Home Testai Testas: pirmas dalykas, kurį pamatysite, atskleis jūsų narcisistinius asmenybės bruožus

Testas: pirmas dalykas, kurį pamatysite, atskleis jūsų narcisistinius asmenybės bruožus

by admin
3706 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pasak Amerikos psichiatrų asociacijos mokslininkų, narcisizmą palaiko bent penki iš devynių kriterijų.

Šie kriterijai apima:

– per didelis svarbos jausmas;

– neribotos sėkmės, stiprybės, blizgesio, grožio ar idealios meilės fantazijos;

– Tikėjimas savo ypatumu ir unikalumu;

– Įsitikinimas, kad tokį asmenį gali suprasti tik ypatingo lygio ar statuso subjektai.

Šiame teste kviečiame pažvelgti į paveikslėlį ir prisiminti pirmą dalyką, kurį pamatėte. Nereikėtų to laikyti per rimtu, tačiau vis tiek galite padaryti sau keletą išvadų.

Jūsų pasąmonė pasakys jums atsakymą ir, remdamiesi tuo, mes jums pasakysime ką nors apie jūsų narciziškiausius charakterio bruožus.

Taigi, ką pirmiausia matėte šiame paveikslėlyje:

1. Jūs matėte moterį.

Jei pirmiausia pastebite moterį, jūsų narciziškiausias asmenybės bruožas yra dėmesys jūsų fiziniams duomenims. Jūs ne visada vertinate kitus pagal jų išvaizdą. Tačiau kai jaučiate stresą ar kampą, pradedate vertinti kitus pagal jų išvaizdą ir fizinę išvaizdą.

Jūs linkę keisti savo išvaizdą, lygindami savo išvaizdą su kitais, nors giliai jūs žinote, kad išoriniai duomenys nėra labai svarbūs. Vis dėlto jūs negalite išvengti noro teisti kitus ir palyginti save su jais, ypač kai jaučiatės nesaugus.

 

2. Jūs matėte upę.

Jei pirmiausia pamatėte upę, jūsų narciziškiausia savybė yra noras užmegzti svarbius ryšius ir tapti svarbesniu kitų akyse. Nors žinote, kad santykių su kitais žmonėmis kokybė jums yra labai svarbi, jums gali būti sunku pakeisti savo karjeros tikslus net ir dėl artimųjų.

Jūs tikite, kad kiekvieno žmogaus socialinė padėtis gali reikšti daug daugiau nei to žmogaus santykiai su jumis ir kitais. Tačiau reikia pažymėti, kad nėra nieko blogo žavėtis žmonėmis, kurie užsibrėžė sau tikslą ir jį pasiekė. Tačiau gyvenimas yra daugiau nei bet kokie aukšti rangai ir banko sąskaitos.

 

3. Jūs matėte tiltą.

Jei jūsų žvilgsnis nukrenta į tiltą, galite sakyti, kad jums trūksta empatijos. Jūs nesate šaltas žmogus ir ne piktadarys, negalintis turėti stiprių jausmų. Jums gali kilti gilių jausmų, bet sunku suprasti kitų žmonių jausmus.

Paprasčiau tariant, jei kas nors pasakys, kad jam viskas gerai, jūs tiesiog patikėsite ir nesigilinsite, kad suprastumėte, jog žmogui gali būti ne viskas gerai gyvenime. Jums bus sunku suprasti, kas iš tikrųjų vyksta jo sieloje.

Turėtumėte labiau domėtis aplinkinių žmonių būkle, todėl verta dirbti gerinant tarpusavio santykius.

4. Jūs matėte valtis.

Galiausiai, jei pirmas dalykas, kurį pamatėte, yra valtis (viena ar daugiau), tada galime sakyti, kad turite per didelį savęs svarbos jausmą. Norėdami būti sėkmingas ir laimingas gyvenime, turite būti pasirengęs atidėti savo ego ir kartkartėmis tikėti kitų sugebėjimais.

Labai svarbu turėti socialinį draugų tinklą, kad prireikus galėtumėte su jais susisiekti. Nereikia dar labiau apsunkinti gyvenimo ir galvoti, kad tik jūs turite viską, ko reikia tikslui pasiekti.

Žinoma, jūs esate pajėgus žmogus ir niekas tuo neabejoja, bet jūs nesate superherojus. Nepamirškite kreiptis į draugus, kai jums reikia pagalbos; niekas taip nepagalvos apie jus blogiau, jei tai padarysite.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama