Home Testai Devynių akių testas: išsirinkite labiausiai patinkančias ir sužinokite ką nors įdomaus!

Devynių akių testas: išsirinkite labiausiai patinkančias ir sužinokite ką nors įdomaus!

by admin

Psichologija yra labai įdomus mokslas, nes ji gali mums pasakyti neįtikėtinai daug apie kitus žmones ir apie mus!

Yra nepaprastai daug skirtingų testų, kuriuos verta atlikti, kad sužinotumėte apie save ką nors įdomaus. Kai kurie yra nepaprastai sunkūs, tačiau yra ir tokių, kurie beveik iš karto gali mums pasakyti rezultatą!

Šiandien mes jums pasiūlysime vieną tokį testą. Užduotis yra labai paprasta, pasirinkite vieną iš 9 paveikslėlių ir perskaitykite rezultatą!

Jūsų pasirinkimas Nr. 1

Esate žmogus, atviras viskam, ką gali pasiūlyti gyvenimas, ir matote tai kaip galimybę augti ir įgyti žinių. Iš tikrųjų nesvarbu, kokia rizika kyla dėl naujos patirties, nes norisi išbandyti viską. Taip yra ir su žmonėmis. Vargu ar atstumsi žmogų ir suteiksi galimybę bet kam užimti vietą tavo gyvenime. Jūs esate uždaras žmogus ir nekalbėkite apie savo problemas kitiems, tačiau tuo pačiu dalyvaujate sprendžiant kitų problemas.

Jūsų pasirinkimas Nr. 2

Jums patinka pereiti prie klausimo esmės, kad suprastumėte jo prasmę ir galimas pasekmes. Mėgstate leisti laiką vienas, tiesiog tylėti ir galvoti apie ką nors. Jūs pasitikite savimi, bet nerodykite savo nesaugumo pasauliui. Jūsų pasirinkimas Nr. 3 Jūs esate žmogus, kurį kiti vadina keistu. Turite ypatingų interesų, kuriais galite pasidalinti su labai nedaugeliu žmonių. Jūs taip pat esate spontaniškas, bet taip yra todėl, kad jūsų galva užimta kažkuo nauju ir jūs neturite laiko viską atstatyti. Esate labai ekscentriška ir nelabai rūpinatės kitų nuomone.

Jūsų pasirinkimas Nr. 3

Esate žmogus, kurį kiti vadina keistu. Turite ypatingų interesų, kuriais galite pasidalinti su labai nedaugeliu žmonių. Jūs taip pat esate spontaniškas, bet taip yra todėl, kad jūsų galva užimta kažkuo nauju ir jūs neturite laiko viską atstatyti. Esate labai ekscentriška ir nelabai rūpinatės kitų nuomone.

Jūsų pasirinkimas Nr. 4

Jūsų asmenybė yra labai sudėtinga ir negali būti visiškai suprantama. Aplinkiniai jus priima, net jei turite bėdų. Esate gana pamišęs žmogus ir dažnai kenčiate nuo staigių nuotaikų pokyčių. Dažnai patenki į prieštaravimus ir tavo pasirinkime vyrauja neryžtingumas.

Jūsų pasirinkimas Nr. 5

Esate labai jautrus žmogus. Dažnai jus skaudina žodžiai ar gestai, kurie nėra svarbūs kitiems. Verksmas dėl tavęs yra ne tik silpnumo ženklas, bet ir išeitis iš patiriamo nepasitenkinimo, pykčio ir nusivylimo. Jaučiatės be galo laimingas, bet kartu ir labai liūdnas. Jūs taip pat turite šeštą jausmą, kuris suteikė jums galimybę kelis kartus pamatyti, kas turėjo įvykti.

Jūsų pasirinkimas Nr. 6

Kai kurie neigiami praeities faktai vis dar drumsto šių dienų ramybę. Jūs turite randų, nuo kurių reikia atsikratyti kiekvieną dieną. Jūs nesidalinate savo jausmais su kitais, todėl esate vadinamas uždaru žmogumi. Patyrę ir įveikę neigiamus epizodus, jūs tampate stipriu žmogumi, pasirengusiu išspręsti gyvenimo problemas.

Jūsų pasirinkimas Nr. 7

Tiesą sakant, jūs esate geras žmogus ir subrendęs žmogus. Visada stenkitės padaryti gerą įspūdį, pritaikydami jį situacijai, kurioje esate. Esate sąžiningas sau ir dažnai darote gerus darbus, tuo pačiu manydamas, kad jūsų veiksmai gali teigiamai paveikti likusį pasaulį. Negalite pakęsti pasaulyje egzistuojančios neteisybės ir negarbės ir bandote tam pasipriešinti savo gerumu.

Jūsų pasirinkimas Nr. 8

Ugnis yra jūsų elementas. Tai atspindi, kaip jūs tvarkotės su kasdieniu gyvenimu. Jūs esate įsimylėjęs savo darbą ir tai darote energingai. Jūs esate nenuilstantis ir sugebate išlaikyti ritmą, kuris neįmanomas kitiems. Noras visada būti aktyvus dažnai sukelia nerimą ir stresą. Jūs esate karšto būdo, todėl ieškote kažko savo sielai, kuris galėtų suteikti jums ramybę.

Jūsų pasirinkimas Nr. 9

Esate skaidrus žmogus, kurio negalima įtarti dviguba asmenybe ar dvigubu žaidimu. Jūs žinote, kaip analizuoti kitus žmones, kad sužinotumėte, ar galite jais pasitikėti, ar ne. Beveik visada gyvenate taikiai su savimi, o tai rodo jūsų ramybė. Jūsų dažnai klausia patarimo, o daugeliui jūs esate atspirties taškas.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: