Home Horoskopai Kiekvieno zodiako ženklo horoskopas 2020 m. Lapkričio mėn

Kiekvieno zodiako ženklo horoskopas 2020 m. Lapkričio mėn

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ar jaučiatės per daug susikoncentravęs į savo poreikius? 2020 m. Lapkričio mėn. Tai vadinama ne „savanaudiškumu“, o „rūpinimu savimi“. Žvaigždės tai išrašo visiems be išimties.

Avinas

Mėnesio pradžioje jums gali atrodyti, kad laikas pereiti į žiemos miegą: jėgų mažėja, norisi vis mažiau išeiti iš namų. Kur semtis energijos? Aš savyje. Dabar tingumas ir užgaidos gali tapti bilietu į bliuzą – tačiau darbo metu įkvėpimo tikrai bus.

Jautis

Varžovas (darbe, sporte, asmeniniame gyvenime) šį mėnesį gali būti jūsų mokytojas. Taip, plauti kaulus šiam veikėjui yra daug maloniau, bet produktyviau – suprasti, kodėl jis yra mylimas, vertinamas, gerbiamas, ir pridėti savo talentų prie tavo. Mokytis ir tobulėti niekada nevėlu.

Dvyniai

Atrodo, kad jūs vėl susidūrėte su „neteisingu“ vyru, „neteisinga“ mergina. Jie kažkokie tvankūs, abejingi, uždari … Karma? Nr. Tiesiog kažkodėl renkiesi žmones, kurie tavimi nelabai domisi. Apsidairykite – puikūs vaikinai nori bendrauti su jumis, kuriuos kažkodėl vis tiek laikote nevertu savęs. Ir veltui.

Vėžys

Marsas sušnabžda jums į vieną ausį: kiek laiko galite toleruoti tai, kas jums nepatinka? Metas maištauti! Venera sušnabžda kitam: tu turi būti išmintingesnis ir tiesiog nustoti sekti tų, kurie bando tavimi manipuliuoti, pavyzdžiu. Rezultatas bus maždaug toks pat, tik antruoju atveju niekas nenukentės.

Liūtas

Nebijokite savo jausmų, jei tikrai žinote (gerai, ar spėkite), kad jie abipusiai. Atsakykite šiltai į malonias žinutes, nesibaidykite dėl spartaus įvykių vystymosi – apskritai leiskite pasivaikščioti savo vidiniam nuoboduliui ir mėgaukitės gyvenimu.

Mergelė

Gali atrodyti, kad šį mėnesį būna sunkesnių situacijų ir likimo iššūkių nei įprastai. Bet iš tikrųjų, jūs esate emociškai perkaitę ir per daug reaguojate į viską. Kelios dienos iš naujo paleisti gali būti vaistas, bet tik aktyvus, o ne lovoje glėbyje su tiktok.

Svarstyklės

Lapkritis Svarstyklėms yra nepasitenkinimo savimi mėnuo. Čia pasielgei negražiai, ten vėl leidai save nugalėti tinginystei … Kaip save mylėti? Apibūdinkite veiksmų planą, kuris leis sutvarkyti viską, kas jums netinka. Perimk kontrolę, ar girdi? Ir tyliai neuždenkite takelių.

Skorpionas

„Laukimas“ šį mėnesį visai nėra jūsų žodis. Jei jums atrodo, kad reikia toliau svajoti apie ką nors (ar apie ką nors?), Kažko laukti, tada jums nereikia to daryti. Ar galite priimti ir pakeisti situaciją teigiamai? Imtis veiksmų. Ne? Nukreipkite energiją kita kryptimi.

Šaulys

Dabar ne laikas parodyti savo tikrąjį požiūrį į žmogų, kuris jums nepatinka. Sąmoningas niekinimas nieko gero neprives, mandagumas nepakenks. Tačiau jūs patys tai suprasite: Šaulio intuicija bus geriausia lapkričio mėnesį (tačiau už šį įgūdį mokės padidėjęs apmąstymas ir net atsiribojimas nuo pasaulio).

Ožiaragis

Tyla vis dar auksinė, bet tai priklauso nuo to, kokia tyla. Jei esate kažkuo nepatenkintas, įžeistas, jei ko nors labai norite, geriau imkite ir pasakykite apie tai. Niekas nesupras užuominų, visuotinio liūdesio veide, maldaujančio žvilgsnio ir kitų veido išraiškų bei gestų triukų.

Vandenis

Svarbiausios (bet ir sunkiausios) šio mėnesio dienos įvyks nuo 5 iki 15 dienos. Tai laikotarpis, kai teks prašyti ne iš kitų, o tik iš savęs. Darbe – spręsti problemas, o ne ieškoti kaltininko. Santykiuose palaikykite, o ne barkite. Suaugusiųjų gyvenimas kartais būna toks.

Žuvys

Viskas, kas buvo Vegase, turėtų likti Vegase, o tai, kas įvyko vakar, šiandien neturi reikšmės. Lapkričio mėnesį žvaigždės rekomenduoja gyventi dabartimi – leisti įvykiams pasisukti ir tiesiog jų laikytis. Taigi išlaikysite suvokimo šviežumą, nepraslyskite į melancholiją ir linksmai pasitiksite gruodį (kuris paruošė gražią dovaną).

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama