Home Horoskopai Horoskopas 2020 m. Lapkričio 8 d. Kiekvienam zodiako ženklui

Horoskopas 2020 m. Lapkričio 8 d. Kiekvienam zodiako ženklui

by admin
1393 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Iki 22.49 Maskvos laiku tęsiasi 23-oji mėnulio diena – paskutinio 4-ojo etapo pradžia. Energija silpsta, šiuo atžvilgiu daugelis gali jaustis prislėgti ir išsekę. Nenorite nieko daryti, tačiau tuo pačiu kyla pagunda su kuo nors ginčytis ar įsitraukti į rizikingą įvykį. Šią dieną rekomenduojama kuo labiau sumažinti bendravimą su žmonėmis ir leisti laiką šalia artimųjų.

Neikite į sausakimšas vietas ir nešvaistykite jėgų tuščiai veiklai. Šiandien palanku lankytis bažnyčioje, atleisti žmonėms, atgailauti ir skirti laiko buities darbams. Neužkraukite stuburo, nes šiuo laikotarpiu jis yra labiausiai linkęs susižaloti. Nekelkite svorių ir neapkraukite kūno sunkiu maistu. Jei turite su kuo nors kalbėtis, išsakykite mintis tiesiogiai be užuominų.

Žmonės yra nervingi, linkę į smurtą, muštynes, ginčus, jaudulį. Šiandien geriau neplanuoti nieko svarbaus, bet jūs negalite susipainioti. Derybos neduos rezultatų, gali nutrūkti finansinės operacijos, bendraujant su kolegomis rizikuojama pereiti prie prieštaringų užrašų. Geriau baigti anksčiau pradėtą ​​verslą arba dieną skirti namų ūkio įsipareigojimams. Geriau nieko nepradėti iki lapkričio 12 dienos.

AVINAS – įmanoma staigmena, kuri sukels emocinį protrūkį, teigiamą ar neigiamą, išlaikys jausmų kontrolę; nedarykite spaudimo mylimam žmogui, nepaisant to, kad norite reikalauti savo, jūsų nuomonė gali pasirodyti klaidinga ar neapgalvota; darbe ir finansuose gali būti nenuspėjamų situacijų, nesiblaškykite nuo savo pagrindinių pareigų dėl intrigų.

JAUTIS – šiandien jūs nesate pasirengęs kompromisams, nes manote, kad jūsų nuomonė yra vienintelė teisinga, pabandykite derėtis; šią dieną rizikuojate įsimylėti, net jei nebesate vieni, pabandykite abstrahuoti save ir blaiviai įvertinti situaciją; arba naujas jausmų protrūkis pusei; darbe raskite, kur paleisti susikaupusias emocijas, kad nesprogtų netinkamu momentu.

DVYNIAI – ieškokite įkvėpimo iš kitų žmonių, kad rastumėte skubios problemos sprendimą, pažodžiui įsisavinkite bet kokią informaciją; jūsų mintys bus užimtos santykiais, mylimu žmogumi, ateities planais, nesėdėkite tuščiai – pakvieskite į pasimatymą, eikite į svečius, užsiregistruokite pažinčių svetainėje; darbe galimybė suvokti lyderystės polinkius ir žengti karjerą.

VĖŽYS – venkite bendrauti su nemaloniais žmonėmis, šiandien esate linkę į agresiją ir ginčus; vieniši Vėžiai gali susitikti su potencialiu partneriu, būti dėmesingi visiems, kurie bando su jumis susisiekti; malonios mylimojo staigmenos; darbe, erzinantys nesusipratimai, kurie pakenks jūsų planams, būkite kantrūs, gyvenimas niekada nėra idealus.

LIŪTAS – neskubėkite įgyvendinti planų, jūsų pradėtas verslas greičiausiai bus nesėkmingas, nedalyvaukite apkalbose; esate savo sekso patrauklumo viršūnėje, kuris pritrauks priešingą lytį; laisvi gali užmegzti pažintį, o ne laisvi bus pamaloninti pusės dėmesiu; nepriklausoma pozicija darbe gali su tavimi žaisti žiaurų pokštą, geriau tapti glaudžios komandos nariu.

MERGELĖ – ne visi įvykiai jums bus aiškūs, kažkas gali jus supainioti, padaryti teisingas išvadas apie aplinkinius žmones, neskubėkite daryti išvadų; geras laikas susitaikyti ir užmegzti santykius su puse; vieniši žmonės gali idealizuoti praeitį ir pasinerti į prisiminimus; nepaprastas mąstymas gali sukelti materialinę gerovę, nebijokite eksperimentuoti.

SVARSTYKLĖS – galite iki galo nesuprasti, kas vyksta aplink, neturite pakankamai atidumo ir ryžto išspręsti galvosūkį; kažkas iš aplinkos gali jus užjausti, galite atsiliepti; pagunda panaudoti kažkieno simpatijas tau asmeninės naudos labui; finansinė sėkmė, galimas grįžimas prie senų projektų, kuriuose matai naudą, pelną, naujus pajamų šaltinius.

SKORPIONAS – turėsite sulaikyti emocijas, tai bus išbandymas; norėdami sušvelninti stresą, organizuokite poilsį vakarui; charizma šiandien yra jūsų ryškus bruožas, kiti tai pastebės, todėl galite suartėti su kuo nors, pasinaudoti šia galimybe; finansų sektoriuje sunku pasirinkti, norint priimti teisingą sprendimą, išanalizuoti situaciją ir iš anksto apskaičiuoti galimybes.

ŠAULYS – ilgai lauktos permainos bet kurioje srityje, noro išsipildymas, įvykis išmuš iš vėžių ir sukels ryškias emocijas; santykiuose pasirenkate sunkius sprendimus; atvirai reikšti savo mintis, nesivadovauti puse, kitaip rizikuoji pabloginti situaciją; darbe, priešingai, geriau ne eiti į priekį, bet rekomenduojama apeiti, užsiminti, ką nors pastumti.

OŽIARAGIS – susitelk į malonias smulkmenas gyvenime, džiaugsmui reikia labai nedaug, šiek tiek pastangų ves harmonija; santykiuose galimas aistros ir emocijų protrūkis; vienišiams gali būti įdomus vakaras, jei jie nesėdi; darbe galite atsidurti intrigų ir parodymų centre, pabandyti išlikti neutraliam, kad išsaugotumėte savo reputaciją.

VANDENIS – pritrauksite kitų dėmesį, rezultatas priklauso nuo jūsų, užsitarnausite pasitikėjimą ir parodysite geriausią savo pusę; jums reikės artimo žmogaus palaikymo, tačiau neapsikraukite savo pusės problemomis; darbe nevalingai turėsite parodyti organizacinius įgūdžius – jums pasiseks; realizuoti potencialą, didinti efektyvumą.

ŽUVYS – sunkumai renkantis ar priimant sprendimą, mėtymasis iš vieno kraštutinumo į kitą; gali būti, kad negalėsite kažko paveikti, skirkite laiko; gera diena suvilioti ir atkreipti priešingos lyties dėmesį, jūsų seksualumas yra didžiausias, naudokite šį ginklą visur; Darbe būkite atidūs detalėms, kitaip rizikuojate praleisti ką nors svarbaus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama