Home Horoskopai Meilės horoskopas, kurį žvaigždės paruošė zodiako ženklams nuo lapkričio 16 iki 22 dienos – visiems ženklams

Meilės horoskopas, kurį žvaigždės paruošė zodiako ženklams nuo lapkričio 16 iki 22 dienos – visiems ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ne visi Zodiako ženklai šią savaitę bus emociškai stabilūs, galimi sukrėtimai.

Kad ir kaip klostytųsi dienos, neskubėkite daryti išvadų, rinkite daugiau informacijos ir daug kas paaiškės ir galbūt pakeis jūsų pirmąjį įspūdį.

Zodiako ženklas – Avinas

Finansinės problemos, su kuriomis susiduriate, gali užtemdyti jūsų meilės gyvenimą. Neperduokite problemos kitiems. Būkite atviri dialogui, o ne priešiškumui.

Valdykite savo žodžius, kitaip galite pamatyti save tolstantį nuo savo mylimojo, ir tai bus jūsų kaltė tik tuo atveju. Meilė reikalauja takto ir švelnumo.

Zodiako ženklas – Jautis

Jūs spinduliuosite laime. Saulė tekės jūsų gatvėje. Jūs esate nuostabių pokyčių viduryje. Viskas gražu, jausmai nuoširdūs.

Jūsų santykiai klostysis natūraliau, susitikimai taps perspektyvesni ir turėsite galimybę atrodyti tokie, kokie esate iš tikrųjų. Emociniu požiūriu jūs pasieksite didžiausią pasitenkinimą.

Zodiako ženklas – Dvyniai

Jei esate vienas, neskubėkite priimti sprendimus. Turėsite keletą galimybių, tačiau visų pirma ramybė padės viską teisingai pasverti prieš priimant galutinį pasirinkimą.

Šiuo metu svarbūs sprendimai yra neskatinami, todėl atidėkite juos kiek įmanoma. Iki tol įsitikinkite, kad tarp jūsų ir naujų žmonių jūsų gyvenime yra gyva ir konstruktyvi atmosfera.

Zodiako ženklas – Vėžys

Jūsų meilės gyvenimas keičiasi. Atsikratykite bet kokių dvejonių, kai kalbate apie diskusijas su savo gyvenimo draugu, jūsų santykiai pasikeis ir jūs daug sužinosite apie jį ir apie save.

Raskite tinkamus žodžius, kurie tiksliai paaiškintų jūsų savijautą. Jei esate vienišas, neturėsite problemų, jei nuspręsite užkariauti patinkantį žmogų.

Zodiako ženklas – Liūtas

Šią savaitę nebegalite tikėtis sėkmės, ir lengva atsikratyti kai kurių meilės gyvenimo problemų.

Nuo šiol turėsite palaikyti santykius, kuriuose dalyvaujate, be jokios kitos pagalbos, išskyrus jūsų dėmesingumą ir nuoširdumą. Daryk tai arba pasitrauk. Geriau drąsiai vertinkite situaciją, kitaip ją pabloginsite.

Zodiako ženklas – Mergelė

Tai bus sėkmingas laikas asmeniniams santykiams ir apskritai meilei. Tarp jūsų ir jūsų mylimojo viskas klostysis gerai, o tai suteiks daug vilčių ateičiai.

Jei esate vienišas, žvaigždės jums bus dosnios ir padės suartėti su tuo ypatingu žmogumi. Bet jūs turite žengti visus pirmuosius žingsnius, būkite drąsūs.

Zodiako ženklas – Svarstyklės

Turėsite daug naujų idėjų apie savo asmeninį gyvenimą. Atėjo laikas pradėti bendrą projektą su savo mylimuoju. Tai gali būti ko nors svarbaus pirkimas arba, kodėl gi ne, perėjimas į santykių lygį.

Išnaudokite šių dienų astralinį kontekstą, nes tai teigiamai paveiks jūsų santykius. Jei esate vienišas, užimkite vietą širdyje naujam romanui, jūsų laukia įdomus laikotarpis.

Zodiako ženklas – Skorpionas

Jūsų meilės gyvenimas šią savaitę žada būti labai įdomus. Jūsų gyvenimo partneris jus myli ir skirs jums jų dėmesį, o tai savo ruožtu paskatins jus elgtis taip pat.

Jei esate vieniša, ši savaitė gali būti lūžio taškas jūsų gyvenime ir atneš naujų pažinčių, kurios virsta gražia romantika.

Zodiako ženklas – Šaulys

Astralinis kontekstas bus palankus norint pakeisti kai kuriuos įpročius ir kitaip pažvelgti į meilę. Jūs turite išeiti iš savo „slėptuvės“, iš savo visatos, iš savo emocinio komforto zonos ir patys atrasite visai kitą meilės istoriją.

Būkite atviri dialogui ir išsiaiškinkite savo norus, labai svarbu, kad jūs ir jūsų mylimoji būtų laimingi. Nuoširdumas jums padės, o žvaigždės palaikys.

Zodiako ženklas – Ožiaragis

Žvaigždės padės jums puikiai praleisti laiką šią savaitę. Išgyvensite magišką laikotarpį, nesvarbu, ar esate vieniši, ar esate santykiuose.

Tačiau jei neturite kompaniono, emocijos, kurias gausite, bus daug įspūdingesnės ir intensyvesnės, nei tada, jei ilgą laiką turėtumėte santykius su kuo nors. Naujas susitikimas atgaivins tavyje aistrą.

Zodiako ženklas – Vandenis

Dėl asmeninių santykių pablogėjimo šią savaitę jums nebus lengva. Atėjo laikas nustatyti naujas taisykles arba gauti reikalingus ir nusipelniusius paaiškinimus.

Ateinančiomis dienomis galėsite kitaip pažvelgti į aplinkinius dalykus. Norėdami sušvelninti įtampą, turėsite pasikliauti savo diplomatija ir didžiuliu įtikinėjimu.

Zodiako ženklas – Žuvys

Jei esate santykiuose, žengsite žingsnį savo gyvenimo partnerio link, kad susitaikytumėte ar suartėtumėte. Jei esate vienišas, apsiginkluokite drąsa ir kreipkitės į patinkantį žmogų.

Jei norite palaikyti tvirtus santykius ir tęsti kelionę aistros bangoje, būtinai palaikykite ryšį su savo širdimi ir girdite jos „balsą“.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama