Home Horoskopai Horoskopas lapkričio 9–15 savaitėms kiekvienam zodiako ženklui

Horoskopas lapkričio 9–15 savaitėms kiekvienam zodiako ženklui

by admin
1016 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Astrologas Dmitrijus Ermolajevas dalijasi savo ateinančios savaitės prognoze.

Avinas

Jūsų artimiesiems šią savaitę reikės jūsų palaikymo, būtinai ištieskite pagalbos ranką. Jiems dabar labai reikalingi jūsų praktiniai patarimai, taip pat turėsite atlikti psichologo vaidmenį, tai bus įvertinta. Lapkričio 15 d., Jaunatis, yra ypač palanki planų kūrimo ir naujų projektų pradžios diena.

Jautis

Lengvai ir teigiamai įveikite kliūtis, pakeisdami požiūrį į sunkumus. Kai kurie Jaučiai turi įprotį užsikabinti apie problemas, ir daugelis jų neverti jūsų dėmesio. Jei pakeisite požiūrį į gyvenimą, daugelis sunkumų bus lengvai įveikiami.

Dvyniai

Savaitė palanki tvarkai tvarkyti namuose ir darbo vietoje. Kai atsikratysite nereikalingų šiukšlių, daugybė dalykų jūsų gyvenime palengvės – tiek darbe, tiek namuose. Dėl papildomo krūvio svarbūs dalykai dabar paslysta iš jūsų akiračio.

Vėžys

Dabar vėžiams patariama atidžiau pažvelgti į savo sveikatą ir daugiau laiko praleisti namuose, šiltai. Jei įmanoma dalį darbo atlikti nuotoliniu būdu, tada naudokitės ja. Ne laikas būti didvyrišku sporto salėje, pirmiausia sustiprinkite savo imunitetą.

Liūtas

Jūsų energija visą savaitę įsibėgės, nukreipkite ją teisinga linkme. Dabar tinkamas laikas užsidirbti pinigų, įsitraukti į projektus, kurių ilgai nedrįsote padaryti, pats laikas pasinaudoti proga. Savaitgalį rekomenduojama praleisti aktyviai, pavyzdžiui, sportuojant.

Mergelė

Šią savaitę norėsite pabūti vieni, o tai jums reikia dabar, kad galėtumėte permąstyti savo gyvenimo vertybes. Labai greitai norėsite visuotinių pokyčių, nors tai jums visai nebūdinga. Tačiau visi pokyčiai bus geresni, net jei jie iš pradžių jus gąsdins.

Svarstyklės

Jūsų imunitetas ir gyvenimo suvokimas stiprėja dėl daugelio pavydo, dabar pats laikas parodyti, ką sugebate. Anotacija nuo negatyvumo ir pasiekite savo tikslų, jums bus garantuota sėkmė. Norėdami dar labiau pasitikėti savimi, savaitės pabaigą skirkite gražėjimui.

Skorpionas

Savaitė yra palanki bendravimui, o šioje Skorpionai yra tikri profesionalai. Savo pavyzdžiu įrodysite savo vadovybei ir kolegoms, kad daugybė idėjų gimsta dialoge. Tikėtina, kad šią savaitę bus paaukštinta – žvaigždės dabar jūsų pusėje.

Šaulys

Pastaruoju metu jūs per daug pavargote, dabar pats laikas gerai pailsėti. Kaip atsipalaiduoti patogiau – rinkitės patys, tačiau smegenims dabar tikrai reikia palengvėjimo. Kartais naudinga apie nieką negalvoti, ir būtent taip yra. Savaitės pabaiga palanki grožio procedūroms.

Ožiaragis

Skirkite laiko savaitei žmonėms, su kuriais jau seniai nesusikalbėjote, sužinosite daug. Taip pat bus gerai žengti žingsnį link žmonių, su kuriais susiduriate. Savaitė palanki ir verslo susitikimams bei konferencijoms.

Vandenis

Papildomų pajamų paiešką šią savaitę pagaliau vainikuos sėkmė, o naujame versle jūs tikrai pasitvirtinsite. Dabar apskritai palankus metas įsisavinti naujus dalykus. Tačiau atėjo laikas atsikratyti balasto nemylimo darbo ar beviltiškų santykių pavidalu.

Žuvys

Ši savaitė palanki deryboms su aukštesniais ir įtakingais žmonėmis, Žuvys turi visas galimybes pelnyti jų pasitikėjimą ir pasiekti naują gyvenimo lygį. Jūs seniai svajojote kopti karjeros laiptais, o dabar viskas jūsų rankose. Žvaigždžių taryba – nepriimkite kritikos į širdį.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama