Home Horoskopai Zodiako ženklai, kuriems sunkiausia pirmiesiems pripažinti savo jausmus

Zodiako ženklai, kuriems sunkiausia pirmiesiems pripažinti savo jausmus

by admin
5686 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kaip sunku kalbėti apie jausmus. Užduotis yra sunki ne tik paaugliams, bet ir daugeliui suaugusių, pasiekusių žmonių. Daugelis žmonių išgyvena panišką baimę pripažinti „aš tave myliu“.

Astrologai išskiria žymiausius Zodiako rato atstovus, kuriems toks atpažinimas nėra lengvas.

Užmegzti ilgalaikius santykius Vandeniams yra didelė problema, nes pirmiausia yra laisvė. Jis vertina ir didžiuojasi savo nepriklausomybe ir laisve nuo kitų nuomonės.

Labai ilgai jis ieško sau tinkamo žmogaus, o jį radęs neskuba išpažinties. Nesistengiant pasikeisti, net ir dėl didžiulės meilės, jei partneris kažkuo nepatenkintas, tai gali užmegzti savotiškus santykius;

Prieš kalbėdamas apie savo jausmus, Skorpionas turi įsitikinti, kad jie yra tikri ir abipusiai. Jei viskas pasitvirtins, jis nuoširdžiausiai ir tikriausiai prisipažins.

Kilus abejonėms, iš jo negausite nė vieno žodžio. Ir jei jis įtaria partnerį neištikimybe, negalima išvengti skandalo.

Konservatorių Skorpionas, nesistenkite ką nors labai keisti savo gyvenime, todėl jo pripažinimas visada atliekamas nuoširdžiai ir ilgai;

Iš prigimties Mergelė yra perfekcionistė, per išpažintį viskas turėtų būti tobula. Todėl, norėdama pasakyti tokius svarbius žodžius partneriui, Mergelė labai atidžiai parenka vietą ir laiką, viskas turi būti tobula iki smulkmenų.

Dažnai jie gali abejoti savo jausmais, todėl viską galima atidėti ilgam;

Ožiaragiai tikrai nemėgsta prisipažinti meilėje. Dažnai jiems jau yra suplanuotas visas gyvenimas, nustatytas konkretus tikslas, o jei santykiai jau užmegzti, tada jų jėgos yra tikrinamos pakartotinai.

Tik po to partneris galbūt išgirs iš Ožiaragio puoselėjamus žodžius.

Tuo pat metu dar per anksti džiaugtis ir švęsti pergalę, pačių pirmųjų bėdų metu Ožiaragis lengvai viską sustabdys, sustabdys tik labai „ilgalaikių santykių“ galimybė;

Dvynių atstovams pagrindinis santykių dalykas yra naujumas. Dvyniai nuolat ieško naujų pojūčių, todėl labai retai įsimyli iš tikrųjų.

Atitinkamai juos atpažinti nėra lengva, o tai nutinka labai retai. Tai nereiškia, kad ilgalaikiai santykiai nėra skirti jiems, iš tikrųjų įsimylėję, Dvyniai kiekvieną kartą į santykius įneš ką nors naujo, bet kad idealus partneris būtų sutriuškintas;

Šaulio jausmai dažnai būna trumpalaikiai. Jis pripažįstamas tik tuo atveju, jei supranta, kad negali gyventi be konkretaus žmogaus.

Maža to, jis labai bijo atsakomybės, tačiau rimti santykiai nėra maža atsakomybė.

Verta paminėti, kad kiekvienas pateiktas ženklas yra paruoštas dideliam, tikram ir lengvam jausmui. Svarbiausia įrodyti, kad jausmai yra abipusiai ir nuoširdūs, skirti laiko „subręsti“, kad išpažintum.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama