Home Testai Viktorina: išsirinkite dramblį ir sužinokite, kas jus jaudina!

Viktorina: išsirinkite dramblį ir sužinokite, kas jus jaudina!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kai žengiame žingsnį atgal ir nustojame stebėti savo gyvenimą dideliame ekrane, mes galime išgydyti savo sielos aspektus!

Dramblys Nr. 1: baimė / sąmoningumo stoka

Ar pastebėjote, kad bandote judėti į priekį ir kai banko sąskaitoje turite papildomų pinigų, atsiranda netikėtų išlaidų ir atsisveikinimas su finansiniu rezervu? Duokite sau naują pažadą, kad padarysite viską, ką galite, kad atkurtumėte savo minties procesus ir treniruotumėte savo protą neprojektuoti minčių, kad kai jų turėsite daugiau, visata tai atims.

Jūs galite judėti labai lėtai finansiškai, tačiau jums reikės daug pastangų, kad išsiaiškintumėte, ką iš tikrųjų galite pasiekti. Laikui bėgant, pradėsite galvoti, ar kada nors pavyks judėti pirmyn, ir visą laiką lauksite, kol kas nors nutiks.

Svarbiausia yra tai, kad jūs neleidžiate sau nerimauti dėl to, kad neturite pakankamai lėšų, jei norite atsikratyti finansinių apribojimų.

Dramblys Nr. 2: pasitikėjimas 

Ar jaučiatės nejaukiai susitelkę į savo poreikius? Ar pastebite prioritetą kitų žmonių poreikiams? Ar gali būti, kad tai darote nesąmoningu lygiu vien todėl, kad jūsų asmenybė yra glaudžiai susijusi su kitų žmonių pritarimu?

Taip, gražu ir svarbu palaikyti kitus žmones, tačiau jūs dažnai teikiate pirmenybę kitų žmonių poreikiams ir pamirštate savo. Viską darote dėl kitų žmonių, kartais jų neprašydami pagalbos, ir esate nusivylę, kad jie patys jūsų neprašė . Verta paminėti, kad labai dažnai žmonės naudojasi jūsų dosnia prigimtimi.

Nuo šiandien kiekvieną dieną deklamuokite naudingas mantras, kurios skatina jus kuo geriau išnaudoti kiekvieną dieną.

Tada pažvelkite į savo aistras ir sugebėjimus ir imkitės būtinų veiksmų juos aprėpti, kad rastumėte laiko toms aistroms ir interesams. Jūsų užduotis yra nustatyti prioritetus savo tikslams, poreikiams ir uždaviniams, o dvasia pasirūpins likusiais dalykais.

Dramblys Nr. 3. Atsisakykite / paleiskite / bijokite pokyčių

Ar esate santykiuose ar kai kuriose situacijose daugiau nei reikia? Ar kartais atsiduriate nesveikuose ir priklausomuose santykiuose, tiek asmeniniuose, tiek profesiniuose? Gali būti, kad problema yra ta, kad bijote būti vienas. Jūs bijote pokyčių, esate įpročio žmogus, todėl būti nesveikuose santykiuose jums geriau nei būti vienam.

Gali būti naudinga žinoti, iš kur kilo ši baimė. Dabar pats laikas išgydyti tą žaizdą ir išmokti išeiti iš santykių užtikrintai ir sąžiningai!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama