Home Horoskopai 4 zodiako ženklai, nuo pat gimimo saugomi aukštesnių jėgų

4 zodiako ženklai, nuo pat gimimo saugomi aukštesnių jėgų

by admin
23978 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Žmonės dažnai jaučiasi pažeidžiami, neapsaugoti ir gali turėti šimtus asmens sargybinių bei gynėjų, tačiau jie vis tiek pateks į pavojingas situacijas.

Ir yra žmonių, kurie, priešingai, gali stebuklingai išvengti pavojingiausių situacijų. Sakoma, kad tokie žmonės yra „gimę marškiniuose“. Tai yra, esant nematomai aukštesnių jėgų apsaugai.

Dažniausiai šie žmonės priklauso keturiems zodiako ženklams:

Mergelės labiau nei bet kas jaučia aukštesnių jėgų pagalbą. Tai pasireiškia tuo, kad jiems pasisekė.

Iš esmės jiems visada pavyksta pasiekti viską, ko nori. Jie supranta, kaip tai padaryti intuityviu lygiu.

Tarsi jų galvose jau būtų tam tikra programa ir jie elgiasi aiškiai pagal instrukcijas. Jie nėra linkę į klaidas, kurias daro kiti žmonės, kol nesupranta, kaip tai padaryti teisingai.

Ten, kur visi žmonės „kemša kūgius“, Mergelės nori aplenkti šią vietą ir likti nepažeistos. Tarsi kažkas juos už rankos veda per gyvenimą.

Pačios Mergelės taip nemano, jos remiasi tuo, kad daug skaito, turi gerą logiką ir intuiciją. Bet ir šios savybės suteikiamos ne visiems.

Astrologai įrodė, kad Mergelės mažiausiai klysta, net tie, kurie nėra ypač protingi, atsakys teisingai, taikydami „kištuko“ metodą.

Nenuostabu, kad jie laikomi praktiškais, kruopščiais ir teisingais. Jie tiesiog nėra įpratę būti kitokie, nevykėliai.

Dvyniai visi laikomi vėjuotais, lengvabūdiškais. Bet be to, niekas negali pasakyti, kad Dvyniai yra vidutinybė ir nevykėliai.

Jie sugeba pasiekti karjeros aukštumas per trumpą laiką. Jie yra bendraujantys, bendraujantys ir mobilūs.

Jų pašėlusi energija, audringas gyvenimo ritmas daugeliui tiesiog nepriklauso. Ir Dvyniai bent jau tai.

Tarsi kažkas sąmoningai įskiepytų jiems dvasios ir pasitikėjimo, padėdamas jiems padaryti pasaulį geresnį.

Dvyniai yra puikūs psichologai, dėl savo didžiulės patirties bendraujant su žmonėmis, jiems pavyksta teisingai prisitaikyti prie kažkieno nuotaikos, pagauti melą ir iš anksto perskaityti žmonių mintis. Šiuos bruožus jiems tiksliai suteikia aukštesnės jėgos.

Šauliams taip pat padeda aukštesnės jėgos. Jie visada linksmi, optimistiški ir pasirengę bet kokiems likimo išbandymams.

Jei jie nebūtų globojami Visatos, jie būtų seniai sugedę ir praradę širdį. Taigi visi reikalai, kuriais užsiima Šaulys, sėkmingai baigiasi.

Jiems gyvenime pasisekė, jie visada yra „žalia šviesa“ gyvenimo kelyje. Likimas juos taupo ir apsaugo nuo tiesioginių smūgių.

Arba šie smūgiai atsitrenkia į apsauginį aukštesnių jėgų kupolą. Šaulį pasiekia tik nedideli fragmentai – smulkmena, palyginti su tuo, kas galėjo būti.

Liūtai taip myli save, jie tiki, kad visi yra įpareigoti juos gerbti, net ir aukštesnės jėgos. Įdomiausia tai, kad dažnai taip būna.

Liūtai gali būti labai malonūs. Jie yra didingi, dosnūs ir pasirengę padaryti viską, kad tik gautų pagirtinas kalbas savo adresu.

Aukštesnės jėgos apdovanojo juos charakteriu, galia ir gerumu. Visos šios savybės padeda jiems įveikti likimo sunkumus ir sunkumus.

Jie savaip atpažįsta aukštesnių jėgų ženklus ir užuominas. Žinoma, jie šią pagalbą užrašo kaip savo asmeninį nuopelnus, nes negali kitaip paaiškinti visos savo sėkmės ir sėkmės.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama