Home Horoskopai Horoskopas lapkričio 20–21 dienomis: kuriam iš Zodiako ženklų pasiseks, o kas turėtų būti atsargesnis?

Horoskopas lapkričio 20–21 dienomis: kuriam iš Zodiako ženklų pasiseks, o kas turėtų būti atsargesnis?

by admin
787 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Visų zodiako ženklų astrologinė prognozė 2020 m. Lapkričio 20 ir 21 d.

Avinas

Būkite atidūs detalėms ir būtinai perskaitykite smulkius šriftus. Būkite ypač atsargūs pasirašydami dokumentus ir apmokėdami sąskaitas. Galbūt viskas nesiseka bendraujant su artimaisiais. Jūsų darbas yra neleisti bėdoms paveikti jūsų nuotaikos.

Jautis

Šiandien reikia kreiptis į protą, o ne į emocijas, ypač derybose. Nebandykite manipuliuoti savo pašnekovu, o operuokite konkrečiais argumentais ir sausais faktais. Atminkite, kad teisingas klausimas suteiks pusę sėkmės visuose pokalbiuose.

Dvyniai

Šiandien jums leidžiama būti kietesniu žmogumi nei įprasta. Tai ypač pasakytina apie darbą ir verslą. Per ilgai laikėtės, laikas garsiai deklaruoti save ir savo norus. Patikėkite, tik ryžtingi veiksmai gali būti sėkmingi.

Vėžys

Noriai pasiduokite kiekvienam impulsui. Tai puikus laikas ištirti savo galimybes. Net gerai, kad pažeidi keletą taisyklių, tačiau neleisk, kad tai taptų įpročiu. Stenkitės veikti kuo greičiau ir geriau neatsisakykite naujų projektų.

Liūtas

Jūs neturėtumėte slėpti savo talentų nuo pasaulio. Laikas atgauti drąsos ir parodyti, ką gali. Nustokite slėptis savo kiaute ir atrodykite patogiai, šiandien yra puiki diena išeiti iš dėžutės. Pirmyn!

Mergelė

Pasiruošk: netrukus kils beprotiškų idėjų. Turėkite paruoštą sąsiuvinį ir rašiklį. Nebijokite keistis ir eksperimentuoti, laikas sukurti ką nors naujo. Beje, netrukus jūsų laukia geros naujienos.

Svarstyklės

Susitelkite į savo aplinką. Dabar svarbiausias prioritetas yra sukurti komfortą ir pasijusti namų meiluže (ar šeimininke). Užsisakykite gėlių, išvalykite, paruoškite iškilmingą vakarienę arba pradėkite planuoti remonto darbus. Į gyvenimą reikia atnešti ką nors naujo.

Skorpionas

Panašu, kad viskas yra siekiama jus supainioti. Tiesiog neskubėkite ir nenuilstamai priminkite sau prioritetus. Nėra prasmės bandyti viską pagauti – susitelk į tai, kas netoleruoja vėlavimo. Galbūt šiomis dienomis nuolat atidėliojate kokią nors svarbią užduotį, sutvarkykite ją.

Šaulys

Kai kurie įvykiai jums nepriklauso. Nesijaudinkite, tiesiog išmokite savo pamoką ir nustokite belstis į uždaras duris. Priimkite situaciją ir nešvaistykite savo jėgų bereikšmėms nuoskaudoms.

Ožiaragis

Pamirškite apie gėdą ir išbraukite žodį nuolankumas iš savo žodyno. Nesijaudinkite dėl to, ką galvoja kiti. Imkitės drąsos ir elkitės, patikėkite savimi ir neleiskite niekam daryti įtakos jūsų sprendimams.

Vandenis

Susikoncentruokite ties savo darbu. Net ir pasibaigus darbo dienai vis tiek negalėsite abstrahuoti savęs nuo verslo. Jei turite iš pažiūros beprotišką idėją, tada neatidėkite jos įgyvendinimo ilgą laiką.

Žuvys

Jūsų gyvenime atsiras žmogus, kuris paskatins jus imtis veiksmų. Stenkitės rasti motyvaciją ir nepasiduokite savęs. Jei nesiimsite vadovauti, tada netrukus nebeturėsite šios galimybės. Būkite priekyje kreivės ir neleiskite niekam jūsų stumdyti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama