Home Testai Testas: pasirinkite stebuklingą akmenį ir sužinokite, ko trokšta jūsų siela!

Testas: pasirinkite stebuklingą akmenį ir sužinokite, ko trokšta jūsų siela!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Yra daugybė bandymų, kuriais bandoma nustatyti, ko trokšta jūsų aura. Mes pasirinkome 6 stebuklingus, išskirtinius brangakmenius, kurie spinduliuoja įvairias kosmines energijas. Manoma, kad kiekvienas akmuo sąveikauja su mūsų aura, gydo ar padeda prisitaikyti prie tam tikrų aplinkybių. Pažvelkite į šiuos akmenis, išsirinkite labiausiai patinkantį ir sužinokite, ko trokšta jūsų siela!

1. Rubinas

Jei pasirinkote „Rubina“, tikriausiai gyvenime reikia aistringo vairavimo. Manote, kad yra kažkas ar kažkas, kuris eikvoja jūsų energiją? Rubinas gali padėti jums atgauti pasitikėjimą ir vėl pasijusti stipriu!

Rubinas yra puikus akmuo apsaugoti nuo piktų burtininkų ir padidinti energijos lygį. Tai taip pat puikus akmuo, kuris gali padėti jūsų seksualiniam gyvenimui sugrįžti į savo vėžes!

2. Agatas

Jei pasirinkote Agatą, greičiausiai turėsite atnaujinti santykius su gamta ir su savimi. Šiuo metu turite atgaivinti viltį savo gyvenime. Galbūt jūs abejojate ir jums reikia kažko, kas primintų, kad esate nuostabus žmogus!

Agatas yra akmuo, gerai žinomas padedantis žmonėms bendrauti su savo aukštesniuoju aš. Ar jūsų tikėjimas sulaužytas? Galite jį atkurti dėvėdami agatą.

3. Turkis

Jei pasirinkote turkį, tikriausiai apleidote save, leisdami sau pasiduoti stresinėms situacijoms. Turkis yra puikus gydomasis akmuo, galintis sustiprinti ir atkurti aurą. Jį nešiojo daugelio Indijos genčių gydytojai, kad pagerintų savo gydomuosius sugebėjimus.

4. Mėnulio akmuo

Mėnulio akmuo veikia kaip stebuklingas tiltas tarp mūsų ir mūsų emocijų. Mėnulio akmuo padeda kovoti su nemiga, padėdamas prasiskverbti į mūsų širdies gelmes ir sustiprinti savivertę bei pasitikėjimą savimi.

5. Obsidianas

Jei pasirinkote šį akmenį, tikriausiai dabar turite įžeminti savo energiją. Turite medituoti ir rasti būdą, kaip pagerinti savo gyvenimą.

6. Ametistas

Gyvename pasaulyje, kuriame įvairūs nerimą keliantys dirgikliai kenkia mūsų pojūčiams ir magiškoms galioms. Ametistas padeda mums išlikti blaiviems ir suvokti tai, kas mums iš tikrųjų svarbu. Tai taip pat padeda mūsų vaizduotei būti dar kūrybiškesnei.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama