiaragis,
gruodžio 22 d. – sausio 19 d

Skirkite visą dėmesį svarbiems naujiems projektams darbe ar versle. Tegul visi nereikšmingi, nereikšmingi dalykai kuriam laikui atsitraukia. Be to, pasistenkite laikytis sveiko proto, tris kartus pagalvokite prieš ką nors pasakydami, nemeskite žodžių į kanalizaciją ir nesigailėkite dėl to, ką padarėte. Pasverkite kiekvieną žodį ir elkitės protingai. Mėnesio viduryje horizonte atsiranda naujos karjeros galimybės. Gali būti, kad gausite paaukštinimą ar pakeisite dabartinį darbą.

Palankios lapkričio datos: 4, 7, 8, 18, 21.

Vandenis
sausio 20 – vasario 19 d

Lapkritis džiugins daugybe vakarėlių ir socialinių renginių, kuriuose dalyvausite. Vienišiems Vandeniams tokie susitikimai bus puiki proga susitikti su įdomiais žmonėmis ir susirasti porą. Nors daugelis žmonių bandys jus išmušti iš pusiausvyros, neprovokuokite ir būkite ramūs. Priešingu atveju tai bus blogai jums, jūsų karjerai ir asmeniniams santykiams. Atminkite, kad kai kuriose situacijose geriau sukandę dantis ir nieko nesakyti, nei įsivėlus į konfliktą.

Palankios lapkričio datos: 10, 11, 14, 15, 18

Žuvys

Lapkritis jums neprasidės per maloniai, tačiau nenusiminkite. Atminkite, kad kelyje į sėkmę dažnai būna kliūčių, tačiau nepriimkite jų per daug asmeniškai. Jūs turite didelį potencialą laimėti, vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra pasirinkti tinkamą momentą ir pasinaudoti savo pranašumais. Būkite budrūs kalbėdami apie širdies reikalus. Pažintys šį mėnesį nebus rimtos! Santuokoje galima išbandyti jėgų jausmus.

Palankios lapkričio datos: 3, 10, 12, 21, 22 d.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama