Home Testai Išsirink auksinę žuvelę ir sužinok, kada tavo svajonės išsipildys!

Išsirink auksinę žuvelę ir sužinok, kada tavo svajonės išsipildys!

by admin
17272 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kiekvienas žmogus turi savo svajones ir norus! Mes visi vienaip ar kitaip stengiamės juos įgyvendinti. Bet išsipildo tik tie, kurie ateina iš tyros širdies!

Įsivaizduokite, kad stovite ant stebuklingo tvenkinio kranto! Tvenkinyje pilna auksinių žuvelių. Jie visi yra labai malonūs ir pasirengę įgyvendinti jūsų norus, tačiau tik tuo atveju, jei jie niekam nepakenks.

Padarykite savo norą ir sugaukite žuvį! Kurį iš jų pasirenkate?

Auksinė žuvelė Nr. 1

Auksinė žuvelė atidžiai išklausė jūsų norą. Jūsų žuvis yra pati jauniausia ir neturi daug jėgų. Tačiau tokiam geram žmogui kaip jūs ji vis tiek yra pasirengusi pabandyti. Jūsų norai išsipildys labai netikėtai. Taigi palauk! Viskas įvyks netrukus!

Auksinė žuvelė Nr. 2

Auksinė žuvelė išklausė tavo noro, kikeno ir vizgino uodegą. Jūsų noras išsipildys, tačiau tam prireiks laiko. Jei norite, kad jūsų noras greičiau išsipildytų, taip pat galite įdėti pastangų. Juk ir auksinė žuvelė nėra visagalė!

Auksinė žuvelė Nr. 3

Jūs pagavote unikalią žuvį. Tai gali atrodyti labai paprasta, tačiau ji turi unikalią jėgą. Jūsų noras bus įvykdytas artimiausiu metu. Taip pat netrukus tikėkitės daug džiaugsmo ir laimės savo namuose.

Auksinė žuvelė Nr. 4

Jūsų žuvys nori jums priminti, kad jūs jau turite daug, bet jūs to nevertinate. Žuvis išpildys jūsų norą, bet tik iš dalies. Kai kuriuos darbus turite atlikti patys. Bet nesijaudink. Auksinė žuvelė žada atlygį už jūsų darbą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama