Home Testai Išlaisvink savo paslėptą magišką galią pasirinkdamas mandalą!

Išlaisvink savo paslėptą magišką galią pasirinkdamas mandalą!

by admin
744 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jūsų pasirinkimai parodys, kokia galia jus apibrėžia ir kaip galite ją panaudoti geriems ketinimams!

Mandala numeris 1

Šios mandalos pasirinkimas rodo, kad dalyvaujančios jėgos yra destruktyvios. Bet jie nėra neigiami. Būtina sąlyga sukurti kažką naujo yra galimybė atsikratyti bet kokios nereikalingos sąlygos, trukdančios jūsų evoliucijai. Kartais „degantys“ tiltai gali atverti kelią visai naujam. Todėl jūsų galia būti naikintoju gali būti naudinga.

Mandala numeris 2

Antroji mandala remiasi keturiais gamtos elementais. Jie pasirodo ir veikia harmoningai, iš jų dygsta mūsų galios. Tačiau trūksta penktojo elemento – Dvasios. Tai dvasinis elementas, kuris sieja tavo būtį su gamta. Jūsų stiprybė yra meilė ir sąjunga su nekalta.

Mandalos numeris 3

Ši mandala remiasi mistine galios skaičiumi 6. Du priešingi sugebėjimai: žaidžia vyras ir moteris, o jūsų stiprybė kyla iš dinamiškos šių jėgų pusiausvyros jumyse.

Mandalos numeris 4

Skaičius dvylika yra svarbus daugeliu atžvilgių. Pagalvokime apie dvylika senovės graikų dievų, gyvenančių Olimpe, ar 12 Jėzaus apaštalų. 12 metų mėnesių. Jūsų jėga slypi gyvenant harmonijoje su laiku. Jūs esate kantrūs, ir tai būdinga jūsų evoliucijai.

Mandalos numeris 5

8 pagrindu sukurtas modelis siejamas su išminties ratu. Tam tikra prasme tai taip pat kryžkelė, siūlanti keletą variantų. Viena vertus, galite sukurti daug galimybių, todėl niekada nebūsi įstrigę aklavietėje. Galite priimti teisingus sprendimus ir pasirinkti geriausią dorybės kelią. Jus veda vidinis kompasas, rodantis teisingą kelią.

Mandalos numeris 6

Tai šviesos, gyvenimo, sveikatos, ramybės ir turtų simbolis. Jūsų stiprybė yra harmoninga ir kūrybinga. Jūs einate į priekį laike ir gyvenime ir tikite, kad tai negalioja.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama