Home Horoskopai Kinų baltojo jaučio ženklas pradės keisti mūsų gyvenimą nuo gruodžio 17 d

Kinų baltojo jaučio ženklas pradės keisti mūsų gyvenimą nuo gruodžio 17 d

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Laikas yra sklandus dalykas. Taip pat ir energija.

Todėl vargu ar galima kalbėti apie vieną akimirką, po kurios spustelėjus naujųjų metų energija visiškai įsigalės. Tai vyksta palaipsniui. Tačiau, žinoma, yra keletas atspirties taškų.

Nauji vėjai pūs nuo 2020 m. Gruodžio 17 d. Tai laikas, kai Yin energijos žemyn banga pasikeis į Yang energijos aukštyn bangą.

Bangos pasikeitimo data apskaičiuojama pagal Kinijos nuspėjamąją techniką Qi Men Dong Jia. Nuo šios akimirkos naujųjų metų energija generuojama laike ir jį supančioje erdvėje, palaipsniui pradeda augti ir įgyti jėgų.

Taigi gruodžio pabaigoje jau galite atidžiai klausytis ir atidžiau pažvelgti į tai, kas vyksta aplink. Žmonės, turintys puikų derinimą, pajus naujų laikų alsavimą ir laipsnišką bendros dramos pokyčius anksčiau nei kiti.

Kitas etapas – 2021 m. Sausio mėn. Tai žemiškosios Chow arba Bull šakos mėnuo. O 2021 metai yra Jaučio metai. Todėl jau sausį metų antžeminė atšaka įsigalios visiškai nelaukdama metų pradžios pagal kinų kalendorius. Ir mes galėsime aiškiai pajusti „Yin Land of Chow“ energijos įtaką mūsų gyvenime.

Bene svarbiausias etapas yra 2021 m. Vasario 3 d. Tai pavasario sezono formavimosi pradžia ir kinų saulės naujųjų metų pradžia.

Šiuo metu gamta ima busti ir atgyja inertiškiausia ir lėčiausia Žemės lygio energija.

Tai labai svarbus dalykas visiems kinų metafizikos praktikams.

Nes būtent šiuo laikotarpiu nuo vasario 3 iki 5 dienos įvyksta radikalus energijos pokytis ir nematerialių Žemės energijos jėgų judėjimas, į kurį atsižvelgiama tokiose praktikose kaip Ba Tzu ir Feng Shui.

Iki to laiko patartina nuspręsti, ką naujųjų metų energijos atneša jums asmeniškai, parengti elgesio taktiką ir atlikti reikiamą fengšui korekciją savo namuose.

Oficialūs kinų Naujieji metai plaukia. Tai ateis šiek tiek vėliau. Faktas yra tas, kad kinai jį švenčia pagal mėnulio kalendorių, o jo pradžia yra antrasis jaunatis po žiemos saulėgrįžos.

Šiemet tai 2021 m. Vasario 12 d.

Yra dar vienas svarbus etapas. Kovo 5 d., Prasidėjus Xin Mao mėnesiui, dangaus metų kamieno – „Yin metal Xin“ – energija bus visa jėga. Šiuo metu (iki balandžio 3 d.) Kiekvienas iš mūsų visiškai pajus, ką dangaus energija jam atneša naujaisiais metais. Ir Baltojo Jaučio ar Xin Chou metų energijos pagaliau ir negrįžtamai pateks į mūsų gyvenimą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: