Home Testai Pasirinkite patraukliausią akių formą ir spalvą ir sužinokite, ko ieškote partneryje

Pasirinkite patraukliausią akių formą ir spalvą ir sužinokite, ko ieškote partneryje

by admin
2603 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kai susitinkame su kuo, pirmiausia dėmesį patraukia akys. Kito žmogaus žvilgsnis sako kur kas daugiau nei žodžiai.

Tačiau kuri akių spalva ir forma mums atrodo patrauklesnė, gali daug ką pasakyti apie žmogų. Ar norite sužinoti, ko ieškote partneryje ir kurį partnerį norite matyti šalia savęs?

Aukščiau esančiame paveikslėlyje pasirinkite patraukliausią akių formą ir spalvą ir sužinokite, ko ieškote partneryje ir kuris žmogus jums labiausiai tinka.

Jei jūsų pasirinkimas …

1. Jūs ieškote patikimumo

Jums nerūpi išorinis partnerio grožis, jums rūpi jo dvasinės savybės. Jums reikia patikimo partnerio, kuris palaikys jus viskuo, kuo visada galite pasikliauti.

Su tokiu partneriu nebeliks nepasitikėjimo savimi, rasite savo tikslą ir turėsite pakankamai drąsos ir jėgų kovoti už viską, ko norite pasiekti.

2. Jūs ieškote meilės

Jūsų jautri, atsidavusi siela ilgisi tikro gyvenimo partnerio, kuris gyvens teigiamomis emocijomis, nenusižiūrėdamas į tą, kuris dėl jo viską daro iš grynos širdies.

Jei jūsų tyra ir aistringa širdis ras netinkamą gyvenimo draugą, meilės ugnis užges, ir anksčiau ar vėliau iš jos liks tik pelenai.

Švytėsite tik su partneriu, kurį tikrai mylite, ir mylėkis su užsidegimu, kurio niekas ir niekas negali pranokti.

3. Jūs ieškote ramybės

Tai nereiškia, kad jūsų gyvenimas yra subalansuotas. Jūs patyrėte per daug skausmo ir netekčių, daug ko atsisakėte ir dar daugiau iš jūsų buvo paimta.

Todėl jums labai svarbu pagaliau mokėti gyventi ramiai, kad žinotumėte, jog svarbiausia jūsų partneriui yra jūsų ramybė. Juo pagaliau galite gyventi gyvenimą, kurio nusipelnėte.

4. Jūs ieškote džiaugsmo

Niekas nenuobodžiauja aplink jus, todėl to ieškote ir savo partneryje. Su pilku, uždaru partneriu jūsų šviesa užgęsta ir pametate save.

Jums reikia kompaniono, kuris mato gyvenimą taip pat, kaip jūs, ir kuris taip pat mėgaujasi kiekviena smulkmena. Su ja nepajusite, kad kiekvieną dieną turite kažko atsisakyti, norėdami kažkam patikti.

5. Jūs ieškote laisvės

Jums gyvenimas yra tikras nuotykis, o jūs nenorite sėdėti ir laukti kažko tarp keturių sienų. Jūs jau daug ko atsisakėte, kad patenkintumėte kažkieno lūkesčius, tačiau yra kažkas, ko niekada neatsisakysite, nes norite gyventi visą gyvenimą.

Jums reikalingas partneris, kuris padės jums išskleisti sparnus, pakels jus ir padės pakilti, o ne tas, kuris jus apkabins ir nuolat bandys laikyti.

6. Jūs ieškote laimės

Taip, dauguma žmonių to ieško, bet tau laimė yra svarbiausia. Jūs daug kartų buvote labai nusivylęs savo gyvenimu, todėl nenorite meilės, apimančios visą pasaulį, norite, nors ir mažos, bet tikros, kad kiekviena jūsų diena būtų kupina ramybės ir laimės.

Jūs tikitės iš savo idealaus draugo abipusės meilės, pagarbos ir ištikimybės, kurios tikrai nusipelnėte.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama